<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB jednotlivcov 1.časť

Šamorín (27. 5. 2023)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 10:40) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.43
2 90 Prehoda MichalPrehoda Michal 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 07.53
3 438 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.63
4 180 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 07.69
5 125 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 07.72
6 383 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 07.86
7 198 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.87
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 10:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.94
2 275 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 PB 08.01
3 201 Zachar PeterZachar Peter 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.05
4 184 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.09
5 86 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 08.13
6 177 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.19
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.5.2023 - 10:40) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 278 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 PB 08.02
2 395 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.05
3 124 Nagy AlexNagy Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 08.06
4 311 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.26
5 276 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 PB 08.44
6 385 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.84
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 27.5.2023 - 10:40) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Hergott HenrichHergott Henrich 08 08 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.76
2 15 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.12
3 239 Závodský RichardZávodský Richard 08 08 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 08.35
4 172 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.65
5 195 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.07
165 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.43
2 90 Prehoda MichalPrehoda Michal 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 07.53
3 438 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.63
4 180 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 07.69
5 125 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 07.72
6 237 Hergott HenrichHergott Henrich 08 08 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.76
7 383 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 07.86
8 198 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.87
9 12 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.94
10 275 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 PB 08.01
11 278 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 PB 08.02
12 201 Zachar PeterZachar Peter 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.05
12 395 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.05
14 124 Nagy AlexNagy Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 08.06
15 184 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.09
16 15 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.12
17 86 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 08.13
18 177 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.19
19 311 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.26
20 239 Závodský RichardZávodský Richard 08 08 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 08.35
21 276 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 PB 08.44
22 172 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.65
23 385 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.84
24 195 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.07
165 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 DNS

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 11:15) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 4 07.80
2 194 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.26
3 132 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.80
4 430 Kollár MatejKollár Matej 11 11 TrackademyTrackademy 3 08.86
5 130 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.93
6 110 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.02
7 390 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.28
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 11:15) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 389 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.81
2 173 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.10
3 87 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 09.20
4 434 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.31
5 379 Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.33
6 113 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.41
7 199 Sivý LukášSivý Lukáš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.50
435 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.5.2023 - 11:15) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 2 PB 09.30
2 181 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.34
3 170 Beňo TimothyBeňo Timothy 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.37
4 24 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.63
5 127 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.84
6 387 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.97
7 171 Danovský DamianDanovský Damian 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.99
8 313 Kováč ŠimonKováč Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.99
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 27.5.2023 - 11:15) official Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.14
2 182 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.32
3 431 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 TrackademyTrackademy 5 PB 09.56
4 245 Jaško AndrejJaško Andrej 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 10.06
5 323 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.14
6 314 Krušinský MatejKrušinský Matej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.23
7 318 Neupauer WilliamNeupauer William 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.34
8 312 Kolek PeterKolek Peter 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.78
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 4 07.80
2 194 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.26
3 132 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.80
4 389 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.81
5 430 Kollár MatejKollár Matej 11 11 TrackademyTrackademy 3 08.86
6 130 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.93
7 110 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.02
8 173 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.10
9 121 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.14
10 87 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 09.20
11 390 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.28
12 294 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 2 PB 09.30
13 434 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.31
14 182 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.32
15 379 Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.33
16 181 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.34
17 170 Beňo TimothyBeňo Timothy 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.37
18 113 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.41
19 199 Sivý LukášSivý Lukáš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.50
20 431 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 TrackademyTrackademy 5 PB 09.56
21 24 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.63
22 127 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.84
23 387 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.97
24 171 Danovský DamianDanovský Damian 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.99
25 245 Jaško AndrejJaško Andrej 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 10.06
