<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek a Majstrovstvá SR mužov a žien v štafete na 4x400m mix

Bratislava (23. - 24. 9. 2023)

100 m - Muži (Beh)

Beh (so, 23.9.2023 - 11:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 10 Preisler LukášPreisler Lukáš 97 97 Czech republicCzech republic 6 11.52 0.127 748.00
2 38 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.53 0.152 746.00
3 32 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 11.65 0.199 721.00
4 25 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 11.80 0.182 691.00
5 65 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 12.23 0.172 606.00
6 66 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.39 0.214 576.00
7 29 Šabla AdamŠabla Adam 90 90 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 13.43 0.174 397.00
Celkom 7 pretekárov

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 23.9.2023 - 11:00) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.41 0.176 771.00
2 12 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 11.45 0.191 763.00
MS 9 Chrobák GergőChrobák Gergő 05 05 HungaryHungary 5 12.12 0.202 628.00
4 49 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.59 0.221 540.00
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 23.9.2023 - 10:25) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.44 0.152 765.00
2 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.68 0.190 715.00
3 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.81 0.187 689.00
4 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 PB 11.88 0.155 675.00
5 68 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 11.96 0.182 659.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 23.9.2023 - 10:25) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 11.98 0.188 655.00
2 26 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 12.13 0.187 626.00
3 11 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 12.18 0.195 616.00
4 62 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 12.47 0.163 562.00
5 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.81 0.155 501.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.44 0.152 765.00
2 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.68 0.190 715.00
3 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.81 0.187 689.00
4 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 PB 11.88 0.155 675.00
5 68 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 11.96 0.182 659.00
6 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 11.98 0.188 655.00
7 26 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 12.13 0.187 626.00
8 11 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 12.18 0.195 616.00
9 62 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 12.47 0.163 562.00
10 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.81 0.155 501.00

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 23.9.2023 - 15:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 27.25 0.217 691.00
2 60 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 27.36 0.208 682.00
3 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.01 0.231 630.00
Celkom 3 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 23.9.2023 - 15:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.37 0.258 853.00
2 18 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.53 0.227 751.00
3 24 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 28.47 0.366 594.00
4 64 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 31.26 0.415 398.00
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 23.9.2023 - 15:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 25.95 0.372 802.00
2 69 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 26.12 0.196 787.00
3 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 27.08 0.205 705.00
4 70 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.73 0.260 652.00
5 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 28.85 0.204 565.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 23.9.2023 - 15:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 27.21 0.234 694.00
2 34 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 27.33 0.387 685.00
3 67 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 27.92 0.197 637.00
4 5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 28.56 0.169 587.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 25.95 0.372 802.00
2 69 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 26.12 0.196 787.00
3 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 27.08 0.205 705.00
4 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 27.21 0.234 694.00
5 34 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 27.33 0.387 685.00
6 70 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.73 0.260 652.00
7 67 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 27.92 0.197 637.00
8 5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 28.56 0.169 587.00
9 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 28.85 0.204 565.00

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 23.9.2023 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 0:49.91 0.226 819.00
2 65 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 0:51.55 0.160 745.00
MS 10 Preisler LukášPreisler Lukáš 97 97 Czech republicCzech republic 2 PB 0:51.56 0.192 744.00
4 32 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 0:51.95 0.297 727.00
5 38 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:52.78 0.193 691.00
6 25 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 0:56.57 0.225 537.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 23.9.2023 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Šabla AdamŠabla Adam 90 90 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 1:10.51 0.189 127.00
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 0:49.91 0.226 819.00
2 65 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 0:51.55 0.160 745.00
3 10 Preisler LukášPreisler Lukáš 97 97 Czech republicCzech republic 2 PB 0:51.56 0.192 744.00
4 32 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 0:51.95 0.297 727.00
5 38 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:52.78 0.193 691.00
6 25 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 0:56.57 0.225 537.00
7 29 Šabla AdamŠabla Adam 90 90 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 1:10.51 0.189 127.00

