<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov a st. žiačok

Nitra (10. - 11. 9. 2022)

Hod oštepom 800 g - Muži

(ne, 11.9.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 PB 29.75 28.51 29.75 28.52 29.75 296.00
2 58 Mizner MartinMizner Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 3 PB 25.43 x 25.43 x 25.43 235.00
3 57 Melo PavolMelo Pavol
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 2 PB 22.07 17.70 21.07 22.07 22.07 189.00
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(ne, 11.9.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Revaj TomášRevaj Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 7 36.02 36.02 x 32.76 36.02 385.00
2 40 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 PB 33.93 x 33.93 30.66 33.93 355.00
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 6 33.35 31.05 30.73 33.35 33.35 347.00
4 46 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 2 PB 32.38 x 29.15 32.38 32.38 333.00
5 43 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 3 SB 28.45 23.97 28.45 28.32 28.45 277.00
6 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 PB 27.49 25.46 27.49 26.99 27.49 264.00
7 50 Púchy GregorPúchy Gregor
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 4 PB 23.98 21.75 23.80 23.98 23.98 215.00
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Dorastenci

(ne, 11.9.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 SB 39.53 34.23 38.15 39.53 39.53 435.00
2 42 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 6 PB 35.08 35.08 30.14 27.29 35.08 371.00
3 71 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
06 06 2 PB 31.64 31.64 29.09 31.31 31.64 322.00
4 66 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 4 PB 31.03 29.44 31.03 25.89 31.03 314.00
5 5 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 9 29.44 26.96 26.16 29.44 29.44 291.00
6 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 PB 25.97 21.18 23.10 25.97 25.97 243.00
7 48 Láznička JindřichLáznička Jindřich
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 5 PB 24.00 x 24.00 23.43 24.00 216.00
8 32 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 8 PB 22.43 22.42 19.68 22.43 22.43 194.00
9 49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 7 PB 21.25 16.30 21.25 x 21.25 178.00
Celkom 9 pretekárov