<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Bratislava (11. - 12. 3. 2023)

500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.3.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 281 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 1:28.29
2 279 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 1:30.87
3 280 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 1:30.91
4 286 Kudrík DanKudrík Dan 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 1:31.16
5 278 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:31.85
6 287 Krnáč DávidKrnáč Dávid 10 10 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 1:32.04
7 282 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 1:39.29
8 288 Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:42.00
9 284 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 1:43.21
10 289 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 1:43.34
11 290 Jasnický JakubJasnický Jakub 10 10 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 1:47.43
12 283 Kováč ŠimonKováč Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:49.28
13 291 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 4 1:50.66
14 285 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 1:55.82
15 277 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:58.97
Celkom 15 pretekárov

500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.3.2023 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 325 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 1:29.47
2 417 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:33.08
3 521 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:36.29
4 321 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 1:42.83
5 299 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:43.26
6 382 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:43.47
7 267 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10 1:43.99
8 392 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:47.32
9 312 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 1:50.23
10 308 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 1:50.37
11 572 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:51.61
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.3.2023 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 313 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 1:35.44
2 294 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 1:39.30
3 300 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:39.35
4 242 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 8 1:40.02
5 293 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 1:40.53
6 362 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 2 1:47.30
7 318 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 1:47.66
8 434 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 1:48.07
9 329 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 11 1:50.09
10 254 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 1:51.10
11 337 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 1:52.43
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.3.2023 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 302 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 9 1:29.72
2 478 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 1:38.48
3 183 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 1:41.92
4 292 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:45.63
5 311 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:47.01
6 309 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 1:54.56
7 315 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 1:55.38
8 314 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 1:55.66
9 317 Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 2:03.58
316 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 DNS
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 325 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 1:29.47
2 302 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 9 1:29.72
3 417 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:33.08
4 313 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 1:35.44
5 521 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:36.29
6 478 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 1:38.48
7 294 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 1:39.30
8 300 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:39.35
9 242 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 8 1:40.02
10 293 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 1:40.53
11 183 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 1:41.92
12 321 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 1:42.83
13 299 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:43.26
14 382 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:43.47
15 267 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10 1:43.99
16 292 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:45.63
17 311 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:47.01
18 362 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 2 1:47.30
19 392 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:47.32
20 318 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 1:47.66
21 434 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 1:48.07
22 329 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 11 1:50.09
23 312 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 1:50.23
24 308 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 1:50.37
25 254 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 1:51.10
26 572 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:51.61
27 337 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 1:52.43
28 309 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 1:54.56
29 315 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 1:55.38
30 314 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 1:55.66
31 317 Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 2:03.58
316 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 DNS

500 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 11.3.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 228 Čelín MartinČelín Martin 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:48.01
2 220 Hulík MarcelHulík Marcel 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 1:49.08
3 221 Tomovič MatúšTomovič Matúš 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 11 1:51.30
4 222 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 1:55.15
5 230 Jasnický MatúšJasnický Matúš 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 1:56.14
6 223 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 1:56.69
7 296 Varga TomášVarga Tomáš 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12 1:58.06
8 229 Tkáč JánTkáč Ján 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 1:59.10
9 224 Šatka MatejŠatka Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:01.68
10 231 Dvorský TomášDvorský Tomáš 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:03.76
11 226 Tabak MichalTabak Michal 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:13.20
12 227 Schwartz DavidSchwartz David 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:17.68
Celkom 12 pretekárov

500 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 11.3.2023 - 17:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 260 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 1:31.88
2 274 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 1:37.93
3 269 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13 1:38.22
4 265 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 9 1:46.19
5 272 Bartoš LukášBartoš Lukáš 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 1:47.30
6 262 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:47.63
7 273 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 15 1:51.01
8 268 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 1:52.56
9 264 Čambálik SamuelČambálik Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 1:53.49
10 261 Nagy BrunoNagy Bruno 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 1:59.89
11 271 Spál FilipSpál Filip 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 14 2:03.39
12 270 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 16 2:05.48
13 266 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 2:05.49
14 276 Čársky AdamČársky Adam 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:07.33
15 275 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 2:18.47
267 Riška MartinRiška Martin 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 12 DNS
Celkom 16 pretekárov