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 23.9.2023 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 0:52.68 0.312 695.00
2 12 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 0:54.56 0.188 617.00
MS 9 Chrobák GergőChrobák Gergő 05 05 HungaryHungary 5 0:55.23 0.241 590.00
4 49 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:56.84 0.221 527.00
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 23.9.2023 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.49 0.208 703.00
2 26 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 0:53.52 0.255 660.00
3 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 0:53.66 0.207 654.00
4 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:54.22 0.365 631.00
5 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.67 0.381 612.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 23.9.2023 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 0:54.15 0.175 633.00
2 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 0:54.97 0.180 600.00
3 11 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 0:57.06 0.325 519.00
4 68 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:57.70 0.183 495.00
5 62 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.42 0.347 221.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.49 0.208 703.00
2 26 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 0:53.52 0.255 660.00
3 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 0:53.66 0.207 654.00
4 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 0:54.15 0.175 633.00
5 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:54.22 0.365 631.00
6 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.67 0.381 612.00
7 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 0:54.97 0.180 600.00
8 11 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 0:57.06 0.325 519.00
9 68 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:57.70 0.183 495.00
10 62 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.42 0.347 221.00

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 24.9.2023 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:36.81 610.00
2 33 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 2:37.13 606.00
3 60 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 2:50.82 455.00
Celkom 3 pretekári

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 24.9.2023 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:30.89 682.00
2 18 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:34.43 638.00
3 24 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 2:59.76 367.00
4 64 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 3:20.44 199.00
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 24.9.2023 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:24.00 770.00
2 67 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:33.26 653.00
3 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:35.72 623.00
4 70 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 2:36.42 615.00
5 69 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 2:36.68 612.00
6 34 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 2:38.26 593.00
7 5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 2:45.83 508.00
8 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:52.70 436.00
9 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 3:16.07 230.00
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Muži (Vložený beh)

Vložený beh (ne, 24.9.2023 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 71 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 4:07.99
2 30 Balogh MatejBalogh Matej 07 07 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 3 4:32.65
3 31 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 4:44.36
39 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF
Celkom 4 pretekári

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 24.9.2023 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 4:33.89 719.00
2 66 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:34.35 716.00
MS 10 Preisler LukášPreisler Lukáš 97 97 Czech republicCzech republic 3 PB 4:45.36 647.00
4 32 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 5:02.76 544.00
5 25 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 5:14.10 481.00
6 29 Šabla AdamŠabla Adam 90 90 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 6:39.60 126.00
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 24.9.2023 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 49 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:39.30 685.00
MS 9 Chrobák GergőChrobák Gergő 05 05 HungaryHungary 2 4:59.33 564.00
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:12.10 492.00
4 12 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 5:33.35 383.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 24.9.2023 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 4:52.34 605.00
2 26 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 5:04.41 535.00
3 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 5:12.18 492.00
4 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 5:18.24 459.00
5 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 5:23.10 434.00
6 68 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 5:44.80 329.00
7 63 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 6:25.85 168.00
8 62 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 6:29.22 157.00
9 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 6:29.29 157.00
Celkom 9 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 23.9.2023 - 10:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.70 0.370 751.00
2 60 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.14 0.205 697.00
3 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18.91 0.220 399.00
16 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 DNF 0.197
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Beh)

Beh (so, 23.9.2023 - 10:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 14.39 0.195 924.00
2 18 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 15.19 0.175 817.00
3 24 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 17.89 0.182 500.00
4 64 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 18.79 0.416 410.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 23.9.2023 - 10:35) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 14.56 0.151 901.00
2 34 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.95 0.193 848.00
3 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 14.99 0.387 843.00
4 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.47 0.210 781.00
5 70 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 18.08 0.220 480.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 23.9.2023 - 10:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 16.03 0.166 711.00
2 67 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 16.31 0.171 677.00
3 5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 17.32 0.138 561.00
4 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 18.78 0.222 411.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 14.56 0.151 901.00
2 34 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.95 0.193 848.00
3 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 14.99 0.387 843.00
4 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.47 0.210 781.00
5 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 16.03 0.166 711.00
6 67 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 16.31 0.171 677.00
7 5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 17.32 0.138 561.00
8 70 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 18.08 0.220 480.00
9 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 18.78 0.222 411.00