26 323 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.14
27 314 Krušinský MatejKrušinský Matej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.23
28 318 Neupauer WilliamNeupauer William 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.34
29 312 Kolek PeterKolek Peter 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.78
30 313 Kováč ŠimonKováč Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.99
435 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 10:30) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.13
2 337 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.29
3 43 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.34
4 271 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 08.35
5 371 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.38
6 224 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.51
7 50 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.56
8 282 Bartová ŽofiaBartová Žofia 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.70
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 10:30) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.72
2 399 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.77
3 99 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 08.86
4 206 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.91
5 297 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 6 08.97
6 447 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 09.08
7 405 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.38
401 Bullová TatianaBullová Tatiana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.5.2023 - 10:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 404 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.96
2 225 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.22
3 259 Gajarská LauraGajarská Laura 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 09.61
4 223 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.62
5 209 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.74
169 Slivoňová SofiaSlivoňová Sofia 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.13
2 337 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.29
3 43 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.34
4 271 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 08.35
5 371 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.38
6 224 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.51
7 50 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.56
8 282 Bartová ŽofiaBartová Žofia 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.70
9 35 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.72
10 399 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.77
11 99 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 08.86
12 206 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.91
13 404 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.96
14 297 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 6 08.97
15 447 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 09.08
16 225 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.22
17 405 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.38
18 259 Gajarská LauraGajarská Laura 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 09.61
19 223 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.62
20 209 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.74
401 Bullová TatianaBullová Tatiana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
169 Slivoňová SofiaSlivoňová Sofia 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 10:50) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 234 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.28
2 334 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.57
3 40 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.59
4= 410 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.61
4= 155 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.61
6 133 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 08.71
7 32 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.16
8 153 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.37
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 10:50) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 364 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.73
2 94 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 08.74
3 217 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.79
4 103 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 08.90
5 265 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 08.96
6 396 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.02
7 151 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.03
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 27.5.2023 - 10:50) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.09
2 267 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 09.11
3 261 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 09.18
4 141 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.27
5 226 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.29
6 443 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 09.30
7 36 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.38
63 Grebáčová VeronikaGrebáčová Veronika 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 27.5.2023 - 10:50) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 409 Kaluzinska NinaKaluzinska Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.39
2 264 Muskolayová SofiaMuskolayová Sofia 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 09.44
3 39 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.46
4 433 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 7 PB 09.52
5 208 Fialová ViktóriaFialová Viktória 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.58
6 419 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.76
7 228 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.80
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 27.5.2023 - 10:50) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.26
2 448 Styková NatáliaStyková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 09.44
3= 211 Gatci AgátaGatci Agáta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.60
3= 352 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.60
5= 418 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.72
5= 408 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.72
7 229 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.80
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 27.5.2023 - 10:50) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Kristová StellaKristová Stella 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.43
2 346 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.58
3 335 Dzuričková AlexandraDzuričková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.63
4 72 Magdolenová KatarínaMagdolenová Katarína 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 PB 09.67
5 79 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 PB 09.82
6 78 Saifi SophieSaifi Sophie 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 PB 09.87
444 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 27.5.2023 - 10:50) official Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Barborjaková BibianaBarborjaková Bibiana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 PB 09.43
2 216 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.57
3 366 Porovčáková AlexandraPorovčáková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.68
4 160 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 09.87
5 360 Masarovičová Gréta LeaMasarovičová Gréta Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.91
6 147 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.97
7 84 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 PB 10.03
8 107 Švehlová EmaŠvehlová Ema 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 PB 10.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 27.5.2023 - 10:50) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 08.98
2 232 Šoltésová ŠarlotaŠoltésová Šarlota 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.96
