<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Bratislava (11. - 12. 3. 2023)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 12.3.2023 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.99 0.199
2 288 Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 11.59
3 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 12.65 0.209
4 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 PB 13.18 0.377
5 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 13.57
6 283 Kováč ŠimonKováč Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 14.14 0.599
7 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 15.96 0.560
Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.3.2023 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.93 0.149
2 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.23 0.128
3 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 10.50 0.180
4 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.54 0.470
5 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.91 0.215
6 302 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 PB 11.07 0.332
7 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 11.08 0.384
Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 DNS 0.160
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.3.2023 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 11.35
2 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 11.59
3 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.65
4 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.70
5 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.08
6 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.16
7 293 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.27
8 313 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 PB 12.59
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.3.2023 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 12.43 0.211
2 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 12.60 0.485
3 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12.93
4 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.42 0.257
5 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.67 0.485
6 Ficiková SáraFiciková Sára 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 14.23 0.208
7 317 Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 14.83 0.217
Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.93 0.149
2 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.23 0.128
3 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 10.50 0.180
4 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.54 0.470
5 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.91 0.215
6 302 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 PB 11.07 0.332
7 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 11.08 0.384
8 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 11.35
9 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 11.59
10 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.65
11 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.70
12 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.08
13 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.16
14 293 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.27
15 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 12.43 0.211
16 313 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 PB 12.59
17 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 12.60 0.485
18 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12.93
19 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.42 0.257
20 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.67 0.485
21 Ficiková SáraFiciková Sára 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 14.23 0.208
22 317 Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 14.83 0.217
Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 DNS 0.160
Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DNS