<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov a st. žiačok

Nitra (10. - 11. 9. 2022)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 11.9.2022 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 57 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 4:31.67 734.00
2 58 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 4:31.81 733.00
3 27 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 5:07.24 519.00
Celkom 3 pretekári

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 11.9.2022 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:47.80 632.00
2 43 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 5:02.47 546.00
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 5:11.07 498.00
4 46 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 5:14.25 480.00
5 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 5:32.13 389.00
6 28 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 5:38.86 357.00
7 40 Hletko MartinHletko Martin 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 5:52.86 294.00
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 11.9.2022 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 66 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 5:19.70 452.00
2 48 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 5:23.59 432.00
3 42 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 5:24.46 427.00
4 71 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 5:30.75 396.00
5 49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 5:30.91 395.00
6 53 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 5:42.49 340.00
7 5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 5:59.78 265.00
8 32 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 6:02.86 253.00
9 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 6:25.33 170.00
Celkom 9 pretekárov