<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2 kolo liga AZB staršieho žiactva + kontrolky

Bratislava (14. 6. 2023)

Skok do výšky - Muži (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky SB 176
2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 170
3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 158

Skok do výšky - Starší žiaci (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 153
2 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava PB 153
3 Ščepán MichalŠčepán Michal 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 148

Skok do výšky - Ženy (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 133

Skok do výšky - Staršie žiačky (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 143
2 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 138
3 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 138

Skok do diaľky - Muži (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 623
2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 600
3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 563

Skok do diaľky - Starší žiaci (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 571
2 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava PB 554
3 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 535

Skok do diaľky - Ženy (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 561
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 557
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 531

Skok do diaľky - Staršie žiačky (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 501
2 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 481
3 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 469

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 09.20
2 Rážová ZuzanaRážová Zuzana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 08.78
3 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky SB 08.10

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava PB 14.43
2 Sámel TomášSámel Tomáš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 10.26
3 Ščepán MichalŠčepán Michal 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 08.78

Vrh guľou 4 kg - Ženy (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 09.22
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 09.11
3 Gyalogová KristínaGyalogová Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec PB 08.72

Vrh guľou 6 kg - Veteráni (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 0,75 kg - Staršie žiačky (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 23.18
2 Bayerová KristínaBayerová Kristína 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava PB 21.52
3 Rážová ZuzanaRážová Zuzana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 17.23

Hod diskom 1,5 kg - Veteráni (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vida RomanVida Roman 69 69 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava SB 36.86
2 Bachratý RomanBachratý Roman 69 69 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava SB 32.98

Hod diskom 2 kg - Muži (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 31.39

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava PB 27.44
2 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava PB 26.09
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 25.00

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 39.65
2 Sámel TomášSámel Tomáš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 36.57
3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky SB 36.34

Hod oštepom 600 g - Ženy (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava PB 33.24
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 27.80
3 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 27.06

Hod oštepom 800 g - Muži (streda, 14.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jursa FilipJursa Filip 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 43.76