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 24.9.2023 - 10:10) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 10 Preisler LukášPreisler Lukáš 97 97 Czech republicCzech republic 4 15.35 0.170 808.00
2 32 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 15.90 0.211 744.00
3 66 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 16.83 0.205 642.00
4 25 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 17.00 0.199 624.00
5 65 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 19.16 0.196 419.00
6 29 Šabla AdamŠabla Adam 90 90 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 23.78 0.234 113.00
Celkom 6 pretekárov

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 24.9.2023 - 10:05) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 15.36 0.192 807.00
2 12 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 15.71 0.244 766.00
MS 9 Chrobák GergőChrobák Gergő 05 05 HungaryHungary 5 17.00 0.247 624.00
4 49 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 20.41 0.181 318.00
Celkom 4 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 24.9.2023 - 10:00) official Vietor: +3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.90 0.161 862.00
2 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.92 0.198 859.00
3 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 15.58 0.169 781.00
4 26 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 16.20 0.159 710.00
5 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 16.29 0.184 700.00
6 68 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 16.34 0.173 695.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 24.9.2023 - 10:00) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 17.41 0.199 582.00
2 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.08 0.453 425.00
3 11 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 19.56 0.263 385.00
4 63 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.83 0.217 160.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.90 0.161 862.00
2 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.92 0.198 859.00
3 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 15.58 0.169 781.00
4 26 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 16.20 0.159 710.00
5 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 16.29 0.184 700.00
6 68 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 16.34 0.173 695.00
7 62 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 17.41 0.199 582.00
8 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.08 0.453 425.00
9 11 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 19.56 0.263 385.00
10 63 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.83 0.217 160.00

Skok do výšky - Muži

(so, 23.9.2023 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 156 159 162 165 168 171 174 177 180 183 186 189 192 195 198 201 204 207 210 213 Body
1 32 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 6 SB 183 - - - o - - o o o o xxx 653.00
MS 10 Preisler LukášPreisler Lukáš
Czech republicCzech republic
97 97 5 SB 180 - - - - o o xo o xxo xxx 627.00
3 25 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 7 177 - - - o - - o o xxx 602.00
4 66 Mizner MartinMizner Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 3 PB 159 xo o xxx 457.00
65 Melo PavolMelo Pavol
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 2 NM xxx
29 Šabla AdamŠabla Adam
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
90 90 4 NM xxx
38 Ďurdina JakubĎurdina Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 1 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 23.9.2023 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 153 156 159 162 165 168 171 174 177 180 183 186 189 192 195 198 201 204 207 Body
MS 9 Chrobák GergőChrobák Gergő
HungaryHungary
05 05 4 186 - - - - o - - o - xo o xxo xo xxx 679.00
2 12 Mikula GabrielMikula Gabriel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
05 05 2 PB 165 xxo xo o o xo xo xxx 504.00
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 PB 165 o o o o xo xxo xxx 504.00
49 Púchy GregorPúchy Gregor
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 1 NM xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 23.9.2023 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 141 144 147 150 153 156 159 162 165 168 171 174 177 180 183 186 189 192 195 198 Body
1 62 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 10 177 - - - - - - - o o - o xxo o xxx 602.00
2 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 6 PB 174 - - - o - xo o xo o o xo o xxx 577.00
3 2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 171 - - o o xo o o xo xxo o o xxx 552.00
4 68 Jelínek JakubJelínek Jakub
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 9 168 - - - o - o - o o o xxx 528.00
5 3 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 PB 165 o o o o o o o o o xxx 504.00
6 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 165 - - o o o o o xo xxo xxx 504.00
7 1 Chovanec MartinChovanec Martin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
07 07 8 156 o - o o o o xxx 434.00
8 26 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 1 PB 153 xo o xo xo o xxx 411.00
9 11 Drobena JánDrobena Ján
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 3 PB 153 o o o o xo xxx 411.00
10 63 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 PB 144 o xo xxx 345.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 23.9.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 134 137 140 143 146 149 152 155 158 161 164 167 170 173 176 179 182 185 188 191 Body
1 60 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 161 - - o o o o o xo o xxo xxx 747.00
2 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 SB 158 - - o - o o o xo o xxx 712.00
3 33 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 2 SB 143 o o o o xxx 544.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 23.9.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 131 134 137 140 143 146 149 152 155 158 161 164 167 170 173 176 179 182 185 188 Body
1 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 4 158 - o o o o o o o o xo xxx 712.00
2 24 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 2 SB 143 o o o o o xxx 544.00
3 18 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 1 SB 140 - - - o xxx 512.00
4 64 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 134 o o xxx 449.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 23.9.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 128 131 134 137 140 143 146 149 152 155 158 161 164 167 170 173 176 179 182 185 Body
1 34 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 8 155 - - - - o o o o xo o xxx 678.00
2 69 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 9 152 - - - - o o o xo xo xxx 644.00
3 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 6 PB 152 - o - o xo xo xo xxo xxo xxx 644.00
4 70 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 7 149 - - o o o o xxo o xxx 610.00
5 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 PB 146 o o o o o o xo xxx 577.00
6 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 SB 143 o o o o o o xxx 544.00
7 5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 5 140 - - o o o xxx 512.00
8 67 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 2 128 o xxx 389.00
9 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 1 PB 128 xxo xxx 389.00
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 24.9.2023 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 230 240 250 260 270 280 290 300 310 320 330 340 350 360 370 380 390 400 410 420 Body
1 32 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 6 SB 360 - - - - o - - o - o o xxo o xxo xxx 509.00
MS 10 Preisler LukášPreisler Lukáš
Czech republicCzech republic
97 97 5 340 - - - - - o - - xo o o o xxx 457.00
3 25 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 PB 280 xo xo o xo xo o xxx 309.00
4 66 Mizner MartinMizner Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 3 PB 270 o o o o o xxx 286.00
29 Šabla AdamŠabla Adam
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
90 90 4 PB NM xr
65 Melo PavolMelo Pavol
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 2 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 24.9.2023 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 230 240 250 260 270 280 290 300 310 320 330 340 350 360 370 380 390 400 Body
MS 9 Chrobák GergőChrobák Gergő
HungaryHungary
05 05 1 PB 390 - - - - - - - - - - - - - - xo o xo xo xxx 590.00
2 12 Mikula GabrielMikula Gabriel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
05 05 4 PB 360 - - - - - xo o xo o o o o xxo xo o xxx 509.00
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 PB 280 o o o o o o o xxx 309.00
49 Púchy GregorPúchy Gregor
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 2 PB NM xr
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 24.9.2023 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 210 220 230 240 250 260 270 280 290 300 310 320 330 340 350 360 370 380 390 400 Body
1 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 PB 300 o o o o o xo o o xo xo xxx 357.00
2 68 Jelínek JakubJelínek Jakub
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6 PB 290 o o o o xxo o o o o xxx 333.00
3 3 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 10 280 - - o o o xo o o xxx 309.00
4 2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 9 280 o o o o o xo o xo xxx 309.00
5 63 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 4 PB 230 o o xo xxx 199.00
6 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 5 220 o o xxx 179.00
7 62 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 7 220 o xo xxx 179.00
11 Drobena JánDrobena Ján
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 1 DNS
26 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 3 NM xxx
1 Chovanec MartinChovanec Martin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
07 07 2 NM xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 23.9.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 6 PB 674 +0.2 m/s x  1,60 x  0,50 674  0,20 674 753.00
2 66 Mizner MartinMizner Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 5 SB 640 +1.1 m/s 612  1,90 626  -0,80 640  1,10 640 675.00
MS 10 Preisler LukášPreisler Lukáš
Czech republicCzech republic
97 97 7 624 +0.0 m/s x  0,10 624  0,00 622  2,10 624 639.00
4 25 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 4 SB 597 -0.4 m/s x  0,40 597  -0,40 x  0,30 597 580.00
5 65 Melo PavolMelo Pavol
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 3 PB 550 +1.7 m/s 517  1,90 525  0,00 550  1,70 550 481.00
6 38 Ďurdina JakubĎurdina Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 1 PB 517 +1.4 m/s 517  1,40 503  -0,20 510  1,10 517 415.00
7 29 Šabla AdamŠabla Adam
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
90 90 2 PB 437 +1.6 m/s 376  0,30 414  -0,80 437  1,60 437 267.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 23.9.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 660 +1.0 m/s 607  0,80 657  0,60 660  1,00 660 720.00
MS 9 Chrobák GergőChrobák Gergő
HungaryHungary
05 05 3 621 +0.9 m/s 621  0,90 620  -1,40 x  2,10 621 632.00
3 12 Mikula GabrielMikula Gabriel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
05 05 2 PB 613 +1.4 m/s x  0,80 597  -1,20 613  1,40 613 615.00
4 49 Púchy GregorPúchy Gregor
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 1 PB 529 -0.3 m/s 529  -0,30 x  -0,60 471  1,30 529 439.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 23.9.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 608 +1.4 m/s 587  1,00 608  1,40 x  -0,70 608 604.00
2 11 Drobena JánDrobena Ján
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 1 581 +2.3 m/s 571 +1.7 m/s 548  0,40 571  1,70 581  2,30 581 546.00
3 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 PB 568 +0.8 m/s 545  0,10 540  1,70 568  0,80 568 519.00
4 1 Chovanec MartinChovanec Martin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
07 07 9 565 +0.3 m/s 565  0,30 x  1,60 x  -0,40 565 512.00
5 62 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 7 562 +0.5 m/s 529  0,60 526  2,20 562  0,50 562 506.00
6 26 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 6 554 +1.1 m/s 554  1,10 553  1,10 x  0,30 554 490.00
7 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 2 PB 553 +1.7 m/s 512  0,50 541  1,70 553  1,70 553 487.00
8 3 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 515 +1.4 m/s 507  -0,20 515  1,40 509  1,10 515 411.00
9 68 Jelínek JakubJelínek Jakub
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 481 +1.9 m/s x  0,30 x  0,40 481  1,90 481 346.00
10 63 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 8 462 -1.2 m/s x  0,80 x  2,70 462  -1,20 462 312.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 24.9.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 3 533 +2.6 m/s 521 +0.7 m/s 533  2,60 515  2,50 521  0,70 533 651.00
2 60 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 2 515 +0.4 m/s 507  1,50 515  0,40 510  2,60 515 601.00
3 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 1 512 +3.1 m/s 485 +0.9 m/s 500  3,50 485  0,90 512  3,10 512 592.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 24.9.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 4 515 +2.3 m/s 438 -0.3 m/s 515  2,30 438  -0,30 425  3,60 515 601.00
2 18 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 1 506 +3.4 m/s 499 +1.9 m/s 499  1,90 486  2,90 506  3,40 506 576.00
3 24 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 3 450 +2.5 m/s 444  2,90 450  2,50 443  2,10 450 428.00
4 64 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 421 +1.8 m/s 383  2,90 x  3,10 421  1,80 421 357.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 24.9.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 9 559 +4.8 m/s 519  3,70 559  4,80 x  2,50 559 726.00
2 69 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 518 +4.8 m/s 444 +0.9 m/s 491  4,20 444  0,90 518  4,80 518 609.00
3 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 8 515 +1.5 m/s 491  1,00 496  2,40 515  1,50 515 601.00
4 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 498 +3.2 m/s 466  3,00 471  2,90 498  3,20 498 554.00
5 67 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 7 494 +1.7 m/s 494  1,70 476  3,00 477  2,80 494 543.00
6 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 489 +2.6 m/s 477 +1.5 m/s 457  0,60 477  1,50 489  2,60 489 530.00
7 5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 2 479 +4.0 m/s 457 +0.4 m/s 479  4,00 457  0,40 433  3,30 479 503.00
8 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 1 419 +3.6 m/s x  3,30 419  3,60 308  2,30 419 352.00
9 70 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 3 380 +0.5 m/s x  3,30 370  2,30 380  0,50 380 263.00
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 23.9.2023 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 9 11.51 x 11.51 11.50 11.51 629.00
2 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 8 09.75 08.10 09.18 09.75 9.75 513.00
3 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 PB 09.10 09.10 09.05 07.95 9.10 471.00
4 5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 6 09.00 08.13 09.00 08.32 9.00 464.00
5 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 08.58 07.92 07.43 08.58 8.58 437.00
6 70 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 3 PB 08.48 08.48 07.47 08.05 8.48 430.00
7 69 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 4 08.39 x 08.39 08.20 8.39 425.00
8 67 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 5 07.52 07.52 06.69 07.44 7.52 368.00
9 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 1 SB 06.37 06.37 06.20 05.75 6.37 295.00
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 23.9.2023 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 2 PB 11.39 11.39 11.07 11.32 11.39 621.00
2 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 1 SB 09.61 09.31 x 09.61 9.61 504.00
3 60 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 08.73 08.72 08.73 08.65 8.73 447.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 23.9.2023 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 1 PB 08.25 08.25 x 07.49 8.25 416.00
2 24 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 3 PB 07.47 06.90 07.47 07.23 7.47 365.00
3 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 4 07.00 06.58 07.00 06.86 7.00 335.00
4 64 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 04.69 x 04.29 04.69 4.69 189.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 23.9.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 PB 10.05 x 10.05 09.73 10.05 489.00
2 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 PB 10.05 10.05 09.60 09.41 10.05 489.00
3 62 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 5 PB 09.85 09.02 09.85 09.06 9.85 477.00
4 1 Chovanec MartinChovanec Martin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
07 07 2 PB 09.82 09.72 09.82 x 9.82 475.00
5 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 8 PB 09.56 09.02 09.56 09.48 9.56 459.00
6 11 Drobena JánDrobena Ján
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 1 PB 09.31 08.43 09.21 09.31 9.31 444.00
7 3 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 9 09.25 08.92 09.25 08.86 9.25 441.00
8 68 Jelínek JakubJelínek Jakub
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 7 09.02 x 09.02 x 9.02 427.00
9 63 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 3 PB 07.31 07.31 x 07.24 7.31 326.00
10 26 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 06.66 05.87 06.66 06.36 6.66 287.00
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 23.9.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 9 Chrobák GergőChrobák Gergő
HungaryHungary
05 05 2 PB 12.59 12.38 12.59 12.45 12.59 642.00
2 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 12.21 12.08 12.21 09.27 12.21 619.00
3 12 Mikula GabrielMikula Gabriel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
05 05 3 PB 11.60 11.60 10.85 11.49 11.60 582.00
4 49 Púchy GregorPúchy Gregor
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 1 SB 05.72 x 05.72 x 5.72 233.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 23.9.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 7 10.98 10.77 10.98 10.95 10.98 545.00
MS 10 Preisler LukášPreisler Lukáš
Czech republicCzech republic
97 97 6 10.84 10.37 x 10.84 10.84 536.00
3 25 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 5 PB 08.25 07.17 08.25 x 8.25 381.00
4 66 Mizner MartinMizner Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 2 PB 07.87 07.70 07.87 07.76 7.87 359.00
5 29 Šabla AdamŠabla Adam
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
90 90 3 PB 07.56 x 07.56 07.47 7.56 340.00
6 65 Melo PavolMelo Pavol
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 4 PB 07.32 07.12 06.53 07.32 7.32 326.00
7 38 Ďurdina JakubĎurdina Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 1 PB 07.26 06.65 07.03 07.26 7.26 323.00
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 24.9.2023 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 10 PB 32.05 24.56 29.53 32.05 32.05 505.00
2 62 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 9 PB 27.85 27.85 24.91 27.25 27.85 422.00
3 2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 PB 26.38 23.64 x 26.38 26.38 394.00
4 1 Chovanec MartinChovanec Martin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
07 07 3 PB 21.99 16.94 21.99 18.68 21.99 310.00
5 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 7 SB 21.90 19.30 19.80 21.90 21.90 308.00
6 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 PB 20.63 20.63 17.03 x 20.63 284.00
7 11 Drobena JánDrobena Ján
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 2 PB 17.64 17.11 17.07 17.64 17.64 228.00
8 63 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 8 PB 16.52 13.77 16.52 x 16.52 208.00
9 68 Jelínek JakubJelínek Jakub
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 4 PB 15.32 x x 15.32 15.32 186.00
10 26 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 5 PB 11.64 10.15 11.64 x 11.64 120.00
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(ne, 24.9.2023 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Mikula GabrielMikula Gabriel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
05 05 4 PB 34.49 34.49 x x 34.49 553.00
MS 9 Chrobák GergőChrobák Gergő
HungaryHungary
05 05 2 29.84 29.84 25.22 x 29.84 461.00
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 27.31 27.31 x x 27.31 412.00
4 49 Púchy GregorPúchy Gregor
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 1 PB 19.55 19.55 x x 19.55 264.00
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ne, 24.9.2023 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 7 PB 32.93 30.87 32.93 31.29 32.93 522.00
MS 10 Preisler LukášPreisler Lukáš
Czech republicCzech republic
97 97 5 PB 30.15 30.15 x x 30.15 467.00
3 25 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 2 PB 23.62 22.22 23.62 19.88 23.62 341.00
4 66 Mizner MartinMizner Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 4 PB 17.17 x 17.17 x 17.17 220.00
5 65 Melo PavolMelo Pavol
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 3 PB 16.93 16.80 16.93 14.72 16.93 215.00
6 29 Šabla AdamŠabla Adam
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
90 90 6 PB 16.07 x x 16.07 16.07 199.00
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (Vložený beh)

Vložený beh (so, 23.9.2023 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 1 35.75 35.75 32.22 x 35.75 x x x
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 24.9.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 8 PB 32.66 29.37 29.38 32.66 32.66 527.00
2 34 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 9 PB 32.06 32.06 27.73 x 32.06 516.00
3 70 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 7 26.13 23.35 26.13 21.18 26.13 404.00
4 5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 6 23.12 23.12 19.62 20.61 23.12 347.00
5 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 22.48 22.19 22.48 18.23 22.48 335.00
6 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 PB 22.19 22.19 20.74 19.23 22.19 330.00
7 67 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 4 21.61 21.61 16.78 18.09 21.61 319.00
8 69 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 2 20.57 20.57 20.27 19.24 20.57 299.00
9 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 1 SB 17.73 x 17.13 17.73 17.73 247.00
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(ne, 24.9.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 3 31.31 28.04 31.31 28.64 31.31 501.00
2 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 1 SB 28.68 28.68 x 25.99 28.68 452.00
3 60 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 2 24.84 x x 24.84 24.84 379.00
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy (Vložený beh)

Vložený beh (so, 23.9.2023 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
00 00 3 45.29 40.45 43.48 x 43.48 42.14 x 45.29
2 54 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 4 43.41 43.15 42.68 x 43.15 x 43.41 x
3 15 Mokrá BarboraMokrá Barbora
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
96 96 1 40.53 x 36.33 37.42 37.42 37.45 40.53 x
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(ne, 24.9.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 3 PB 26.62 24.24 26.62 22.91 26.62 413.00
2 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 4 25.97 25.97 25.85 x 25.97 401.00
3 24 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 2 17.12 x 17.12 x 17.12 236.00
4 64 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 SB 12.22 x x 12.22 12.22 146.00
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(ne, 24.9.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 PB 44.49 x 29.10 44.49 44.49 508.00
2 2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 PB 33.79 x 27.95 33.79 33.79 353.00
3 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 6 PB 27.10 21.22 25.36 27.10 27.10 259.00
4 1 Chovanec MartinChovanec Martin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
07 07 3 PB 25.73 13.78 x 25.73 25.73 240.00
5 63 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 8 PB 25.13 22.26 21.82 25.13 25.13 231.00
6 68 Jelínek JakubJelínek Jakub
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 4 PB 22.67 22.40 20.09 22.67 22.67 198.00
26 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 5 NM x x x -
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 9 NM x x x -
62 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 7 NM x x x -
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (Vložený beh)

Vložený beh (so, 23.9.2023 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Válek DavidVálek David
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 2 55.48 55.48 52.77 52.82 55.48 x x 50.21
2 13 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 1 PB 42.97 36.68 33.39 35.82 36.68 35.35 42.97 38.00
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži (Vložený beh)

Vložený beh (so, 23.9.2023 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 3 64.35 62.43 64.35 63.40 64.35 x x 62.64
2 40 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 1 SB 54.99 50.53 53.50 53.64 53.64 54.44 x 54.99
3 37 Debnár ŠimonDebnár Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 54.78 53.51 54.78 53.03 54.78 x 52.22 49.95
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(ne, 24.9.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 10 Preisler LukášPreisler Lukáš
Czech republicCzech republic
97 97 5 PB 45.19 40.14 x 45.19 45.19 518.00
2 32 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 2 PB 39.76 38.17 38.32 39.76 39.76 439.00
3 25 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 PB 31.13 30.19 31.13 29.93 31.13 315.00
4 66 Mizner MartinMizner Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 4 PB 26.32 26.32 22.97 23.68 26.32 248.00
5 65 Melo PavolMelo Pavol
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 3 PB 25.44 25.44 24.97 23.89 25.44 236.00
6 29 Šabla AdamŠabla Adam
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
90 90 6 PB 23.79 23.79 x x 23.79 213.00
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(ne, 24.9.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 9 Chrobák GergőChrobák Gergő
HungaryHungary
05 05 4 49.90 48.57 49.28 49.90 49.90 587.00
2 12 Mikula GabrielMikula Gabriel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
05 05 3 41.38 36.50 34.84 41.38 41.38 462.00
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 34.78 33.94 34.13 34.78 34.78 367.00
4 49 Púchy GregorPúchy Gregor
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 1 SB 21.82 17.90 16.25 21.82 21.82 186.00
Celkom 4 pretekárov
Sedemboj - Ženy
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4365
2 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4008
3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3899
Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. DNF
Celkom 4 pretekári
Sedemboj - Juniorky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4508
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4123
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3034
4 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2148
Celkom 4 pretekári
Sedemboj - Dorastenky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4675
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4553
3 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4277
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4123
5 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3752
6 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3586
7 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3482
8 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3454
9 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2489 +2.1
Poznámky:
Šturdíkovej výkon 2489 bodov bol dosiahnutý s nedovolenou podporou vetra (priemer 3 údajov +2,1 m/s), regulárny výkon pri započítaní skoku do diaľky 308 cm (w=+2,3) má 2258 bodov.
Celkom 9 pretekárov
Desaťboj - Muži
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
MS Preisler LukášPreisler Lukáš 97 97 Czech republicCzech republic 6191
2 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6157
3 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4998
4 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4861
5 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3747
6 Šabla AdamŠabla Adam 90 90 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1782
Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNF
Celkom 7 pretekárov
Desaťboj - Juniori
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
MS Chrobák GergőChrobák Gergő 05 05 HungaryHungary 5997
2 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5754
3 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5696
4 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3192
Celkom 4 pretekári
Desaťboj - Dorastenci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5310
2 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4863 +2.1
3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4840
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4795 +2.4
5 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4196 +2.4
6 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4103
7 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3839
8 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3708
9 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3417
Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. DNF
Poznámky:
Výkony Pelikána - 4863, Nehybu - 4795 a Jelíneka 4196 bodov boli dosiahnuté s nedovolenou podporou vetra (u Pelikána priemer 3 údajov +2,1 m/s, u Nehybu a Jelíneka priemer 3 údajov (+2,4 m/s), regulárny výkon pri započítaní skoku do diaľky: Pelikán 512 cm (w=+0,5) má 4781 bodov, Nehyba 545 cm (w=+0,1) má 4747 bodov. Jelínek regulárny výkon nemá.
Celkom 10 pretekárov

4 x 400 m kombinovaná - Mix (Beh)

Beh (so, 23.9.2023 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Igaz, Švecová, Nemec, Strýčková Igaz, Švecová, Nemec, Strýčková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:32.96 0.208
2 56 Pavelka, Kovarčíková, Marček, Cidoríková Pavelka, Kovarčíková, Marček, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:39.95 0.231
3 61 Zaťko, Vajglová, Špacír, Miklová Zaťko, Vajglová, Špacír, Miklová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:55.88 0.255
4 Lipka, Grmanová, Semančák, Keszeghová Lipka, Grmanová, Semančák, Keszeghová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:04.44 0.289
Celkom 4 pretekári