<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek a Majstrovstvá SR mužov a žien v štafete na 4x400m mix

Bratislava (23. - 24. 9. 2023)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 23.9.2023 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 0:49.91 0.226 819.00
2 65 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 0:51.55 0.160 745.00
MS 10 Preisler LukášPreisler Lukáš 97 97 Czech republicCzech republic 2 PB 0:51.56 0.192 744.00
4 32 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 0:51.95 0.297 727.00
5 38 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:52.78 0.193 691.00
6 25 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 0:56.57 0.225 537.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 23.9.2023 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Šabla AdamŠabla Adam 90 90 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 1:10.51 0.189 127.00
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 0:49.91 0.226 819.00
2 65 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 0:51.55 0.160 745.00
3 10 Preisler LukášPreisler Lukáš 97 97 Czech republicCzech republic 2 PB 0:51.56 0.192 744.00
4 32 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 0:51.95 0.297 727.00
5 38 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:52.78 0.193 691.00
6 25 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 0:56.57 0.225 537.00
7 29 Šabla AdamŠabla Adam 90 90 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 1:10.51 0.189 127.00

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 23.9.2023 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 0:52.68 0.312 695.00
2 12 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 0:54.56 0.188 617.00
MS 9 Chrobák GergőChrobák Gergő 05 05 HungaryHungary 5 0:55.23 0.241 590.00
4 49 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:56.84 0.221 527.00
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 23.9.2023 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.49 0.208 703.00
2 26 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 0:53.52 0.255 660.00
3 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 0:53.66 0.207 654.00
4 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:54.22 0.365 631.00
5 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.67 0.381 612.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 23.9.2023 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 0:54.15 0.175 633.00
2 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 0:54.97 0.180 600.00
3 11 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 0:57.06 0.325 519.00
4 68 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:57.70 0.183 495.00
5 62 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.42 0.347 221.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.49 0.208 703.00
2 26 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 0:53.52 0.255 660.00
3 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 0:53.66 0.207 654.00
4 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 0:54.15 0.175 633.00
5 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:54.22 0.365 631.00
6 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.67 0.381 612.00
7 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 0:54.97 0.180 600.00
8 11 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 0:57.06 0.325 519.00
9 68 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:57.70 0.183 495.00
10 62 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.42 0.347 221.00