<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov a st. žiačok

Nitra (10. - 11. 9. 2022)

Skok do diaľky - Muži

(so, 10.9.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 58 Mizner MartinMizner Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 1 PB 646 +1.4 m/s 580  1,60 579  4,40 646  1,40 646 688.00
2 27 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 3 608 +2.4 m/s 582 +1.7 m/s 602  2,20 608  2,40 582  1,70 608 604.00
3 57 Melo PavolMelo Pavol
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 2 PB 522 +0.6 m/s 500  1,40 522  0,60 511  1,00 522 425.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 10.9.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 PB 628 +1.1 m/s 627  -0,10 595  2,30 628  1,10 628 648.00
2 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 PB 623 +0.6 m/s 585  1,10 527  1,30 623  0,60 623 637.00
3 28 Revaj TomášRevaj Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 3 PB 621 +1.5 m/s 604  1,40 621  1,50 608  1,80 621 632.00
4 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 5 PB 601 +1.6 m/s 576  1,80 593  3,20 601  1,60 601 589.00
5 40 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 599 +0.9 m/s 539  0,30 577  0,00 599  0,90 599 584.00
6 46 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 4 PB 580 +0.5 m/s 572  1,20 580  0,50 579  1,80 580 544.00
7 7 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 PB 567 +1.3 m/s 535  2,20 x  1,00 567  1,30 567 516.00
8 50 Púchy GregorPúchy Gregor
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 2 487 +2.1 m/s 482 +0.3 m/s 482  0,30 487  2,10 x  2,40 487 358.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 10.9.2022 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 66 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 9 617 +2.1 m/s 613 +1.1 m/s 561  2,40 617  2,10 613  1,10 617 624.00
2 53 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 588 +2.1 m/s 588  2,10 x  0,40 x  1,10 588 561.00
3 42 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 8 SB 584 +1.3 m/s x  1,10 540  0,90 584  1,30 584 552.00
4 48 Láznička JindřichLáznička Jindřich
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 2 PB 577 +0.5 m/s 543  1,60 572  0,90 577  0,50 577 537.00
5 49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 3 569 +2.5 m/s 505 +0.5 m/s 569  2,50 552  2,40 505  0,50 569 521.00
6 5 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 554 +2.5 m/s 552 +0.9 m/s 552  0,90 537  0,40 554  2,50 554 490.00
7 32 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 7 548 +2.1 m/s 533 +2.0 m/s x  1,30 548  2,10 533  2,00 548 477.00
8 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 494 +3.0 m/s 461 +1.7 m/s 494  3,00 461  1,70 456  1,30 494 371.00
9 71 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
06 06 1 491 +2.2 m/s 477 +0.4 m/s 491  2,20 477  0,40 472  3,40 491 365.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 11.9.2022 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 10 585 +2.5 m/s 566 +0.2 m/s 550  0,50 566  0,20 585  2,50 585 554.00
2 30 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 14 580 +1.0 m/s 579  1,40 580  1,00 x  -0,20 580 544.00
3 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 6 571 +2.2 m/s 545 +0.6 m/s 504  0,10 545  0,60 571  2,20 571 525.00
4 67 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 13 570 +0.4 m/s 525  0,50 570  0,40 524  1,40 570 523.00
5 31 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 12 539 +0.8 m/s 538  1,20 539  0,80 532  0,60 539 459.00
6 54 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 11 537 +0.8 m/s 507  2,90 498  1,50 537  0,80 537 455.00
7 59 Patócs JakubPatócs Jakub
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 7 PB 534 +0.8 m/s 534  0,80 534  2,10 531  2,80 534 449.00
8 55 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 9 529 +1.6 m/s 529  1,60 520  0,20 526  0,50 529 439.00
9 4 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 5 PB 523 +1.1 m/s 523  1,10 496  1,20 517  1,30 523 427.00
10 8 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 3 PB 523 +1.3 m/s 400  1,40 523  1,30 x  1,70 523 427.00
11 68 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 4 PB 516 +1.8 m/s x  1,50 515  0,20 516  1,80 516 413.00
12 16 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 8 510 +1.7 m/s 510  1,70 500  0,50 498  1,80 510 402.00
13 60 Ťapuš MichalŤapuš Michal
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 1 PB 475 +1.5 m/s 470  0,80 475  1,50 472  1,50 475 335.00
14 14 Halmeš MartinHalmeš Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 2 PB 467 +1.3 m/s 467  1,30 x  0,80 441  1,60 467 321.00
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 11.9.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 497 -0.6 m/s 486  1,30 497  -0,60 477  -0,50 497 551.00
