<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek a Majstrovstvá SR mužov a žien v štafete na 4x400m mix

Bratislava (23. - 24. 9. 2023)

Skok do výšky - Muži (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 32 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava SB 183
3 25 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 177

Skok do výšky - Juniori (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 12 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. PB 165
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 165

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 62 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 177
2 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 174
3 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 171

Skok do výšky - Ženy (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 60 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 161
2 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava SB 158
3 33 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava SB 143

Skok do výšky - Juniorky (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 158
2 24 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca SB 143
3 18 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava SB 140

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 34 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 155
2 69 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 152
3 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 152

Skok o žrdi - Muži (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 32 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava SB 360
3 25 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 280

Skok o žrdi - Juniori (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 12 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. PB 360
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 280

Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 300
2 68 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 290
3 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 280

Skok do diaľky - Muži (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 32 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava PB 674
2 66 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava SB 640

Skok do diaľky - Juniori (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 660
3 12 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. PB 613

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 608
2 11 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 581
3 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 568

Skok do diaľky - Ženy (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 33 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 533
2 60 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 515
3 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 512

Skok do diaľky - Juniorky (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 515
2 18 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 506
3 24 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 450

Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 34 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 559
2 69 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 518
3 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 515

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 34 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.51
2 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.75
3 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 09.10

Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 33 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava PB 11.39
2 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava SB 09.61
3 60 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.73

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 18 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava PB 08.25
2 24 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca PB 07.47
3 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 07.00

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 10.05
2 4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 10.05
3 62 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 09.85

Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.21
3 12 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. PB 11.60

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (sobota, 23.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 32 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10.98
3 25 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 08.25

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 32.05
2 62 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 27.85
3 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 26.38

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 12 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. PB 34.49
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27.31

Hod diskom 2 kg - Muži (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 32 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava PB 32.93
3 25 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 23.62

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 32.66
2 34 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 32.06
3 70 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 26.13

Hod oštepom 600 g - Ženy (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 33 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 31.31
2 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava SB 28.68
3 60 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.84

Hod oštepom 600 g - Juniorky (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 18 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava PB 26.62
2 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 25.97
3 24 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 17.12

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 3 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 44.49
2 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 33.79
3 48 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 27.10

Hod oštepom 800 g - Muži (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 32 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava PB 39.76
3 25 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 31.13

Hod oštepom 800 g - Juniori (nedeľa, 24.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 12 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 41.38
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34.78