3 347 Hrašková HanaHrašková Hana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.28
4 344 Hlinková Ella MichaelaHlinková Ella Michaela 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.30
5 357 Lantajová PaulaLantajová Paula 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.39
6 414 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.77
7 354 Kurnátová KarolínaKurnátová Karolína 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.83
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (so, 27.5.2023 - 10:50) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Páleníková JohanaPáleníková Johana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 09.62
2 149 Múčková HanaMúčková Hana 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.70
3 75 Pavlíková LauraPavlíková Laura 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 09.75
4 375 Tassy SabinaTassy Sabina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.96
5 210 Fratričová EmaFratričová Ema 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.42
6 64 Guttová MichelleGuttová Michelle 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 11.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 234 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.28
2 334 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.57
3 40 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.59
4 410 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.61
4 155 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.61
6 133 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 08.71
7 364 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.73
8 94 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 08.74
9 217 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.79
10 103 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 08.90
11 265 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 08.96
12 92 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 08.98
13 396 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.02
14 151 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.03
15 142 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.09
16 267 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 09.11
17 32 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.16
18 261 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 09.18
19 152 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.26
20 141 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.27
21 226 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.29
22 443 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 09.30
23 153 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.37
24 36 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.38
25 409 Kaluzinska NinaKaluzinska Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.39
26 145 Kristová StellaKristová Stella 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.43
26 61 Barborjaková BibianaBarborjaková Bibiana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 PB 09.43
28 264 Muskolayová SofiaMuskolayová Sofia 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 09.44
28 448 Styková NatáliaStyková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 09.44
30 39 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.46
31 433 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 7 PB 09.52
32 216 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.57
33 208 Fialová ViktóriaFialová Viktória 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.58
33 346 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.58
35 211 Gatci AgátaGatci Agáta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.60
35 352 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.60
37 74 Páleníková JohanaPáleníková Johana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 09.62
38 335 Dzuričková AlexandraDzuričková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.63
39 72 Magdolenová KatarínaMagdolenová Katarína 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 PB 09.67
40 366 Porovčáková AlexandraPorovčáková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.68
41 149 Múčková HanaMúčková Hana 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.70
42 418 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.72
42 408 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.72
44 75 Pavlíková LauraPavlíková Laura 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 09.75
45 419 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.76
46 228 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.80
46 229 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.80
48 79 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 PB 09.82
49 78 Saifi SophieSaifi Sophie 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 PB 09.87
49 160 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 09.87
51 360 Masarovičová Gréta LeaMasarovičová Gréta Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.91
52 232 Šoltésová ŠarlotaŠoltésová Šarlota 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.96
52 375 Tassy SabinaTassy Sabina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.96
54 147 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.97
55 84 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 PB 10.03
56 107 Švehlová EmaŠvehlová Ema 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 PB 10.09
57 347 Hrašková HanaHrašková Hana 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.28
58 344 Hlinková Ella MichaelaHlinková Ella Michaela 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.30
59 357 Lantajová PaulaLantajová Paula 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.39
60 210 Fratričová EmaFratričová Ema 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.42
61 414 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.77
62 64 Guttová MichelleGuttová Michelle 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 11.00
63 354 Kurnátová KarolínaKurnátová Karolína 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.83
63 Grebáčová VeronikaGrebáčová Veronika 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 DNS
444 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 12:25) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
191 Nagy LeonardNagy Leonard 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.43
304 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.37
302 Bogár BrunoBogár Bruno 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.76
58 Kurina TomášKurina Tomáš 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 10.39
131 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.61
128 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.16
289 Bunda LukášBunda Lukáš 16 16 Longital sport clubLongital sport club 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 12:25) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
392 Surati JovanSurati Jovan 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.82
11 Hoľan RichardHoľan Richard 17 17 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 14.06
187 Matovič AlexMatovič Alex 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.27
115 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.81
322 Šimkovič MartinŠimkovič Martin 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.82
246 Kapusta AlexKapusta Alex 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 13.88
384 Laurinec FelixLaurinec Felix 17 17 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Kurina TomášKurina Tomáš 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 10.39
2 128 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.16
3 131 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.61
4 302 Bogár BrunoBogár Bruno 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.76
5 115 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.81
6 392 Surati JovanSurati Jovan 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.82
7 304 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.37
8 191 Nagy LeonardNagy Leonard 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.43