2 51 Králiková RomanaKráliková Romana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 1 SB 446 +1.2 m/s 434  1,50 446  1,20 x  0,00 446 418.00
3 65 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
97 97 2 419 +0.7 m/s 313  0,30 419  0,70 375  -0,10 419 352.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 11.9.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 544 +1.0 m/s 544  1,00 539  1,60 535  1,10 544 683.00
2 34 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 4 539 +1.9 m/s 517  0,90 512  0,30 539  1,90 539 668.00
3 52 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 502 +1.3 m/s x  0,70 465  1,40 502  1,30 502 565.00
4 47 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 2 PB 444 +1.0 m/s 421  1,00 435  1,70 444  1,00 444 413.00
5 10 Morávková TimeaMorávková Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 SB 415 +0.9 m/s 371  1,50 415  0,90 379  -0,20 415 343.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 11.9.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 10 PB 550 +1.1 m/s 550  1,10 506  0,50 549  0,10 550 700.00
2 29 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 8 PB 532 +0.2 m/s 468  1,70 532  0,20 515  -0,40 532 648.00
3 38 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 7 519 +0.3 m/s 519  0,30 494  1,70 508  1,70 519 612.00
4 18 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 9 500 +1.0 m/s 472  1,70 497  0,90 500  1,00 500 559.00
5 35 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 6 457 +1.9 m/s 449  0,10 440  0,80 457  1,90 457 446.00
6 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 451 +0.9 m/s 392  1,30 451  0,90 411  1,20 451 431.00
7 62 Bieleková BarboraBieleková Barbora
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 1 PB 418 -0.1 m/s 418  -0,10 350  1,00 386  0,10 418 350.00
8 45 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 2 416 -0.1 m/s 409  2,80 407  0,50 416  -0,10 416 345.00
9 61 Belavá LuciaBelavá Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 3 416 +0.9 m/s 406  3,00 406  1,80 416  0,90 416 345.00
26 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 4 NM x  1,00 x  0,40 x  0,30 -
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 11.9.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 73 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 16 PB 528 +0.8 m/s 488  1,00 506  2,20 528  0,80 528 637.00
2 19 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 22 513 +2.0 m/s 484  0,30 505  0,50 513  2,00 513 595.00
3 17 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 21 503 +0.3 m/s 486  0,70 473  1,20 503  0,30 503 567.00
4 64 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 20 501 +1.7 m/s 485  1,60 501  1,70 496  -0,10 501 562.00
5 72 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 17 PB 492 -0.6 m/s 492  1,80 483  1,10 492  -0,60 492 538.00
6 36 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 14 484 +3.2 m/s 415 +0.6 m/s x  1,60 415  0,60 484  3,20 484 516.00
7 44 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 18 474 +1.6 m/s 460  2,40 474  1,60 449  0,50 474 490.00
8 39 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 13 473 +2.3 m/s 449 +0.3 m/s 449  0,30 473  2,30 467  3,20 473 487.00
9 25 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 15 473 +1.6 m/s x  1,00 473  1,60 457  0,00 473 487.00
10 13 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 10 PB 466 +0.8 m/s 462  1,50 466  0,80 458  1,20 466 469.00
11 63 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 12 465 +2.6 m/s 438 +0.6 m/s 465  2,60 461  3,50 438  0,60 465 466.00
12 76 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 2 PB 448 -0.1 m/s 426  1,60 430  -0,20 448  -0,10 448 423.00
13 37 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 5 PB 444 +1.8 m/s 427  0,00 444  1,80 419  0,20 444 413.00
14 24 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 19 443 +1.2 m/s 443  1,20 431  1,10 413  0,70 443 411.00
15 33 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 8 PB 439 +1.3 m/s 427  2,90 424  0,80 439  1,30 439 401.00
16 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 432 +1.2 m/s x  1,00 412  2,30 432  1,20 432 384.00
17 75 Godárska EsterGodárska Ester
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 1 PB 428 +1.4 m/s 428  1,40 421  -0,40 427  -0,60 428 374.00
18 70 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 3 PB 408 +0.8 m/s 408  0,80 379  0,40 x  0,80 408 326.00
19 9 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 SB 399 +1.9 m/s 394  1,10 395  2,20 399  1,90 399 306.00
20 74 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6 391 +0.6 m/s 364  2,20 386  0,90 391  0,60 391 287.00
21 11 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 371 +1.1 m/s x  1,50 371  1,10 331  0,90 371 244.00
69 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 11 DNS  2,60
Celkom 22 pretekárov