<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Banská Bystrica (27. 5. 2023)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.5.2023 - 10:55) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 07.27 qA
2 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 08.47 qB
3 Piteľ AdriánPiteľ Adrián 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 08.67
4 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 08.84
5 56 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.97
6 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.00
7 74 Mráz SamuelMráz Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.94
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.5.2023 - 10:55) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.68 qA
2 58 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.81
3 77 Suľa AdamSuľa Adam 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.23
4 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.28
5 63 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.40
6 Petruš LukášPetruš Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 09.63
7 33 Šebest SebastiánŠebest Sebastián 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 8 09.74
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.5.2023 - 10:55) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 07.70 qA
2 57 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 08.26 qA
3 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 08.47 qB
4 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.98
5 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.24
6 Mamojka JurajMamojka Juraj 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 8 09.48
7 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 PB 09.72
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.5.2023 - 10:55) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.86 qA
2 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.81
3 Kubinec SamuelKubinec Samuel 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.12
4 75 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.45
5 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.69
6 Briatka RichardBriatka Richard 11 11 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 09.96
Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 DQ
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 27.5.2023 - 10:55) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 07.97 qA
2 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.34 qB
3 73 Ďaďo JánĎaďo Ján 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 08.88
4 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.07
5 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.36
6 Danielčák PaľoDanielčák Paľo 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 10.24
7 Ragan RichardRagan Richard 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 10.79
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 27.5.2023 - 10:55) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Hujo PatrikHujo Patrik 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 08.20
2 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.30 qB
3 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 08.74
4 69 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.39
5 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 SB 09.69
6 Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.30
Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 DQ
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 27.5.2023 - 10:55) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.13 qA
MS Švehla AdriánŠvehla Adrián 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.20
3 Dodok DominikDodok Dominik 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.33 qB
4 64 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.58 qB
5 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.54
6 Novosád TomášNovosád Tomáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 11.30
Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 DQ
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 27.5.2023 - 10:55) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.04 qA
2 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 08.31 qB
3 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 08.60 qB
4 3 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 08.66
5 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.93
6 Dokoupil Daniel AlexDokoupil Daniel Alex 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 09.09
7 Jakubech SimonJakubech Simon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 10.06
8 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 10.15
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 07.27 qA
2 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.68 qA
3 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 07.70 qA
4 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.86 qA
5 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 07.97 qA
6 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.04 qA
7 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.13 qA
8 Hujo PatrikHujo Patrik 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 08.20
8 Švehla AdriánŠvehla Adrián 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.20
10 57 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 08.26 qA
11 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.30 qB
12 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 08.31 qB
13 Dodok DominikDodok Dominik 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.33 qB
14 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.34 qB
15 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 08.47 qB
15 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 08.47 qB
17 64 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.58 qB
18 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 08.60 qB
19 3 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 08.66
20 Piteľ AdriánPiteľ Adrián 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 08.67
21 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 08.74
22 58 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.81
22 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.81
24 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 08.84
25 73 Ďaďo JánĎaďo Ján 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 08.88
26 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.93
27 56 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.97
28 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.98
29 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.00
30 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.07
31 Dokoupil Daniel AlexDokoupil Daniel Alex 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 09.09
32 Kubinec SamuelKubinec Samuel 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.12
33 77 Suľa AdamSuľa Adam 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.23
34 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.24
35 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.28
36 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.36
37 69 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.39
38 63 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.40
39 75 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.45
40 Mamojka JurajMamojka Juraj 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 8 09.48
41 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.54
42 Petruš LukášPetruš Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 09.63
43 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.69
43 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 SB 09.69
45 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 PB 09.72
46 33 Šebest SebastiánŠebest Sebastián 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 8 09.74
47 74 Mráz SamuelMráz Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.94
48 Briatka RichardBriatka Richard 11 11 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 09.96
49 Jakubech SimonJakubech Simon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 10.06
50 Užák DávidUžák Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 10.15
51 Danielčák PaľoDanielčák Paľo 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 10.24
52 Ragan RichardRagan Richard 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 10.79
53 Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.30
53 Novosád TomášNovosád Tomáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 11.30
Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 DQ
Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 DQ
Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 27.5.2023 - 12:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 SB 07.26 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 07.72 9.00
3 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.87 8.00
4 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 08.04 7.00
5 57 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 SB 08.13 6.00
6 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.19 5.00
7 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.23 4.00
Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DQ