9 187 Matovič AlexMatovič Alex 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.27
10 246 Kapusta AlexKapusta Alex 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 13.88
11 11 Hoľan RichardHoľan Richard 17 17 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 14.06
12 322 Šimkovič MartinŠimkovič Martin 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.82
289 Bunda LukášBunda Lukáš 16 16 Longital sport clubLongital sport club 7 DNS
384 Laurinec FelixLaurinec Felix 17 17 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS

60 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 12:10) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Fianta FélixFianta Félix 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.48
2 243 Emeka AdamEmeka Adam 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 09.56
3 116 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.75
4= 120 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.02
4= 91 Tomovič MatúšTomovič Matúš 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 10.02
6 25 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 10.28
7 316 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 10.36
388 Pelikán IvanPelikán Ivan 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 12:10) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 394 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.93
2 248 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 09.97
3 60 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 10.33
4 188 Matovič MaximMatovič Maxim 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 10.49
5 178 Honek Samuel MárioHonek Samuel Mário 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 10.56
6 440 Varga TomášVarga Tomáš 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 10.69
7 439 Valčák MatejValčák Matej 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 11.02
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 27.5.2023 - 12:10) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= 321 Sverák IvanSverák Ivan 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.62
1= 119 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.62
3 59 Lupták DanielLupták Daniel 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 PB 10.95
4 324 Vida DanielVida Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.06
5 315 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 11.55
6 197 Rojík TobiášRojík Tobiáš 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 27.5.2023 - 12:10) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 426 Reháček AndrejReháček Andrej 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 10.72
2 249 Solár MichalSolár Michal 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 11.22
3 196 Rojík TadeášRojík Tadeáš 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.27
4 54 Cibuľa MiroslavCibuľa Miroslav 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 11.31
5 279 Baláž AdamBaláž Adam 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 11.33
6 301 Bendík OliverBendík Oliver 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.46
317 Martinez Cristobal Rafael JimmyMartinez Cristobal Rafael Jimmy 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
298 Bachratý DanielBachratý Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Fianta FélixFianta Félix 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.48
2 243 Emeka AdamEmeka Adam 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 09.56
3 116 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.75
4 394 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.93
5 248 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 09.97
6 120 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.02
6 91 Tomovič MatúšTomovič Matúš 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 10.02
8 25 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 10.28
9 60 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 10.33
10 316 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 10.36
11 188 Matovič MaximMatovič Maxim 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 10.49
12 178 Honek Samuel MárioHonek Samuel Mário 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 10.56
13 321 Sverák IvanSverák Ivan 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.62
13 119 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.62
15 440 Varga TomášVarga Tomáš 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 10.69
16 426 Reháček AndrejReháček Andrej 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 10.72
17 59 Lupták DanielLupták Daniel 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 PB 10.95
18 439 Valčák MatejValčák Matej 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 11.02
19 324 Vida DanielVida Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.06
20 249 Solár MichalSolár Michal 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 11.22
21 196 Rojík TadeášRojík Tadeáš 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.27
22 54 Cibuľa MiroslavCibuľa Miroslav 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 11.31
23 279 Baláž AdamBaláž Adam 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 11.33
24 301 Bendík OliverBendík Oliver 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.46
25 315 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 11.55
26 197 Rojík TobiášRojík Tobiáš 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.73
388 Pelikán IvanPelikán Ivan 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
317 Martinez Cristobal Rafael JimmyMartinez Cristobal Rafael Jimmy 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
298 Bachratý DanielBachratý Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 11:45) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 08.56
2 18 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.68
3 21 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.69
4 281 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 PB 09.10
5 85 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 09.20
6 114 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.47
7 122 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.71
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 11:45) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 309 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.47
2 200 Strapoň DanielStrapoň Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.52
3 129 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.59
4 425 Krafčík TomášKrafčík Tomáš 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 PB 09.60
5 380 Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.68
6 123 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.72
7 295 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 1 PB 09.73
8 474 Madár RadoslavMadár Radoslav 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10.32
88 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 DNS
Celkom 9 pretekárov
Beh 03 (so, 27.5.2023 - 11:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 307 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.91
2 241 Čudrnák TomášČudrnák Tomáš 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 PB 10.01
3 176 Frimmel DominikFrimmel Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.11
4 111 Gadomský TomášGadomský Tomáš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.14
5 290 Klepáč OliverKlepáč Oliver 12 12 Longital sport clubLongital sport club 1 PB 10.23
6 179 Hrbatý PeterHrbatý Peter 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.57
7 303 Bogár MaxBogár Max 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.37
192 Pernička TeoPernička Teo 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 27.5.2023 - 11:45) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 381 Knežo MichalKnežo Michal 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 10.05
2 186 Mašica DimitrijMašica Dimitrij 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 10.35
3 308 Halčák AlexanderHalčák Alexander 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.42
