<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2 kolo liga AZB staršieho žiactva + kontrolky

Bratislava (14. 6. 2023)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 14.6.2023 - 15:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 16.36 9.00
2 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 16.46 8.00
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 16.46 7.00
4 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 17.90 6.00
5 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 18.11 4.00
6 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.55 2.00
7 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.06
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 14.6.2023 - 15:45) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 15.19 11.00
2 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.05 5.00
3 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 18.27 3.00
4 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 20.62 1.00
5 Žbodáková KatarínaŽbodáková Katarína 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 20.91
6 Juhásová TerezaJuhásová Tereza 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.48
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 15.19 11.00
2 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 16.36 9.00
3 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 16.46 8.00
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 16.46 7.00
5 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 17.90 6.00
6 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.05 5.00
7 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 18.11 4.00
8 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 18.27 3.00
9 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 19.55 2.00
10 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 20.62 1.00
11 Žbodáková KatarínaŽbodáková Katarína 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 20.91
12 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.06
13 Juhásová TerezaJuhásová Tereza 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.48