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.5.2023 - 12:15) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 SB 08.24 2.00
2 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 SB 08.26 1.00
3 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 08.33
4 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.36
5 Dodok DominikDodok Dominik 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.42
6 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 08.57
7 64 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.66
8 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.19
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 27.5.2023 - 12:20) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 SB 07.81 11.00
2 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 07.96 9.00
3 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 08.05 8.00
4 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 08.06 7.00
5 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 SB 08.26 6.00
6 Boľošová LianaBoľošová Liana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 SB 08.29 5.00
7 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 SB 08.31 4.00
8 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.50 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.5.2023 - 12:25) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 08.44 2.00
2 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 SB 08.44 1.00
3 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 SB 08.44 0.00
4 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 SB 08.45
5 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 08.47
6 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.54
7 3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.67
8 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 08.70
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.5.2023 - 10:35) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.03 qA
2 38 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 08.81
MS Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 08.96
4 4 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.09
5 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 PB 09.19
6 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.33
7 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 09.64
8 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.65
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.5.2023 - 10:35) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.13 qA
2 39 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 08.95
3 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.08
4 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.13
5 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 PB 09.14
6 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.74
7 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 10.00
Šušová NatáliaŠušová Natália 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.5.2023 - 10:35) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 08.10 qA
2 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.76
3 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.87
4 4 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.88
5 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.07
6 Nečedová AnetaNečedová Aneta 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 PB 09.10
7 Figúrová GrétaFigúrová Gréta 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.99
8 Haklová SáraHaklová Sára 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 10.19
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.5.2023 - 10:35) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.47 qB
2 46 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.75
3 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.02
4 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.39
MS Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 09.75
6 Bzdilíková LilianaBzdilíková Liliana 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 09.83
MS Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.29
52 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 27.5.2023 - 10:35) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.60 qB
2 43 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.82
3 Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.13
4 5 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 PB 09.35
5 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.38
6 Kováčiková IvanaKováčiková Ivana 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 PB 09.91
7 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 PB 09.94
MS Galambová LauraGalambová Laura 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.95
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 27.5.2023 - 10:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 08.36 qA
2 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.83
MS Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.12
4 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.23
5 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.41
6 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.71
MS Mušková KatarínaMušková Katarína 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 PB 10.16
8 Rašlíková LenkaRašlíková Lenka 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.53
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 27.5.2023 - 10:35) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.52 qB
2 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 PB 08.75
3 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 08.93
4 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 08.93
MS Gerátová NelaGerátová Nela 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 09.10
6 Kováčová HanaKováčová Hana 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.23
7 8 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.41
8 Cholujová VanesaCholujová Vanesa 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 PB 10.40
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 27.5.2023 - 10:35) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Boľošová LianaBoľošová Liana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.29 qA
2 3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.63 qB
3 Kubišová SáraKubišová Sára 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 08.96
4 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 08.96
5 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 09.06
6 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 09.12
7 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.62
8 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 09.88
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 27.5.2023 - 10:35) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 08.46 qB
2 54 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.73
3 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.93
4 Čavajdová NinaČavajdová Nina 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 08.95
5 Lichá VanesaLichá Vanesa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.18
6 1 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.36
7 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.83
8 Majerová KarolínaMajerová Karolína 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 11.03
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 27.5.2023 - 10:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.33 qA
2 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 08.50 qB
3 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.15
4 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.17
5 Tutková TamaraTutková Tamara 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.32
6 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 09.35
7 Kasajová NikolaKasajová Nikola 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.64
8 27 Piščeková NinaPiščeková Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 11.25
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 27.5.2023 - 10:35) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 08.59 qB
2 Béliková LujzaBéliková Lujza 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.95
3 51 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 08.98
4 Šimová AlicaŠimová Alica 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 09.32
5 3 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.38
6 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 09.53
Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 DNS
7 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 DQ
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 12 (so, 27.5.2023 - 10:35) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.20 qA
2 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.43 qA
3 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.52 qB
4 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 08.84
5 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.86
6 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.08
7 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.27
8 20 Sládeková EmíliaSládeková Emília 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.36
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.03 qA
2 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 08.10 qA
3 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.13 qA
4 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.20 qA
5 Boľošová LianaBoľošová Liana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.29 qA
6 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.33 qA
7 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 08.36 qA
8 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.43 qA
9 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 08.46 qB
10 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.47 qB
11 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 08.50 qB
12 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.52 qB
12 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.52 qB
14 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 08.59 qB
15 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.60 qB
16 3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.63 qB
17 54 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.73
18 46 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.75
18 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 PB 08.75
20 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.76
21 38 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 08.81
22 43 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.82
23 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.83
24 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 08.84
25 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.86
26 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.87
27 4 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.88
28 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 08.93
28 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 08.93
28 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.93
31 39 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 08.95
31 Čavajdová NinaČavajdová Nina 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 08.95
31 Béliková LujzaBéliková Lujza 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.95
34 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 08.96
34 Kubišová SáraKubišová Sára 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 08.96
34 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 08.96
37 51 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 08.98
38 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.02
39 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 09.06
40 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.07
41 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.08
41 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.08
43 4 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.09
44 Nečedová AnetaNečedová Aneta 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 PB 09.10
44 Gerátová NelaGerátová Nela 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 09.10
46 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.12
46 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 09.12
48 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.13
48 Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.13
50 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 PB 09.14
51 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.15
52 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.17
53 Lichá VanesaLichá Vanesa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.18
54 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 PB 09.19
55 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.23
55 Kováčová HanaKováčová Hana 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.23
57 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.27
58 Tutková TamaraTutková Tamara 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.32
58 Šimová AlicaŠimová Alica 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 09.32
60 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.33
61 5 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 PB 09.35
61 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 09.35
63 1 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.36
63 20 Sládeková EmíliaSládeková Emília 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.36
65 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.38
65 3 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.38
67 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.39
68 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.41
68 8 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.41
70 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 09.53
71 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.62
72 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 09.64
72 Kasajová NikolaKasajová Nikola 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.64
74 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.65
75 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.71
76 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.74
77 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 09.75
78 Bzdilíková LilianaBzdilíková Liliana 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 09.83
78 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.83
80 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 09.88
81 Kováčiková IvanaKováčiková Ivana 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 PB 09.91
82 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 PB 09.94
83 Galambová LauraGalambová Laura 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.95
84 Figúrová GrétaFigúrová Gréta 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.99
85 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 10.00
86 Mušková KatarínaMušková Katarína 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 PB 10.16
87 Haklová SáraHaklová Sára 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 10.19
88 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.29
89 Cholujová VanesaCholujová Vanesa 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 PB 10.40
90 Rašlíková LenkaRašlíková Lenka 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.53
91 Majerová KarolínaMajerová Karolína 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 11.03
92 27 Piščeková NinaPiščeková Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 11.25
Šušová NatáliaŠušová Natália 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
52 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 DNS
Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 DNS
7 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 DQ

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 13:55) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 17.19 11.00
2 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 17.92 8.00
3 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 18.75 7.00
4 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 PB 19.59 6.00
5 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 19.75 3.00
6 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 PB 19.84 2.00
7 Dodok DominikDodok Dominik 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 19.93 1.00
Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 13:55) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 19.61 5.00
2 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 19.71 4.00
MS Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 19.76
4 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 20.48
5 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 20.73
6 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 21.00
7 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 21.30
8 56 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 21.45
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.5.2023 - 13:55) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 21.02
2 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 21.19
3 3 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 21.62
4 58 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 22.26
5 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 22.52
6 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 PB 22.64
7 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.51
8 74 Mráz SamuelMráz Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 24.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 27.5.2023 - 13:55) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 22.33
2 Pacák MatúšPacák Matúš 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 22.77
3 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 23.13
4 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 24.02
5 Petruš LukášPetruš Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 24.13
6 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 25.04
7 Ragan RichardRagan Richard 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 27.20
Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 27.5.2023 - 13:55) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Hujo PatrikHujo Patrik 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 19.60
2 Škerda MatúšŠkerda Matúš 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 21.16
3 Prílepok JakubPrílepok Jakub 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 PB 21.41
4 Kubinec SamuelKubinec Samuel 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.59
5 75 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.50