500 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 11.3.2023 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 211 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:53.49
2 166 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 1:55.04
3 151 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:56.79
4 169 Lanžová NinaLanžová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 1:57.28
5 178 Barcziová NinaBarcziová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 2:04.95
6 198 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 9 2:07.56
7 200 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 2:08.17
8 295 Brathová MelissaBrathová Melissa 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:08.48
9 161 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:14.61
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 11.3.2023 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 155 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 1:52.76
2 152 Rampašeková PatríciaRampašeková Patrícia 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:56.08
3 181 Potančoková EvaPotančoková Eva 14 14 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 1:57.78
4 206 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:58.29
5 297 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:06.23
6 359 Mankovická Nella LíviaMankovická Nella Lívia 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 2:10.09
7 219 Usačevová TáňaUsačevová Táňa 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 2:10.50
8 187 Slugeňová ĽubkaSlugeňová Ľubka 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:15.97
9 205 Svoreňová LindaSvoreňová Linda 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 2:17.76
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 155 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 1:52.76
2 211 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:53.49
3 166 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 1:55.04
4 152 Rampašeková PatríciaRampašeková Patrícia 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:56.08
5 151 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:56.79
6 169 Lanžová NinaLanžová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 1:57.28
7 181 Potančoková EvaPotančoková Eva 14 14 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 1:57.78
8 206 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 1:58.29
9 178 Barcziová NinaBarcziová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 2:04.95
10 297 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:06.23
11 198 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 9 2:07.56
12 200 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 2:08.17
13 295 Brathová MelissaBrathová Melissa 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:08.48
14 359 Mankovická Nella LíviaMankovická Nella Lívia 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 2:10.09
15 219 Usačevová TáňaUsačevová Táňa 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 2:10.50
16 161 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:14.61
17 187 Slugeňová ĽubkaSlugeňová Ľubka 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:15.97
18 205 Svoreňová LindaSvoreňová Linda 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 2:17.76

500 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.3.2023 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 238 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 1:44.88
2 255 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:45.70
3 256 Bartíková NelaBartíková Nela 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 1:48.30
4 244 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 1:48.77
5 360 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 1:49.32
6 253 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 13 1:50.07
7 232 Horníková PetraHorníková Petra 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 9 1:50.54
8 250 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 1:52.13
9 249 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 12 1:54.14
10 243 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 1:58.73
11 259 Dvorská EmaDvorská Ema 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 2:01.39
12 248 Gorbatenková AlexandraGorbatenková Alexandra 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 2:01.74
297 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 TrackademyTrackademy 3 DNS
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (so, 11.3.2023 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 235 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 13 1:50.94
2 246 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 1:53.59
3 234 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 1:53.99
4 252 Luptáková LauraLuptáková Laura 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 1:55.24
5 247 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 1:55.50
6 239 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:56.69
7 245 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:58.42
8 298 Frtúsová SlávkaFrtúsová Slávka 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:00.79
9 240 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 2:02.16
10 241 Schwartz LaraSchwartz Lara 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 2:02.17
11 328 Petrolová MelisaPetrolová Melisa 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 2:04.47
12 258 Mardiaková SimonaMardiaková Simona 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:09.17
251 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 238 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 1:44.88
2 255 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:45.70
3 256 Bartíková NelaBartíková Nela 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 1:48.30
4 244 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 1:48.77
5 360 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 1:49.32
6 253 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 13 1:50.07
7 232 Horníková PetraHorníková Petra 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 9 1:50.54
8 235 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 13 1:50.94
9 250 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 1:52.13
10 246 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 1:53.59
11 234 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 1:53.99
12 249 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 12 1:54.14
13 252 Luptáková LauraLuptáková Laura 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 1:55.24
14 247 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 1:55.50
15 239 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:56.69
16 245 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:58.42
17 243 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 1:58.73
18 298 Frtúsová SlávkaFrtúsová Slávka 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:00.79
19 259 Dvorská EmaDvorská Ema 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 2:01.39
20 248 Gorbatenková AlexandraGorbatenková Alexandra 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 2:01.74
21 240 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 2:02.16
22 241 Schwartz LaraSchwartz Lara 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 2:02.17
23 328 Petrolová MelisaPetrolová Melisa 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 2:04.47
24 258 Mardiaková SimonaMardiaková Simona 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:09.17
297 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 TrackademyTrackademy 3 DNS
251 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS