<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB jednotlivcov 1.časť

Šamorín (27. 5. 2023)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 27.5.2023 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 278 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 41.12
2 177 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 42.06
3 15 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 44.04
4 86 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 44.56
5 23 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 44.65
6 172 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 44.90
Celkom 6 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.5.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 43.54
2 218 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 44.86
3 52 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 45.60
4 339 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 51.96
268 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 27.5.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 45.80
2 35 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 47.10
3 273 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 47.52
4 225 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 49.64
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 43.54
2 218 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 44.86
3 52 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 45.60
4 49 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 45.80
5 35 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 47.10
6 273 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 47.52
7 225 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 49.64
8 339 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 51.96
268 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 DNS