6 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.55
7 Briatka RichardBriatka Richard 11 11 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 5 25.22
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 27.5.2023 - 13:55) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Piteľ AdriánPiteľ Adrián 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 20.91
2 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.75
3 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 21.95
4 77 Suľa AdamSuľa Adam 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 22.52
5 69 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.27
6 Mamojka JurajMamojka Juraj 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 24.75
7 33 Šebest SebastiánŠebest Sebastián 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 8 25.65
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 27.5.2023 - 13:55) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 17.40 9.00
2 57 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 20.35
3 Jakubech SimonJakubech Simon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 21.61
4 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 23.76
5 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 25.09
6 Danielčák PaľoDanielčák Paľo 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 25.25
29 Mikuš DanielMikuš Daniel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 17.19 11.00
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 17.40 9.00
3 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 17.92 8.00
4 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 18.75 7.00
5 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 PB 19.59 6.00
6 Hujo PatrikHujo Patrik 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 19.60
7 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 19.61 5.00
8 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 19.71 4.00
9 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 19.75 3.00
10 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 19.76
11 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 PB 19.84 2.00
12 Dodok DominikDodok Dominik 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 19.93 1.00
13 57 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 20.35
14 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 20.48
15 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 20.73
16 Piteľ AdriánPiteľ Adrián 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 20.91
17 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 21.00
18 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 21.02
19 Škerda MatúšŠkerda Matúš 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 21.16
20 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 21.19
21 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 21.30
22 Prílepok JakubPrílepok Jakub 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 PB 21.41
23 56 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 21.45
24 Kubinec SamuelKubinec Samuel 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.59
25 Jakubech SimonJakubech Simon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 21.61
26 3 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 21.62
27 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.75
28 Lovíšek KristiánLovíšek Kristián 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 21.95
29 58 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 22.26
30 63 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 22.33
31 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 22.52
31 77 Suľa AdamSuľa Adam 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 22.52
33 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 PB 22.64
34 Pacák MatúšPacák Matúš 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 22.77
35 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 23.13
36 69 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.27
37 75 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.50
38 Džupina MatúšDžupina Matúš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.51
39 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.55
40 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 23.76
41 74 Mráz SamuelMráz Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 24.02
41 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 24.02
43 Petruš LukášPetruš Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 24.13
44 Mamojka JurajMamojka Juraj 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 24.75
45 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 25.04
46 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 25.09
47 Briatka RichardBriatka Richard 11 11 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 5 25.22
48 Danielčák PaľoDanielčák Paľo 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 25.25
49 33 Šebest SebastiánŠebest Sebastián 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 8 25.65
50 Ragan RichardRagan Richard 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 27.20
Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS
Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
29 Mikuš DanielMikuš Daniel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 13:35) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 18.82 11.00
2 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 19.56 9.00
3 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 19.62 8.00
4 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 19.99 7.00
5 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 20.25 6.00
6 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 20.57 4.00
7 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 20.63 3.00
8 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 20.92
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 13:35) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 PB 20.50 5.00
2 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 20.76 2.00
3 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 20.86 1.00
4 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 20.92
5 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 21.19
MS Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 21.72
7 43 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 22.05
8 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 22.36
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.5.2023 - 13:35) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 21.65
2 38 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 21.97
3 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 PB 22.13
MS Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 22.56
5 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 22.74
6 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 22.85
7 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 22.87
8 36 Stromková LenkaStromková Lenka 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 24.22
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 27.5.2023 - 13:35) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 21.68
2 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 21.88
3 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 22.04
4 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 22.22
5 37 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 22.37
6 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.12
7 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 23.34
8 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 23.67
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 27.5.2023 - 13:35) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 21.93
2 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 22.27
3 4 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 22.35
MS Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 22.47
5 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 22.60
6 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 22.92
7 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.64
MS Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 24.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 27.5.2023 - 13:35) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 22.33
2 21 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 22.62
3 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 22.85
4 41 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 22.92
5 1 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 23.46
6 2 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.89
7 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.28
8 Kasajová NikolaKasajová Nikola 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 24.28
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 27.5.2023 - 13:35) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 23.13
2 8 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 23.38
3 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 23.46
4 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 24.45
MS Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 PB 24.50
MS Galambová LauraGalambová Laura 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.54
7 Figúrová GrétaFigúrová Gréta 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 25.37
