<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB jednotlivcov 1.časť

Šamorín (27. 5. 2023)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 10:15) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.36
2 17 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.99
3 109 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.31
4 379 Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 10.68
5 390 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.93
6 389 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 11.65
7 9 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 11.66
8 313 Kováč ŠimonKováč Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 14.64
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 10:10) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 410 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.74
2 234 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.79
3 44 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 10.13
4 148 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.62
5 32 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.26
6 36 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 10:10) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.79
2 419 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 11.71
3 39 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.25
4 408 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 12.72
5 445 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 15.60
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 410 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.74
2 234 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.79
3 44 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 10.13
4 148 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.62
5 151 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.79
6 419 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 11.71
7 39 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.25
8 32 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.26
9 408 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 12.72
10 36 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.66
11 445 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 15.60