<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek a Majstrovstvá SR mužov a žien v štafete na 4x400m mix

Bratislava (23. - 24. 9. 2023)

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 23.9.2023 - 15:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 27.25 0.217 691.00
2 60 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 27.36 0.208 682.00
3 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.01 0.231 630.00
Celkom 3 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 23.9.2023 - 15:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.37 0.258 853.00
2 18 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.53 0.227 751.00
3 24 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 28.47 0.366 594.00
4 64 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 31.26 0.415 398.00
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 23.9.2023 - 15:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 25.95 0.372 802.00
2 69 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 26.12 0.196 787.00
3 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 27.08 0.205 705.00
4 70 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.73 0.260 652.00
5 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 28.85 0.204 565.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 23.9.2023 - 15:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 27.21 0.234 694.00
2 34 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 27.33 0.387 685.00
3 67 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 27.92 0.197 637.00
4 5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 28.56 0.169 587.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 25.95 0.372 802.00
2 69 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 26.12 0.196 787.00
3 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 27.08 0.205 705.00
4 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 27.21 0.234 694.00
5 34 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 27.33 0.387 685.00
6 70 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.73 0.260 652.00
7 67 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 27.92 0.197 637.00
8 5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 28.56 0.169 587.00
9 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 28.85 0.204 565.00