4= 251 Vavríček RadkoVavríček Radko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 10.73
4= 242 Dubníček JánDubníček Ján 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 10.73
6 292 Slovák RichardSlovák Richard 13 13 Longital sport clubLongital sport club 6 10.99
7 287 Bureš MatúšBureš Matúš 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 PB 11.09
291 Simon AllanSimon Allan 13 13 Longital sport clubLongital sport club 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 08.56
2 18 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.68
3 21 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.69
4 281 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 PB 09.10
5 85 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 09.20
6 114 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.47
6 309 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.47
8 200 Strapoň DanielStrapoň Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.52
9 129 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.59
10 425 Krafčík TomášKrafčík Tomáš 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 PB 09.60
11 380 Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.68
12 122 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.71
13 123 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.72
14 295 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 1 PB 09.73
15 307 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.91
16 241 Čudrnák TomášČudrnák Tomáš 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 PB 10.01
17 381 Knežo MichalKnežo Michal 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 10.05
18 176 Frimmel DominikFrimmel Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.11
19 111 Gadomský TomášGadomský Tomáš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.14
20 290 Klepáč OliverKlepáč Oliver 12 12 Longital sport clubLongital sport club 1 PB 10.23
21 474 Madár RadoslavMadár Radoslav 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10.32
22 186 Mašica DimitrijMašica Dimitrij 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 10.35
23 308 Halčák AlexanderHalčák Alexander 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.42
24 179 Hrbatý PeterHrbatý Peter 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.57
25 251 Vavríček RadkoVavríček Radko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 10.73
25 242 Dubníček JánDubníček Ján 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 10.73
27 292 Slovák RichardSlovák Richard 13 13 Longital sport clubLongital sport club 6 10.99
28 287 Bureš MatúšBureš Matúš 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 PB 11.09
29 303 Bogár MaxBogár Max 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.37
88 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 DNS
192 Pernička TeoPernička Teo 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
291 Simon AllanSimon Allan 13 13 Longital sport clubLongital sport club 3 DNS

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 12:20) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
373 Šulek AdelaŠulek Adela 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.35
356 Lackovičová Lily AnnaLackovičová Lily Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.89
353 Kuhajdová DianaKuhajdová Diana 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.89
68 Kendra ElizeKendra Elize 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 12.13
296 Borsíková LesanaBorsíková Lesana 16 16 Longital sport clubLongital sport club 6 11.29
412 Kudlejová ViktóriaKudlejová Viktória 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.35
205 Cvengroš LeaCvengroš Lea 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 13.19
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 12:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
325 Bahurinská KláraBahurinská Klára 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.57
253 Belianová ViktoriaBelianová Viktoria 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 10.60
33 Hoľanová AnetaHoľanová Aneta 17 17 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.54
256 Dimić OliviaDimić Olivia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 12.83
77 Saifi LouisaSaifi Louisa 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 12.19
104 Staškovičová JankaStaškovičová Janka 16 16 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 11.45
363 Pavúček TerezaPavúček Tereza 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.94
202 Bajanová AdelaBajanová Adela 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 13.19
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Belianová ViktoriaBelianová Viktoria 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 10.60
2 296 Borsíková LesanaBorsíková Lesana 16 16 Longital sport clubLongital sport club 6 11.29
3 373 Šulek AdelaŠulek Adela 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.35
3 412 Kudlejová ViktóriaKudlejová Viktória 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.35
5 104 Staškovičová JankaStaškovičová Janka 16 16 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 11.45
6 356 Lackovičová Lily AnnaLackovičová Lily Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.89
7 363 Pavúček TerezaPavúček Tereza 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.94
8 68 Kendra ElizeKendra Elize 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 12.13
9 77 Saifi LouisaSaifi Louisa 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 12.19
10 33 Hoľanová AnetaHoľanová Aneta 17 17 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.54
11 325 Bahurinská KláraBahurinská Klára 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.57
12 256 Dimić OliviaDimić Olivia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 12.83
13 205 Cvengroš LeaCvengroš Lea 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 13.19
13 202 Bajanová AdelaBajanová Adela 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 13.19
15 353 Kuhajdová DianaKuhajdová Diana 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.89

60 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 11:55) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Krpelanová MatildaKrpelanová Matilda 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 PB 09.90
2 415 Martišová PaulaMartišová Paula 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.11
3 28 Boráková BiankaBoráková Bianka 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 10.14
4 83 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 10.21
5 70 Kubičárová MiriamaKubičárová Miriama 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 10.31
100 Ovčíková KristínaOvčíková Kristína 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 11:55) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Straská SofiaStraská Sofia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 10.16
2 204 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 10.21
3 156 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 10.36
4 73 Páleníková DorotaPáleníková Dorota 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 PB 10.48
5 333 Dopiráková EmmaDopiráková Emma 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.60
6 82 Švačová PetraŠvačová Petra 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 PB 10.64
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.5.2023 - 11:55) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 397 Badinská EmaBadinská Ema 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 10.31
2 266 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 10.39
3 284 Cintulová OlíviaCintulová Olívia 15 15 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 PB 10.53
4 421 Surati AdrianaSurati Adriana 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.57
5 407 Chrenová SilviaChrenová Silvia 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.96
6 362 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 11.28
329 Bernáthová MilaBernáthová Mila 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 27.5.2023 - 11:55) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 283 Cintulová LindaCintulová Linda 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.64