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (so, 27.5.2023 - 13:35) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 22.78
2 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 23.86
3 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 24.12
MS Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 24.12
5 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 25.25
MS Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 25.49
7 Haklová SáraHaklová Sára 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 25.51
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (so, 27.5.2023 - 13:35) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.49
2 Čavajdová NinaČavajdová Nina 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.53
3 Nečedová AnetaNečedová Aneta 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 21.90
4 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 22.07
5 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 22.33
MS Gerátová NelaGerátová Nela 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 22.42
7 Kováčiková IvanaKováčiková Ivana 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 24.38
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (so, 27.5.2023 - 13:35) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Sládeková EmíliaSládeková Emília 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.44
2 45 Laučeková KláraLaučeková Klára 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 23.73
3 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 24.38
4 Bzdilíková LilianaBzdilíková Liliana 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 24.50
5 Šimová AlicaŠimová Alica 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 25.10
6 Cholujová VanesaCholujová Vanesa 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 25.17
7 Rašlíková LenkaRašlíková Lenka 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 26.73
Celkom 7 pretekárov
Beh 11 (so, 27.5.2023 - 13:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 21.38
2 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 22.48
3 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 23.48
4 Monošíková AlicaMonošíková Alica 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.09
5 48 Rešková AlexandraRešková Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.98
6 Očkayová AlexandraOčkayová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 26.12
7 Majerová KarolínaMajerová Karolína 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 29.10
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 18.82 11.00
2 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 19.56 9.00
3 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 19.62 8.00
4 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 19.99 7.00
5 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 20.25 6.00
6 7 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 PB 20.50 5.00
7 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 20.57 4.00
8 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 20.63 3.00
9 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 20.76 2.00
10 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 20.86 1.00
11 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 20.92
11 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 20.92
13 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 21.19
14 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 21.38
15 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.49
16 Čavajdová NinaČavajdová Nina 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.53
17 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 21.65
18 54 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 21.68
19 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 21.72
20 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 21.88
21 Nečedová AnetaNečedová Aneta 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 21.90
22 15 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 21.93
23 38 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 21.97
24 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 22.04
25 43 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 22.05
26 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 22.07
27 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 PB 22.13
28 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 22.22
29 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 22.27
30 49 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 22.33
30 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 22.33
32 4 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 22.35
33 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 22.36
34 37 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 22.37
35 Gerátová NelaGerátová Nela 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 22.42
36 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 22.47
37 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 22.48
38 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 22.56
39 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 22.60
40 21 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 22.62
41 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 22.74
42 2 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 22.78
43 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 22.85
43 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 22.85
45 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 22.87
46 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 22.92
46 41 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 22.92
48 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.12
49 3 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 23.13
50 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 23.34
51 8 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 23.38
52 20 Sládeková EmíliaSládeková Emília 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.44
53 1 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 23.46
53 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 23.46
55 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 23.48
56 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.64
57 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 23.67
58 45 Laučeková KláraLaučeková Klára 10 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 23.73
59 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 23.86
60 2 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.89
61 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 24.07
62 Monošíková AlicaMonošíková Alica 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.09
63 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 24.12
63 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 24.12
65 36 Stromková LenkaStromková Lenka 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 24.22
66 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.28
66 Kasajová NikolaKasajová Nikola 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 24.28
68 Kováčiková IvanaKováčiková Ivana 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 24.38
68 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 24.38
70 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 24.45
71 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 PB 24.50
71 Bzdilíková LilianaBzdilíková Liliana 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 24.50
73 Galambová LauraGalambová Laura 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.54
74 48 Rešková AlexandraRešková Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.98
75 Šimová AlicaŠimová Alica 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 25.10
76 Cholujová VanesaCholujová Vanesa 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 25.17
77 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 25.25
78 Figúrová GrétaFigúrová Gréta 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 25.37
79 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 25.49
80 Haklová SáraHaklová Sára 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 25.51
81 Očkayová AlexandraOčkayová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 26.12
82 Rašlíková LenkaRašlíková Lenka 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 26.73
83 Majerová KarolínaMajerová Karolína 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 29.10

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 41.23 11.00
2 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 42.17 9.00
MS Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 42.74
4 Škerda MatúšŠkerda Matúš 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 44.99 7.00
5 1 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 46.02 5.00
6 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 46.46 4.00
7 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 48.55 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 44.13 8.00
2 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 47.31 3.00
3 Dokoupil Daniel AlexDokoupil Daniel Alex 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 48.30 2.00
4 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 50.85
5 Mamojka JurajMamojka Juraj 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 7 53.45
6 Briatka RichardBriatka Richard 11 11 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 58.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.5.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 45.39 6.00
2 Šmehýl MaximiliánŠmehýl Maximilián 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 49.17
3 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 50.59
4 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 54.41
5 Danielčák PaľoDanielčák Paľo 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 56.72
Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 41.23 11.00
2 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 42.17 9.00
3 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 42.74
4 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 44.13 8.00
5 Škerda MatúšŠkerda Matúš 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 44.99 7.00
6 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 45.39 6.00
7 1 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 46.02 5.00
8 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 46.46 4.00
9 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 47.31 3.00
10 Dokoupil Daniel AlexDokoupil Daniel Alex 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 48.30 2.00
11 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 48.55 1.00
12 Šmehýl MaximiliánŠmehýl Maximilián 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 49.17
13 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 50.59
14 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 50.85
15 Mamojka JurajMamojka Juraj 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 7 53.45
16 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 54.41
17 Danielčák PaľoDanielčák Paľo 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 56.72
18 Briatka RichardBriatka Richard 11 11 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 58.47
Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 44.50 9.00
2 3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 45.72 8.00
3 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 45.82 7.00
4 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 45.86 6.00
5 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 45.90 5.00
6 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 46.90 4.00
7 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 PB 48.09 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 43.24 11.00
2 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 49.07
3 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 49.71
4 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 50.39
5 Lichá VanesaLichá Vanesa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 52.27
6 Kubišová SáraKubišová Sára 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 52.59
7 6 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 53.13
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 27.5.2023 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 48.10 2.00
2 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 48.26 1.00
3 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 50.22
4 5 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 50.67
5 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 51.38
6 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 52.49
7 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 54.99
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 27.5.2023 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Ištvánová NelaIštvánová Nela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 48.31
MS Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 50.16
3 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 51.38
MS Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 51.41
5 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 52.76
MS Mušková KatarínaMušková Katarína 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 55.25
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 43.24 11.00
2 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 44.50 9.00
3 3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 45.72 8.00
4 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 45.82 7.00
5 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 45.86 6.00
6 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 45.90 5.00
7 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 46.90 4.00
8 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 PB 48.09 3.00
9 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 48.10 2.00
10 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 48.26 1.00
11 18 Ištvánová NelaIštvánová Nela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 48.31
12 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 49.07
13 Kulichová DominkaKulichová Dominka 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 49.71
14 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 50.16
15 Tvrdoňová ZojaTvrdoňová Zoja 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 50.22
16 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 50.39
17 5 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 50.67
18 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 51.38
18 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 51.38
20 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 51.41
21 Lichá VanesaLichá Vanesa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 52.27
22 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 52.49
23 Kubišová SáraKubišová Sára 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 52.59
24 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 52.76
25 6 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 53.13
26 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 54.99
27 Mušková KatarínaMušková Katarína 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 55.25

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 61 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 2:27.43 11.00
2 60 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:27.79 9.00
3 57 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 2:27.98 8.00
4 58 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:28.08 7.00
5 56 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:29.41 6.00
6 62 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 2:32.83 5.00
7 65 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 PB 2:33.30 3.00
8 64 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 PB 2:34.97 1.00
9 63 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 2:36.29
10 59 Szépe PavelSzépe Pavel 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:40.83
11 66 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 11 2:45.04
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 76 Slovák JakubSlovák Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:27.32
2 67 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 2:33.01 4.00
3 70 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:34.20 2.00
4 68 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 2:37.85
5 77 Suľa AdamSuľa Adam 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:49.79
6 69 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:50.83
7 73 Ďaďo JánĎaďo Ján 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 2:51.15
8 75 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:52.43
9 71 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:54.54
10 74 Mráz SamuelMráz Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:56.57
MS 72 Kótai AlexanderKótai Alexander 11 11 Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk 6 PB 3:02.22
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 76 Slovák JakubSlovák Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:27.32
2 61 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 2:27.43 11.00
3 60 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:27.79 9.00
4 57 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 2:27.98 8.00
5 58 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:28.08 7.00
6 56 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:29.41 6.00
7 62 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 2:32.83 5.00
8 67 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 2:33.01 4.00
9 65 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 PB 2:33.30 3.00
10 70 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:34.20 2.00
11 64 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 PB 2:34.97 1.00
12 63 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 2:36.29
13 68 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 2:37.85
14 59 Szépe PavelSzépe Pavel 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:40.83
15 66 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 11 2:45.04
16 77 Suľa AdamSuľa Adam 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:49.79
17 69 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:50.83
18 73 Ďaďo JánĎaďo Ján 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 2:51.15
19 75 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:52.43
20 71 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:54.54
21 74 Mráz SamuelMráz Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:56.57
22 72 Kótai AlexanderKótai Alexander 11 11 Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk</