<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Bratislava (11. - 12. 3. 2023)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 11.3.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 07.47 0.164 723.00
2 28 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 SB 07.48 0.196 719.00
3 36 Kadák MárioKadák Mário 02 02 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 07.56 0.221 694.00
4 29 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 07.60 0.191 681.00
5 30 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 07.84 0.177 607.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 11.3.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 07.59 0.162 684.00
2 33 Zeman TomášZeman Tomáš 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 07.61 0.185 678.00
3 34 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 07.89 0.201 592.00
4 35 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.94 0.152 577.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 07.47 0.164 723.00
2 28 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 SB 07.48 0.196 719.00
3 36 Kadák MárioKadák Mário 02 02 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 07.56 0.221 694.00
4 31 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 07.59 0.162 684.00
5 29 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 07.60 0.191 681.00
6 33 Zeman TomášZeman Tomáš 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 07.61 0.185 678.00
7 30 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 07.84 0.177 607.00
8 34 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 07.89 0.201 592.00
9 35 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.94 0.152 577.00

60 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 11.3.2023 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 07.28 0.182 785.00
2 37 Černý AlanČerný Alan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.45 0.170 729.00
3 40 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 07.52 0.160 706.00
4 41 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 07.55 0.169 697.00
5 38 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 07.55 0.140 697.00
43 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNF 0.179
Celkom 6 pretekárov

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 11.3.2023 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 07.39 0.150 749.00
2 49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 07.53 0.209 703.00
3 55 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.66 0.182 662.00
4 48 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 07.70 0.164 650.00
5 46 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 07.71 0.171 646.00
6 52 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.82 0.148 613.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 11.3.2023 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.67 0.173 659.00
2 54 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 07.87 0.192 598.00
3 50 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 07.93 0.184 580.00
4 53 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.13 0.188 523.00
5 45 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 PB 08.33 0.396 468.00
Poznámky:
Žltá karta 4. dráha - SP 18.5.
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 07.39 0.150 749.00
2 49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 07.53 0.209 703.00
3 55 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.66 0.182 662.00
4 44 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.67 0.173 659.00
5 48 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 07.70 0.164 650.00
6 46 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 07.71 0.171 646.00
7 52 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.82 0.148 613.00
8 54 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 07.87 0.192 598.00
9 50 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 07.93 0.184 580.00
10 53 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.13 0.188 523.00
11 45 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 PB 08.33 0.396 468.00

60 m - Starší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (ne, 12.3.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.57 0.154 690.00
2 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 07.75 0.187 634.00
3 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 07.94 0.172 577.00
4 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 08.11 0.136 528.00
5 401 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 PB 08.12 0.214 525.00
6 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 08.18 0.161 509.00
7 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.30 0.175 476.00
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 02 (ne, 12.3.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.26 0.227 487.00
2 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 08.46 0.221 434.00
3 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.64 0.172 388.00
4 395 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 08.77 0.178 357.00
5 393 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.84 0.216 340.00
6 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.04 0.346 295.00
Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 03 (ne, 12.3.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záhradníček MatúšZáhradníček Matúš 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 08.17 0.425 511.00
2 423 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.86 0.171 336.00
3 Jurenka JakubJurenka Jakub 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 PB 08.86 0.173 336.00
4 398 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.04 0.194 295.00
5 402 Moravík MaximMoravík Maxim 08 08 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 09.98 0.568 123.00
6 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 PB 10.16 0.346 98.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.57 0.154 690.00
2 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 07.75 0.187 634.00
3 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 07.94 0.172 577.00
4 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 08.11 0.136 528.00
5 401 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 PB 08.12 0.214 525.00
6 Záhradníček MatúšZáhradníček Matúš 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 08.17 0.425 511.00
7 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 08.18 0.161 509.00
8 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.26 0.227 487.00
9 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.30 0.175 476.00
10 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 08.46 0.221 434.00
11 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.64 0.172 388.00
12 395 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 08.77 0.178 357.00
13 393 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.84 0.216 340.00
14 423 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.86 0.171 336.00
14 Jurenka JakubJurenka Jakub 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 PB 08.86 0.173 336.00
16 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.04 0.346 295.00
16 398 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.04 0.194 295.00
18 402 Moravík MaximMoravík Maxim 08 08 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 09.98 0.568 123.00
19 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 PB 10.16 0.346 98.00
Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 DNS