2 29 Diviaková NatáliaDiviaková Natália 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.85
3 365 Poláková EmaPoláková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.99
4 102 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 11.64
5 350 Klimovská MichaelaKlimovská Michaela 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.01
6 262 Juríková AlexandraJuríková Alexandra 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 12.27
406 Hudečková RadkaHudečková Radka 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
212 Juríková AnnaJuríková Anna 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 27.5.2023 - 11:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 427 Mešová Laura DanielaMešová Laura Daniela 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 10.22
2 106 Šefčovičová AlexandraŠefčovičová Alexandra 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 11.18
3 154 Schnitzerová BiancaSchnitzerová Bianca 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.30
4 270 Slivková AlexandraSlivková Alexandra 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 11.46
5 374 Švecová LilianaŠvecová Liliana 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.84
6 105 Staškovičová LilianaStaškovičová Liliana 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 11.88
7 81 Slivková NelaSlivková Nela 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 12.32
8 263 Kvašňovská SimonaKvašňovská Simona 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 12.34
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Krpelanová MatildaKrpelanová Matilda 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 PB 09.90
2 415 Martišová PaulaMartišová Paula 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.11
3 28 Boráková BiankaBoráková Bianka 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 10.14
4 45 Straská SofiaStraská Sofia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 10.16
5 83 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 10.21
5 204 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 10.21
7 427 Mešová Laura DanielaMešová Laura Daniela 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 10.22
8 70 Kubičárová MiriamaKubičárová Miriama 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 10.31
8 397 Badinská EmaBadinská Ema 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 10.31
10 156 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 10.36
11 266 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 10.39
12 73 Páleníková DorotaPáleníková Dorota 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 PB 10.48
13 284 Cintulová OlíviaCintulová Olívia 15 15 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 PB 10.53
14 421 Surati AdrianaSurati Adriana 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.57
15 333 Dopiráková EmmaDopiráková Emma 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.60
16 82 Švačová PetraŠvačová Petra 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 PB 10.64
16 283 Cintulová LindaCintulová Linda 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.64
18 29 Diviaková NatáliaDiviaková Natália 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.85
19 407 Chrenová SilviaChrenová Silvia 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.96
20 365 Poláková EmaPoláková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.99
21 106 Šefčovičová AlexandraŠefčovičová Alexandra 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 11.18
22 362 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 11.28
23 154 Schnitzerová BiancaSchnitzerová Bianca 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.30
24 270 Slivková AlexandraSlivková Alexandra 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 11.46
25 102 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 11.64
26 374 Švecová LilianaŠvecová Liliana 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.84
27 105 Staškovičová LilianaStaškovičová Liliana 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 11.88
28 350 Klimovská MichaelaKlimovská Michaela 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.01
29 262 Juríková AlexandraJuríková Alexandra 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 12.27
30 81 Slivková NelaSlivková Nela 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 12.32
31 263 Kvašňovská SimonaKvašňovská Simona 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 12.34
100 Ovčíková KristínaOvčíková Kristína 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS
329 Bernáthová MilaBernáthová Mila 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 DNS
406 Hudečková RadkaHudečková Radka 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
212 Juríková AnnaJuríková Anna 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 11:25) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 08.91
2 41 Roobová MarcelaRoobová Marcela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.07
3 336 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.11
4 30 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.34
5 422 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.39
6 37 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.61
7 139 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.65
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 11:25) official Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 09.40
2 326 Barčáková SimonaBarčáková Simona 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.47
3 252 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 09.48
4 215 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.78
5 369 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.92
6 432 Kollárová ElaKollárová Ela 13 13 TrackademyTrackademy 6 10.02
7 429 Točeková VandaTočeková Vanda 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 PB 10.08
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 27.5.2023 - 11:25) official Vietor: +3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Horníková SimonaHorníková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.49
2 341 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.93
3 138 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 10.05
4 161 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 10.29
5 159 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.32
6 31 Fehérová NelaFehérová Nela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.34
213 Juríková ZuzanaJuríková Zuzana 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 27.5.2023 - 11:25) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 343 Hlaváčová ValentínaHlaváčová Valentína 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.93
2 143 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 10.15
3 230 Spišáková TheaSpišáková Thea 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 10.43
4 423 Trefilová PaulínaTrefilová Paulína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.53
5 150 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.54
6 34 Hoľanová HanaHoľanová Hana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.56
7 398 Béli EszterBéli Eszter 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.71
8 158 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.01
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 27.5.2023 - 11:25) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Čelková VeronikaČelková Veronika 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 PB 10.07
2 349 Klimovská AdrianaKlimovská Adriana 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.35
3 402 Csidey HannaCsidey Hanna 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.61
4 260 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 10.69
5 207 Džuppová NatáliaDžuppová Natália 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 10.70
6 137 Hlušková AlicaHlušková Alica 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 10.75
7 157 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.99