60 m - Starší žiaci (II. Séria)

II. Séria 01 (ne, 12.3.2023 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 07.48 0.150 719.00
2 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 SB 07.66 0.152 662.00
3 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 SB 07.92 0.171 583.00
4 Záhradníček MatúšZáhradníček Matúš 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 SB 07.95 0.216 574.00
5 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.14 0.139 520.00
6 401 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 08.16 0.225 514.00
7 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 08.24 0.143 492.00
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 02 (ne, 12.3.2023 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 08.18 0.166 509.00
2 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.29 0.179 478.00
3 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.54 0.226 413.00
4 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.58 0.538 403.00
5 395 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 08.76 0.203 359.00
6 393 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 08.77 0.186 357.00
Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 03 (ne, 12.3.2023 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 423 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 SB 08.78 0.204 354.00
2 398 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 08.90 0.204 327.00
3 Jurenka JakubJurenka Jakub 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 08.90 0.212 327.00
4 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.07 0.243 289.00
5 402 Moravík MaximMoravík Maxim 08 08 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 SB 09.95 0.251 128.00
6 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 10.36 0.171 73.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 07.48 0.150 719.00
2 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 SB 07.66 0.152 662.00
3 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 SB 07.92 0.171 583.00
4 Záhradníček MatúšZáhradníček Matúš 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 SB 07.95 0.216 574.00
5 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.14 0.139 520.00
6 401 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 08.16 0.225 514.00
7 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 08.18 0.166 509.00
8 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 08.24 0.143 492.00
9 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.29 0.179 478.00
10 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.54 0.226 413.00
11 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.58 0.538 403.00
12 395 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 08.76 0.203 359.00
13 393 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 08.77 0.186 357.00
14 423 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 SB 08.78 0.204 354.00
15 398 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 08.90 0.204 327.00
15 Jurenka JakubJurenka Jakub 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 08.90 0.212 327.00
17 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.07 0.243 289.00
18 402 Moravík MaximMoravík Maxim 08 08 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 SB 09.95 0.251 128.00
19 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 10.36 0.171 73.00
Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.3.2023 - 10:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.27 0.148 789.00
2 68 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 07.31 0.176 775.00
3 118 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 07.54 0.142 700.00
4 65 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.54 0.135 700.00
5 58 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 07.76 0.184 631.00
6 67 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 07.95 0.179 574.00
7 59 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 08.44 0.189 439.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 11.3.2023 - 10:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 07.60 0.159 681.00
2 66 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 08.28 0.221 481.00
3 56 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.43 0.218 441.00
4 60 Ptáček DouglasPtáček Douglas 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 08.53 0.185 416.00
5 62 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.00 0.272 304.00
6 63 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.07 0.207 289.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.27 0.148 789.00
2 68 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 07.31 0.176 775.00
3 118 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 07.54 0.142 700.00
3 65 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.54 0.135 700.00
5 57 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 07.60 0.159 681.00
6 58 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 07.76 0.184 631.00
7 67 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 07.95 0.179 574.00
8 66 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 08.28 0.221 481.00
9 56 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 08.43 0.218 441.00
10 59 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 08.44 0.189 439.00
11 60 Ptáček DouglasPtáček Douglas 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 08.53 0.185 416.00
12 62 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.00 0.272 304.00
13 63 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.07 0.207 289.00

60 m - Mladší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (ne, 12.3.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.72 0.237 643.00
2 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 07.75 634.00
3 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.43 0.230 441.00
4 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.54 0.192 413.00
5 281 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 08.59 0.183 401.00
6 286 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 08.66 0.223 383.00
7 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 09.20 0.398 261.00
Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS 0.197
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (ne, 12.3.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kollár MatejKollár Matej 11 11 TrackademyTrackademy 8 PB 08.75 0.336 362.00
2 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 08.86 0.414 336.00
3 278 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.87 0.356 333.00
4 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 08.99 0.171 306.00
5 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.10 0.359 282.00
6 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 7 PB 09.17 0.153 268.00
7 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.37 0.472 227.00
Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS 0.235
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (ne, 12.3.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 287 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 09.09 285.00
2 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.28 245.00
3 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.28 245.00
4 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 09.43 216.00
5 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.50 203.00
6 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.50 203.00
7 285 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 09.62 181.00
Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (ne, 12.3.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 282 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.20 261.00
2 289 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 PB 09.32 237.00
3 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 PB 09.44 214.00
4 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.50 203.00
5 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.55 194.00
6 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 1 PB 09.75 159.00
7 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.76 158.00
8 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 09.92 132.00
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 05 (ne, 12.3.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.63 180.00
2 284 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.73 163.00
3 291 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 1 09.97 125.00
4 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.30 80.00
5 Jiránek DominikJiránek Dominik 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 10.45 63.00
6 290 Jasnický JakubJasnický Jakub 10 10 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 10.48 60.00
7 277 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.80 30.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.72 0.237 643.00
2 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 07.75 634.00
3 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.43 0.230 441.00
4 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.54 0.192 413.00
5 281 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 08.59 0.183 401.00
6 286 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 08.66 0.223 383.00
7 Kollár MatejKollár Matej 11 11 TrackademyTrackademy 8 PB 08.75 0.336 362.00
8 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 08.86 0.414 336.00
9 278 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.87 0.356 333.00
10 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 08.99 0.171 306.00
11 287 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 09.09 285.00
12 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.10 0.359 282.00
13 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 7 PB 09.17 0.153 268.00
14 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 09.20 0.398 261.00
14 282 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.20 261.00
16 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.28 245.00
16 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.28 245.00
18 289 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 PB 09.32 237.00
19 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.37 0.472 227.00
20 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 09.43 216.00
21 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 PB 09.44 214.00
22 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.50 203.00
22 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.50 203.00
22 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.50 203.00
25 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.55 194.00
26 285 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 09.62 181.00
27 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.63 180.00
28 284 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.73 163.00
29 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 1 PB 09.75 159.00
30 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.76 158.00
31 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 09.92 132.00
32 291 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 1 09.97 125.00
33 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.30 80.00
34 Jiránek DominikJiránek Dominik 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 10.45 63.00
35 290 Jasnický JakubJasnický Jakub 10 10 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 10.48 60.00
36 277 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.80 30.00
Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS 0.197
Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS 0.235
Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNS

60 m - Mladší žiaci (II. Séria)

II. Séria 01 (ne, 12.3.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 SB 07.65 0.165 665.00
2 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 5 07.84 0.198 607.00
3 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.47 0.220 431.00
4 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 SB 08.54 0.209 413.00
5 281 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 08.68 0.354 378.00
6 286 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 08.86 0.569 336.00
Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 02 (ne, 12.3.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kollár MatejKollár Matej 11 11 TrackademyTrackademy 4 08.91 0.305 324.00
2 278 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.99 0.254 306.00
3 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.09 0.231 285.00
4 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.14 0.334 274.00
5 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.19 0.387 264.00
6 287 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 09.29 0.357 243.00
Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 03 (ne, 12.3.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 SB 09.04 0.243 295.00
2 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 4 SB 09.07 0.175 289.00
3 282 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 SB 09.13 0.165 276.00
4 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.30 0.550 241.00
5 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.33 0.575 235.00
6 289 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 09.45 0.154 212.00
Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 04 (ne, 12.3.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 SB 09.27 0.335 247.00
2 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 SB 09.32 0.185 237.00
3 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.43 0.484 216.00
4 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 09.47 0.353 208.00
5 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.66 0.571 174.00
6 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 09.74 0.145 161.00
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 05 (ne, 12.3.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 09.48 0.194 207.00
2 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.58 0.169 188.00
3 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.77 0.225 156.00
4 285 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 09.79 0.365 153.00
5 284 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.80 0.221 151.00
6 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 2 09.81 149.00
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 06 (ne, 12.3.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 291 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 5 10.01 0.418 119.00
2 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.11 0.557 105.00
3 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.31 0.405 79.00
4 Jiránek DominikJiránek Dominik 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 10.56 0.248 51.00
5 290 Jasnický JakubJasnický Jakub 10 10 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 10.85 0.270 26.00
6 277 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.62 0.414 0.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 SB 07.65 0.165 665.00
2 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 5 07.84 0.198 607.00
3 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.47 0.220 431.00
4 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 SB 08.54 0.209 413.00
5 281 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 08.68 0.354 378.00
6 286 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 08.86 0.569 336.00
7 Kollár MatejKollár Matej 11 11 TrackademyTrackademy 4 08.91 0.305 324.00
8 278 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.99 0.254 306.00
9 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 SB 09.04 0.243 295.00
10 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 4 SB 09.07 0.175 289.00
11 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.09 0.231 285.00
12 282 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 SB 09.13 0.165 276.00
13 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.14 0.334 274.00
14 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.19 0.387 264.00
15 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 SB 09.27 0.335 247.00
16 287 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 09.29 0.357 243.00
17 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.30 0.550 241.00
18 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 SB 09.32 0.185 237.00
19 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.33 0.575 235.00
20 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.43 0.484 216.00
21 289 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 09.45 0.154 212.00
22 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 09.47 0.353 208.00
23 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 09.48 0.194 207.00
24 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.58 0.169 188.00
25 Jančo JakubJančo Jakub 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.66 0.571 174.00
26 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 09.74 0.145 161.00
27 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.77 0.225 156.00
28 285 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 09.79 0.365 153.00
29 284 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.80 0.221 151.00
30 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 2 09.81 149.00
31 291 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 5 10.01 0.418 119.00
32 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.11 0.557 105.00
33 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.31 0.405 79.00
34 Jiránek DominikJiránek Dominik 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 10.56 0.248 51.00
35 290 Jasnický JakubJasnický Jakub 10 10 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 10.85 0.270 26.00
36 277 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.62 0.414 0.00
Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 DNS
Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNS

60 m - Staršie žiačky (II. Séria)

II. Séria 01 (ne, 12.3.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 SB 08.03 0.184 839.00
2 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 08.27 0.151 767.00
3 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.39 0.232 732.00
4 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 SB 08.41 0.157 726.00
5 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.48 0.147 706.00
6 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 08.61 0.205 670.00
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 02 (ne, 12.3.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 SB 08.64 0.194 662.00
2 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 SB 08.65 0.178 659.00
3 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 SB 08.68 0.214 651.00
4 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 08.70 0.187 645.00
5 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.76 0.230 629.00
Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 03 (ne, 12.3.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.85 0.194 605.00
2 413 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 SB 08.90 0.354 592.00
3 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 08.94 0.203 582.00
4 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.00 0.306 566.00
5 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 09.04 0.319 556.00
6 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 3 09.20 0.153 516.00
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 04 (ne, 12.3.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 08.97 0.338 574.00
2 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 SB 08.98 0.184 571.00
3 403 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.07 0.232 548.00
4 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 09.11 0.256 538.00
5 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 09.12 0.230 536.00
6 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 09.22 0.602 511.00
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 05 (ne, 12.3.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 09.08 0.185 546.00
2 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 SB 09.10 0.199 541.00
3 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.21 0.215 513.00
4 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 09.26 0.231 501.00
5 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 SB 09.31 0.184 489.00
6 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.33 0.217 484.00
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 06 (ne, 12.3.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 08.61 0.373 670.00
2 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 09.07 548.00
3 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 SB 09.32 0.293 487.00
4 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.62 0.340 417.00
5 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.63 0.233 415.00
Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 SB 08.03 0.184 839.00
2 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 08.27 0.151 767.00
3 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.39 0.232 732.00
4 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 SB 08.41 0.157 726.00
5 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.48 0.147 706.00
6 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 08.61 0.205 670.00
6 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 08.61 0.373 670.00
8 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 SB 08.64 0.194 662.00
9 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 SB 08.65 0.178 659.00
10 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 SB 08.68 0.214 651.00
11 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 08.70 0.187 645.00
12 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.76 0.230 629.00
13 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.85 0.194 605.00
14 413 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 SB 08.90 0.354 592.00
15 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 08.94 0.203 582.00
16 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 08.97 0.338 574.00
17 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 SB 08.98 0.184 571.00
18 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.00 0.306 566.00
19 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 09.04 0.319 556.00
20 403 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.07 0.232 548.00
20 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 09.07 548.00
22 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 09.08 0.185 546.00
23 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 SB 09.10 0.199 541.00
24 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 09.11 0.256 538.00
25 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 09.12 0.230 536.00
26 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 3 09.20 0.153 516.00
27 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.21 0.215 513.00
28 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 09.22 0.602 511.00
29 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 09.26 0.231 501.00
30 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 SB 09.31 0.184 489.00
31 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 SB 09.32 0.293 487.00
32 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.33 0.217 484.00
33 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.62 0.340 417.00
34 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.63 0.233 415.00
Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 DNS

60 m - Staršie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (ne, 12.3.2023 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.03 0.220 839.00
2 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.23 0.175 779.00
3 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.31 0.176 755.00
4 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.31 0.432 755.00
5 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.43 0.181 721.00
6 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.71 0.150 643.00
7 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.73 637.00
Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (ne, 12.3.2023 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 08.55 687.00
2 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.68 651.00
3 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.70 645.00
4 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.71 643.00
5 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 08.79 621.00
6 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 09.04 556.00
7 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.23 509.00
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 03 (ne, 12.3.2023 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.82 0.301 613.00
2 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 08.86 0.303 603.00
3 413 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 PB 08.91 0.325 589.00
4 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 08.91 0.194 589.00
5 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 08.94 0.210 582.00
6 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.07 548.00
7 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 09.10 0.608 541.00
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 04 (ne, 12.3.2023 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 08.90 592.00
2 403 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.95 579.00
3 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 09.13 533.00
4 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.16 526.00
5 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.20 516.00
6 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 PB 09.33 484.00
7 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.51 442.00
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 05 (ne, 12.3.2023 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.14 531.00
2 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 09.24 506.00
3 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.43 461.00
4 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 09.45 456.00
5 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09.51 442.00
6 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.53 438.00
7 Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.48 245.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.03 0.220 839.00
2 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.23 0.175 779.00
3 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.31 0.176 755.00
3 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.31 0.432 755.00
5 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.43 0.181 721.00
6 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 08.55 687.00
7 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.68 651.00
8 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.70 645.00
9 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.71 0.150 643.00
9 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.71 643.00
11 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.73 637.00
12 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 08.79 621.00
13 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.82 0.301 613.00
14 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 08.86 0.303 603.00
15 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 08.90 592.00
16 413 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 PB 08.91 0.325 589.00
16 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 08.91 0.194 589.00
18 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 08.94 0.210 582.00
19 403 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.95 579.00
20 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 09.04 556.00
21 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.07 548.00
22 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 09.10 0.608 541.00
23 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 09.13 533.00
24 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.14 531.00
25 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.16 526.00
26 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.20 516.00
27 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.23 509.00
28 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 09.24 506.00
29 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 PB 09.33 484.00
30 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.43 461.00
31 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 09.45 456.00
32 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.51 442.00
32 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09.51 442.00
34 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.53 438.00
35 Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.48 245.00
Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 DNS

60 m - Mladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (ne, 12.3.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.51 0.156 698.00
2= 417 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.60 0.174 673.00
2= Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.60 0.151 673.00
4 325 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.71 0.515 643.00
5 294 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.74 0.279 635.00
6 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.75 0.378 632.00
7 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.90 0.185 592.00
8 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.25 0.172 504.00
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (ne, 12.3.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.61 0.157 670.00
2 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 08.69 0.152 648.00
3 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 08.72 0.195 640.00
4 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.83 0.152 610.00
5 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.84 0.175 608.00
6 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 08.99 0.345 569.00
7 521 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.09 0.199 543.00
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 03 (ne, 12.3.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 478 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.04 0.295 556.00
2 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.07 0.174 548.00
3 183 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 09.15 0.164 528.00
4 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.17 0.177 523.00
5 572 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.30 0.423 492.00
6 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.35 0.238 480.00
7 316 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.92 0.427 353.00
267 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (ne, 12.3.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 309 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.92 0.185 587.00
2 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.12 0.192 536.00
3 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 09.13 0.221 533.00
4 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 09.22 0.194 511.00
5 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.23 0.189 509.00
6 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.26 0.398 501.00
7 318 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.42 0.275 463.00
8 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.46 0.289 454.00
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 05 (ne, 12.3.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 392 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 09.33 0.194 484.00
2 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.49 0.194 447.00
3 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 PB 09.53 0.171 438.00
4 311 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.54 435.00
5 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.57 0.200 428.00
6 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.77 0.146 384.00
7 308 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.06 0.166 324.00
Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 DNF 0.192
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 06 (ne, 12.3.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 254 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 09.47 0.214 451.00
2 Bittnerová KristínaBittnerová Kristína 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 PB 09.50 0.370 444.00
3 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.53 0.176 438.00
4 242 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 2 PB 09.55 0.201 433.00
5 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 09.80 0.210 378.00
6 312 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 09.85 0.481 367.00
7 315 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 10.15 306.00
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 07 (ne, 12.3.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 09.82 0.246 374.00
2 Loskotová LianaLoskotová Liana 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 09.88 0.157 361.00
3 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.91 0.370 355.00
4 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.01 0.307 334.00
5 337 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 10.25 0.414 287.00
6 434 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.32 0.212 274.00
329 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 NM
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 08 (ne, 12.3.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 314 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.74 0.408 391.00
2 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.85 0.344 367.00
3 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 09.92 0.418 353.00
4 382 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 09.99 0.212 338.00
5 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 10.13 0.182 310.00
6 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.49 0.391 243.00
7 292 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.56 0.287 231.00
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 09 (ne, 12.3.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.19 518.00
2 362 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 7 PB 09.77 384.00
3 Ficiková SáraFiciková Sára 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 09.82 374.00
4 Ivičičová EllaIvičičová Ella 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.90 357.00
5 321 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.96 344.00
6 Jiránková DominikaJiránková Dominika 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 10.12 312.00
7 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 10.71 206.00
8 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.21 132.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 329 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 NM
2 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.51 0.156 698.00
3 417 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.60 0.174 673.00
3 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.60 0.151 673.00
5 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.61 0.157 670.00
6 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 08.69 0.152 648.00
7 325 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.71 0.515 643.00
8 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 08.72 0.195 640.00
9 294 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.74 0.279 635.00
10 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.75 0.378 632.00
11 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.83 0.152 610.00
12 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.84 0.175 608.00
13 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.90 0.185 592.00
14 309 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.92 0.185 587.00
15 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 08.99 0.345 569.00
16 478 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.04 0.295 556.00
17 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.07 0.174 548.00
18 521 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.09 0.199 543.00
19 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.12 0.192 536.00
20 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 09.13 0.221 533.00
21 183 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 09.15 0.164 528.00
22 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.17 0.177 523.00
23 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.19 518.00
24 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 09.22 0.194 511.00
25 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.23 0.189 509.00
26 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.25 0.172 504.00
27 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.26 0.398 501.00
28 572 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.30 0.423 492.00
29 392 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 09.33 0.194 484.00
30 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.35 0.238 480.00
31 318 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.42 0.275 463.00
32 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.46 0.289 454.00
33 254 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 09.47 0.214 451.00
34 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.49 0.194 447.00
35 Bittnerová KristínaBittnerová Kristína 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 PB 09.50 0.370 444.00
36 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 PB 09.53 0.171 438.00
36 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.53 0.176 438.00
38 311 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.54 435.00
39 242 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 2 PB 09.55 0.201 433.00
40 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.57 0.200 428.00
41 314 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.74 0.408 391.00
42 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.77 0.146 384.00
42 362 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 7 PB 09.77 384.00
44 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 09.80 0.210 378.00
45 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 09.82 0.246 374.00
45 Ficiková SáraFiciková Sára 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 09.82 374.00
47 312 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 09.85 0.481 367.00
47 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 09.85 0.344 367.00
49 Loskotová LianaLoskotová Liana 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 09.88 0.157 361.00
50 Ivičičová EllaIvičičová Ella 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.90 357.00
51 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.91 0.370 355.00
52 316 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.92 0.427 353.00
52 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 09.92 0.418 353.00
54 321 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.96 344.00
55 382 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 09.99 0.212 338.00
56 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.01 0.307 334.00
57 308 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.06 0.166 324.00
58 Jiránková DominikaJiránková Dominika 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 10.12 312.00
59 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 10.13 0.182 310.00
60 315 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 10.15 306.00
61 337 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 10.25 0.414 287.00
62 434 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.32 0.212 274.00
63 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.49 0.391 243.00
64 292 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.56 0.287 231.00
65 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 10.71 206.00
66 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.21 132.00
267 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 DQ
Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 DNF 0.192

60 m - Mladšie žiačky (II. Séria)

II. Séria 01 (ne, 12.3.2023 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 08.49 0.172 704.00
2 417 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 SB 08.59 0.167 676.00
3 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.63 0.253 665.00
4 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 SB 08.66 0.195 656.00
5 325 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.73 0.335 637.00
6 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.73 0.158 637.00
7 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.76 0.353 629.00
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 02 (ne, 12.3.2023 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 294 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 08.71 643.00
2 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 08.73 637.00
3 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 08.75 632.00
4 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 08.83 610.00
5 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 SB 08.85 605.00
6 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.86 603.00
7 309 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.01 564.00
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 03 (ne, 12.3.2023 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 SB 08.99 0.229 569.00
2 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 SB 09.01 0.161 564.00
3 521 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 09.09 0.161 543.00
4 478 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.10 0.228 541.00
5 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.16 0.172 526.00
6 183 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 09.17 0.394 523.00
7 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.22 0.414 511.00
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 04 (ne, 12.3.2023 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.23 509.00
2 572 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 SB 09.30 492.00
3 267 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 09.32 487.00
4 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.32 487.00
5 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.34 482.00
6 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.37 475.00
7 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.41 465.00
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 05 (ne, 12.3.2023 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 09.31 489.00
2 318 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 09.33 484.00
3 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 SB 09.43 461.00
4 Bittnerová KristínaBittnerová Kristína 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 SB 09.44 458.00
5 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.47 451.00
6 392 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.54 435.00
7 254 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 09.74 391.00
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 06 (ne, 12.3.2023 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.54 435.00
3 311 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.65 411.00
4 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.68 404.00
5 242 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 6 09.72 395.00
6 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.79 380.00
7 314 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.94 348.00
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 07 (ne, 12.3.2023 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 SB 09.80 0.237 378.00
2 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.83 0.397 371.00
3 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.87 0.189 363.00
4 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.97 0.266 342.00
5 362 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 4 10.01 0.446 334.00
6 312 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 10.01 334.00
7 Ficiková SáraFiciková Sára 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 10.15 0.331 306.00
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 08 (ne, 12.3.2023 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 09.86 0.586 365.00
2 Loskotová LianaLoskotová Liana 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.90 0.580 357.00
3 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.93 0.506 350.00
4 Ivičičová EllaIvičičová Ella 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.97 0.232 342.00
5 382 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.01 0.586 334.00
321 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 DNS
316 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 09 (ne, 12.3.2023 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 SB 09.82 0.186 374.00
2 308 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 SB 09.92 0.149 353.00
3 315 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 SB 10.05 0.364 326.00
4 329 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 10.17 0.606 302.00
5 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.17 0.409 302.00
6 Jiránková DominikaJiránková Dominika 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 10.24 0.397 289.00
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 10 (ne, 12.3.2023 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 337 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 SB 10.20 0.364 297.00
2 434 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 SB 10.22 0.204 293.00
3 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 10.30 0.373 278.00
4 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 SB 10.51 0.403 240.00
5 292 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.61 0.617 223.00
6 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 11.19 134.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 08.49 0.172 704.00
2 417 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 SB 08.59 0.167 676.00
3 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.63 0.253 665.00
4 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 SB 08.66 0.195 656.00
5 294 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 08.71 643.00
6 325 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.73 0.335 637.00
6 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.73 0.158 637.00
6 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 08.73 637.00
9 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 08.75 632.00
10 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.76 0.353 629.00
11 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 08.83 610.00
12 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 SB 08.85 605.00
13 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.86 603.00
14 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 SB 08.99 0.229 569.00
15 309 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.01 564.00
15 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 SB 09.01 0.161 564.00
17 521 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 09.09 0.161 543.00
18 478 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.10 0.228 541.00
19 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.16 0.172 526.00
20 183 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 09.17 0.394 523.00
21 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.22 0.414 511.00
22 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.23 509.00
23 572 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 SB 09.30 492.00
24 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 09.31 489.00
25 267 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 09.32 487.00
25 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.32 487.00
27 318 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 09.33 484.00
28 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.34 482.00
29 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.37 475.00
30 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.41 465.00
31 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 SB 09.43 461.00
32 Bittnerová KristínaBittnerová Kristína 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 SB 09.44 458.00
33 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.47 451.00
34 392 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.54 435.00
34 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.54 435.00
36 311 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.65 411.00
37 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.68 404.00
38 242 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 6 09.72 395.00
39 254 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 09.74 391.00
40 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.79 380.00
41 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 SB 09.80 0.237 378.00
42 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 SB 09.82 0.186 374.00
43 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.83 0.397 371.00
44 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 09.86 0.586 365.00
45 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.87 0.189 363.00
46 Loskotová LianaLoskotová Liana 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.90 0.580 357.00
47 308 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 SB 09.92 0.149 353.00
48 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.93 0.506 350.00
49 314 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.94 348.00
50 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.97 0.266 342.00
50 Ivičičová EllaIvičičová Ella 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.97 0.232 342.00
52 362 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 4 10.01 0.446 334.00
52 312 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 10.01 334.00
52 382 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.01 0.586 334.00
55 315 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 SB 10.05 0.364 326.00
56 Ficiková SáraFiciková Sára 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 10.15 0.331 306.00
57 329 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 10.17 0.606 302.00
57 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.17 0.409 302.00
59 337 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 SB 10.20 0.364 297.00
60 434 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 SB 10.22 0.204 293.00
61 Jiránková DominikaJiránková Dominika 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 10.24 0.397 289.00
62 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 10.30 0.373 278.00
63 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 SB 10.51 0.403 240.00
64 292 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.61 0.617 223.00
65 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 11.19 134.00
321 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 DNS
316 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 DNS

60 m - Miniprípravka-chlapci (I. Séria)

I. Séria 01 (so, 11.3.2023 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um.