66 Iskrová VeronikaIskrová Veronika 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 27.5.2023 - 11:25) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 428 Točeková LindaTočeková Linda 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 PB 10.16
2 411 Kovalcsiková NancyKovalcsiková Nancy 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 10.28
3 269 Roszkosova NinkaRoszkosova Ninka 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 10.55
4 450 Winterová HanaWinterová Hana 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 10.56
5 80 Slivková LianaSlivková Liana 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 PB 10.62
6 355 Kusalová SofiaKusalová Sofia 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.63
7 71 Longauerová TerezaLongauerová Tereza 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 PB 10.76
340 Hegedušová HanaHegedušová Hana 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 27.5.2023 - 11:25) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 231 Šoltésová Mária LujzaŠoltésová Mária Lujza 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 10.42
2 135 Fornadeľová NinaFornadeľová Nina 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.74
3 258 Gajarská AlicaGajarská Alica 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 10.86
4 370 Sulek Stella A.Sulek Stella A. 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 11.05
5 345 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 11.06
6 286 Pašúthová ViktóriaPašúthová Viktória 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 PB 11.08
7 378 Vlková Lili AnnaVlková Lili Anna 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.18
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (so, 27.5.2023 - 11:25) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Špindorová LauraŠpindorová Laura 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 10.01
2 134 Boháčová TatianaBoháčová Tatiana 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.44
3 62 Caudtová JúliaCaudtová Júlia 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 10.56
4 361 NEUPAUEROVÁ VesperNEUPAUEROVÁ Vesper 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.62
5 446 Pittnerová LeaPittnerová Lea 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.72
6 236 Zemková LauraZemková Laura 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.82
7 65 Heyderová SáraHeyderová Sára 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 10.88
449 Swanepoel MilaSwanepoel Mila 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 08.91
2 41 Roobová MarcelaRoobová Marcela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.07
3 336 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.11
4 30 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.34
5 422 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.39
6 67 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 09.40
7 326 Barčáková SimonaBarčáková Simona 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.47
8 252 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 09.48
9 140 Horníková SimonaHorníková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.49
10 37 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.61
11 139 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.65
12 215 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.78
13 369 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.92
14 341 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.93
14 343 Hlaváčová ValentínaHlaváčová Valentína 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.93
16 272 Špindorová LauraŠpindorová Laura 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 10.01
17 432 Kollárová ElaKollárová Ela 13 13 TrackademyTrackademy 6 10.02
18 138 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 10.05
19 285 Čelková VeronikaČelková Veronika 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 PB 10.07
20 429 Točeková VandaTočeková Vanda 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 PB 10.08
21 143 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 10.15
22 428 Točeková LindaTočeková Linda 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 PB 10.16
23 411 Kovalcsiková NancyKovalcsiková Nancy 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 10.28
24 161 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 10.29
25 159 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.32
26 31 Fehérová NelaFehérová Nela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.34
27 349 Klimovská AdrianaKlimovská Adriana 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.35
28 231 Šoltésová Mária LujzaŠoltésová Mária Lujza 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 10.42
29 230 Spišáková TheaSpišáková Thea 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 10.43
30 134 Boháčová TatianaBoháčová Tatiana 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.44
31 423 Trefilová PaulínaTrefilová Paulína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.53
32 150 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.54
33 269 Roszkosova NinkaRoszkosova Ninka 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 10.55
34 34 Hoľanová HanaHoľanová Hana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.56
34 450 Winterová HanaWinterová Hana 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 10.56
34 62 Caudtová JúliaCaudtová Júlia 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 10.56
37 402 Csidey HannaCsidey Hanna 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.61
38 80 Slivková LianaSlivková Liana 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 PB 10.62
38 361 NEUPAUEROVÁ VesperNEUPAUEROVÁ Vesper 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.62
40 355 Kusalová SofiaKusalová Sofia 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.63
41 260 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 10.69
42 207 Džuppová NatáliaDžuppová Natália 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 10.70
43 398 Béli EszterBéli Eszter 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.71
44 446 Pittnerová LeaPittnerová Lea 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.72
45 135 Fornadeľová NinaFornadeľová Nina 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.74
46 137 Hlušková AlicaHlušková Alica 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 10.75
47 71 Longauerová TerezaLongauerová Tereza 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 PB 10.76
48 236 Zemková LauraZemková Laura 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.82
49 258 Gajarská AlicaGajarská Alica 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 10.86
50 65 Heyderová SáraHeyderová Sára 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 10.88
51 157 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.99
52 158 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.01
53 370 Sulek Stella A.Sulek Stella A. 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 11.05
54 345 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 11.06
55 286 Pašúthová ViktóriaPašúthová Viktória 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 PB 11.08
56 378 Vlková Lili AnnaVlková Lili Anna 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.18
213 Juríková ZuzanaJuríková Zuzana 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
66 Iskrová VeronikaIskrová Veronika 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 DNS
340 Hegedušová HanaHegedušová Hana 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DNS
449 Swanepoel MilaSwanepoel Mila 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 16:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 306 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.56
2 300 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.17
3 238 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 PB 11.50
4 10 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.63
5 19 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 11.90
6 299 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 12.02
7 453 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 PB 12.12
8 190 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 12.18
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 16:40) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 11.86
2 310 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.90
3 13 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 11.98
4 7 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 12.20
5 319 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.53
6 16 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 12.54
7 305 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 12.85
250 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 306 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.56
2 300 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.17
3 238 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 PB 11.50
4 10 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.63
5 8 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 11.86
6 19 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 11.90
6 310 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.90
8 13 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 11.98
9 299 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 12.02
10 453 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 PB 12.12
11 190 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 12.18
12 7 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 12.20
13 319 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.53
14 16 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 12.54
15 305 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 12.85
250 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 16:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 12.08
2 328 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.28
3 27 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.69
4 441 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.95
5 327 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.98
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 16:30) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 331 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 12.76
2 348 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.77
3 416 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 13.17
4 338 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.51
5 456 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 13.81
6 457 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.26
7 222 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 14.53
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 27.5.2023 - 16:30) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 332 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 13.59
2 342 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 13.85
3 136 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 14.29
4 442 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.51
5 203 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 15.15
95 Hajdukova NinaHajdukova Nina 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 27.5.2023 - 16:30) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 377 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 12.91
2 233 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 12.93
3 351 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 13.16
4 220 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 14.45
5 459 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 14.50
6 214 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 14.70
108 Wye AnnaWye Anna 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 DNS
372 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DQ
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 12.08
2 328 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.28
3 27 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.69
4 331 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 12.76
5 348 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.77
6 377 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 12.91
7 233 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 12.93
8 441 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.95
9 327 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.98
10 351 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 13.16
11 416 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 13.17
12 338 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.51
13 332 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 13.59
14 456 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 13.81
15 342 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 13.85
16 457 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.26
17 136 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 14.29
18 220 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 14.45
19 459 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 14.50
20 442 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.51
21 222 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 14.53
22 214 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 14.70
23 203 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 15.15
95 Hajdukova NinaHajdukova Nina 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 DQ
108 Wye AnnaWye Anna 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 DNS
372 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DQ

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 13:35) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Prehoda MichalPrehoda Michal 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 PB 18.09
2 438 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 18.16
3 125 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 18.34
4 180 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 18.52
5 198 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 18.75
6 383 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 19.19
7 278 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 19.30
8 275 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 19.58
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 13:35) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Hergott HenrichHergott Henrich 08 08 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 18.32
2 124 Nagy AlexNagy Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 19.57
3 184 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 19.77
4 276 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 PB 19.87
5 395 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 19.91
6 86 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 20.21
7 311 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 20.37
8 385 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.53
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Prehoda MichalPrehoda Michal 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 PB 18.09
2 438 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 18.16
3 237 Hergott HenrichHergott Henrich 08 08 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 18.32
4 125 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 18.34
5 180 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 18.52
6 198 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 18.75
7 383 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 19.19
8 278 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 19.30
9 124 Nagy AlexNagy Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 19.57
10 275 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 19.58
11 184 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 19.77
12 276 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 PB 19.87
13 395 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 19.91
14 86 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 20.21
15 311 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 20.37
16 385 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.53

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 14:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel