<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov a st. žiačok

Nitra (10. - 11. 9. 2022)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.9.2022 - 10:00) official Vietor: +2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 07.27 0.193 789.00
2 67 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 07.53 0.181 703.00
3 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 07.59 0.141 684.00
4 15 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.60 0.162 681.00
5 55 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.65 0.168 665.00
6 59 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 07.73 0.176 640.00
7 31 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 07.87 0.141 598.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.9.2022 - 10:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 07.92 0.194 583.00
2 16 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 08.04 0.224 548.00
3 68 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.09 0.233 534.00
4 54 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 08.11 0.214 528.00
5 4 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.18 0.168 509.00
6 60 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.21 0.212 500.00
7 14 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.44 0.184 439.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 07.27 0.193 789.00
2 67 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 07.53 0.181 703.00
3 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 07.59 0.141 684.00
4 15 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.60 0.162 681.00
5 55 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.65 0.168 665.00
6 59 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 07.73 0.176 640.00
7 31 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 07.87 0.141 598.00
8 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 07.92 0.194 583.00
9 16 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 08.04 0.224 548.00
10 68 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.09 0.233 534.00
11 54 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 08.11 0.214 528.00
12 4 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.18 0.168 509.00
13 60 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.21 0.212 500.00
14 14 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.44 0.184 439.00

100 m - Muži (Beh)

Beh (so, 10.9.2022 - 12:00) official Vietor: +2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.79 0.193 693.00
2 27 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 11.87 0.203 677.00
3 57 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.28 0.201 597.00
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 10.9.2022 - 12:00) official Vietor: +3.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.41 0.199 771.00
2 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.42 0.185 769.00
3 46 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 11.61 0.191 730.00
4 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.75 0.219 701.00
5 28 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 11.87 0.187 677.00
6 7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.90 0.293 671.00
7 40 Hletko MartinHletko Martin 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.91 0.189 669.00
8 50 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.88 0.294 488.00
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 10.9.2022 - 11:35) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 11.65 0.222 721.00
2 48 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.69 0.150 713.00
3 49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 11.95 0.209 661.00
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.10 0.174 631.00
5 5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.44 0.184 567.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 10.9.2022 - 11:35) official Vietor: +3.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.93 0.168 665.00
2 53 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.27 0.195 599.00
3 32 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 12.58 0.171 541.00
4 71 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 12.71 0.173 518.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 11.65 0.222 721.00
2 48 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.69 0.150 713.00
3 42 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.93 0.168 665.00
4 49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 11.95 0.209 661.00
5 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.10 0.174 631.00
6 53 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.27 0.195 599.00
7 5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.44 0.184 567.00
8 32 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 12.58 0.171 541.00
9 71 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 12.71 0.173 518.00

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.9.2022 - 17:00) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 SB 19.67 0.188 815.00
2 19 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 19.76 0.197 805.00
3 73 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 19.89 0.202 789.00
4 64 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 20.05 0.186 771.00
5 44 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 20.31 0.194 740.00
6 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.65 0.197 702.00
7 63 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 20.66 0.205 701.00
8 33 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 20.82 0.210 683.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 10.9.2022 - 17:00) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 20.08 0.203 767.00
2 72 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 20.47 0.198 722.00
3 24 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 20.50 0.174 719.00
4 74 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.25 0.177 636.00
5 37 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 21.27 0.179 634.00
6 69 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 22.06 0.195 552.00
7 70 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 22.28 0.254 530.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 10.9.2022 - 17:00) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 20.34 0.235 737.00
2 36 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 20.37 0.265 734.00
3 75 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 20.75 0.211 691.00
4 76 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 20.79 0.195 686.00
5 25 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 21.48 0.205 612.00
6 11 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 22.52 0.241 507.00
7 9 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.94 0.246 467.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 SB 19.67 0.188 815.00
2 19 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 19.76 0.197 805.00
3 73 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 19.89 0.202 789.00
4 64 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 20.05 0.186 771.00
5 17 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 20.08 0.203 767.00
6 44 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 20.31 0.194 740.00
7 13 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 20.34 0.235 737.00
8 36 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 20.37 0.265 734.00
9 72 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 20.47 0.198 722.00
10 24 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 20.50 0.174 719.00
11 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.65 0.197 702.00
12 63 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 20.66 0.205 701.00
13 75 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 20.75 0.211 691.00
14 76 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 20.79 0.195 686.00
15 33 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 20.82 0.210 683.00
16 74 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.25 0.177 636.00
17 37 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 21.27 0.179 634.00
18 25 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 21.48 0.205 612.00
19 69 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 22.06 0.195 552.00
20 70 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 22.28 0.254 530.00
21 11 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 22.52 0.241 507.00
22 9 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.94 0.246 467.00

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 10.9.2022 - 15:30) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 27.50 0.230 671.00
2 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.00 0.201 631.00
3 65 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 28.87 0.245 564.00
Celkom 3 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 10.9.2022 - 15:30) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.94 0.212 802.00
2 56 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.39 0.195 763.00
3 52 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.08 0.223 625.00
4 10 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 28.85 0.267 565.00
5 47 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 30.78 0.295 429.00
Celkom 5 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 10.9.2022 - 15:30) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.85 0.178 901.00
2 38 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 26.64 0.189 742.00
3 18 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 27.57 0.199 665.00
4 45 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 28.63 0.252 582.00
5 35 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 28.75 0.235 573.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 10.9.2022 - 15:30) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 27.09 0.221 704.00
2 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.98 0.278 632.00
3 62 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 29.32 0.298 531.00
4 26 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 29.67 0.265 505.00
5 61 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 30.45 0.245 451.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.85 0.178 901.00
2 38 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 26.64 0.189 742.00
3 29 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 27.09 0.221 704.00
4 18 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 27.57 0.199 665.00
5 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.98 0.278 632.00
6 45 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 28.63 0.252 582.00
7 35 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 28.75 0.235 573.00
8 62 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 29.32 0.298 531.00
9 26 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 29.67 0.265 505.00
10 61 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 30.45 0.245 451.00

400 m - Muži (Beh)

Beh (so, 10.9.2022 - 17:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:52.48 0.163 704.00
2 57 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 SB 0:53.23 0.361 672.00
3 27 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:57.25 0.186 511.00
Celkom 3 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 10.9.2022 - 17:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 0:53.42 0.201 664.00
2 46 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 0:54.08 0.232 636.00
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 0:54.28 0.256 628.00
4 28 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 PB 0:55.25 0.199 589.00
5 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:55.51 0.194 578.00
6 40 Hletko MartinHletko Martin 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:55.85 0.167 565.00
7 7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:56.37 0.254 545.00
8 50 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.27 0.289 511.00
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 10.9.2022 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 0:56.15 0.178 553.00
2 48 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:56.34 0.235 546.00
3 71 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 1:01.03 0.346 379.00
4 5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:02.45 0.241 334.00
5 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:03.14 0.351 313.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 10.9.2022 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:56.43 0.199 543.00
2 42 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:58.82 0.202 454.00
3 53 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:59.07 0.255 445.00
4 32 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 0:59.28 0.188 438.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 0:56.15 0.178 553.00
2 48 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:56.34 0.235 546.00
3 49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:56.43 0.199 543.00
4 42 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:58.82 0.202 454.00
5 53 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:59.07 0.255 445.00
6 32 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 0:59.28 0.188 438.00
7 71 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 1:01.03 0.346 379.00
8 5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:02.45 0.241 334.00
9 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:03.14 0.351 313.00

800 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 11.9.2022 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:27.22 728.00
2 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:40.97 562.00
3 51 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:03.83 330.00
Celkom 3 pretekári

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 11.9.2022 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:37.97 596.00
2 10 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:44.68 520.00
3 56 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:46.40 502.00
4 52 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 2:48.65 478.00
5 47 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 3:14.19 245.00
Celkom 5 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 11.9.2022 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:23.57 776.00
2 12 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:24.92 758.00
3 18 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 2:37.45 602.00
4 38 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:39.13 583.00
5 62 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 2:42.04 550.00
6 29 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 PB 2:52.43 439.00
7 35 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:58.59 378.00
8 45 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 10 3:05.10 319.00
9 61 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 3:05.20 318.00
26 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 DNS
Celkom 10 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 11.9.2022 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 64 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 21 2:23.24 780.00
2 36 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 2:27.20 728.00
3 44 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 2:28.45 712.00
4 72 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 16 PB 2:34.48 638.00
5 39 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:35.86 621.00
6 17 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 2:36.78 610.00
7 19 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 PB 2:37.74 599.00
8 73 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 2:38.82 586.00
9 74 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:46.47 501.00
10 70 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 2:46.48 501.00
11 63 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13 PB 2:49.47 469.00
12 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 PB 2:53.34 429.00
13 24 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 17 2:54.64 417.00
14 25 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 14 PB 2:55.80 405.00
15 75 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 19 2:56.45 399.00
16 76 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 20 2:57.75 386.00
17 11 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 3:00.78 358.00
18 37 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 3:05.31 317.00
19 9 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 15 PB 3:07.92 295.00
20 13 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 22 3:08.02 294.00
21 33 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 18 3:19.96 202.00
Celkom 21 pretekárov

1000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 11.9.2022 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13 PB 3:05.80 609.00
2 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 3:06.19 605.00
3 67 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 3:06.28 604.00
4 54 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 3:18.59 494.00
5 15 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 3:18.64 493.00
6 68 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 3:23.13 456.00
7 59 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 3:26.48 428.00
8 4 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 3:31.02 393.00
9 55 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 3:33.16 376.00
10 14 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 3:38.17 339.00
11 60 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12 3:40.69 321.00
12 16 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 3:45.02 292.00
13 31 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 3:46.30 283.00
14 30 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 14 3:57.10 216.00
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 11.9.2022 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 57 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 4:31.67 734.00
2 58 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 4:31.81 733.00
3 27 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 5:07.24 519.00
Celkom 3 pretekári

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 11.9.2022 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:47.80 632.00
2 43 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 5:02.47 546.00
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 5:11.07 498.00
4 46 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 5:14.25 480.00
5 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 5:32.13 389.00
6 28 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 5:38.86 357.00
7 40 Hletko MartinHletko Martin 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 5:52.86 294.00
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 11.9.2022 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 66 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 5:19.70 452.00
2 48 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 5:23.59 432.00
3 42 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 5:24.46 427.00
4 71 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 5:30.75 396.00
5 49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 5:30.91 395.00
6 53 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 5:42.49 340.00
7 5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 5:59.78 265.00
8 32 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 6:02.86 253.00
9 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 6:25.33 170.00
Celkom 9 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.9.2022 - 10:55) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 14.25 0.196 803.00
2 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 14.45 0.204 778.00
3 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 15.05 0.178 705.00
4 15 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 15.26 0.183 681.00
5 68 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 15.31 0.198 675.00
6 4 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 15.33 0.177 673.00
7 54 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.92 0.181 606.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 10.9.2022 - 10:55) official Vietor: +2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 15.46 0.177 658.00
2 16 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 15.95 0.228 603.00
3 60 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 16.86 0.207 506.00
4 14 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.49 0.206 444.00
5 31 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 18.66 0.169 338.00
6 30 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 18.88 0.325 320.00
7 55 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.82 0.217 247.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 14.25 0.196 803.00
2 8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 14.45 0.204 778.00
3 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 15.05 0.178 705.00
4 15 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 15.26 0.183 681.00
5 68 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 15.31 0.198 675.00
6 4 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 15.33 0.177 673.00
7 59 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 15.46 0.177 658.00
8 54 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.92 0.181 606.00
9 16 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 15.95 0.228 603.00
10 60 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 16.86 0.207 506.00
11 14 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.49 0.206 444.00
12 31 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 18.66 0.169 338.00
13 30 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 18.88 0.325 320.00
14 55 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.82 0.217 247.00

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 10.9.2022 - 10:50) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15.48 0.210 779.00
2 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 16.99 0.228 598.00
3 65 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 19.66 0.200 331.00
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Beh)

Beh (so, 10.9.2022 - 10:45) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 14.85 0.200 862.00
2 34 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.91 0.206 854.00
3 52 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.29 0.231 679.00
4 10 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.39 0.271 355.00
5 47 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 19.55 0.222 341.00
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.9.2022 - 11:30) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 14.42 0.187 920.00
2 64 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 14.67 0.378 886.00
3 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 15.25 0.183 809.00
4 19 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 15.48 0.179 779.00
5 17 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 PB 15.49 0.215 778.00
6 24 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 15.76 0.175 744.00
7 13 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 16.12 0.161 700.00
8 69 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 16.49 0.577 655.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 10.9.2022 - 11:30) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 16.17 0.254 694.00
2 25 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 16.26 0.167 683.00
3 44 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 16.36 0.245 671.00
4 72 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 16.79 0.364 620.00
5 9 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 17.88 0.165 501.00
6 74 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 18.08 0.236 480.00
7 33 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 PB 18.69 0.375 420.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 10.9.2022 - 11:30) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 16.57 0.576 646.00
2 37 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 17.09 0.273 586.00
3 70 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 17.73 0.444 517.00
4 63 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 17.79 0.203 510.00
5 76 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 18.49 0.267 439.00
6 11 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 18.88 0.256 402.00
7 75 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 19.51 0.384 344.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 14.42 0.187 920.00
2 64 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 14.67 0.378 886.00
3 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 15.25 0.183 809.00
4 19 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 15.48 0.179 779.00
5 17 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 PB 15.49 0.215 778.00
6 24 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 15.76 0.175 744.00
7 13 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 16.12 0.161 700.00
8 39 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 16.17 0.254 694.00
9 25 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 16.26 0.167 683.00
10 44 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 16.36 0.245 671.00
11 69 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 16.49 0.577 655.00
12 36 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 16.57 0.576 646.00
13 72 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 16.79 0.364 620.00
14 37 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 17.09 0.273 586.00
15 70 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 17.73 0.444 517.00
16 63 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 17.79 0.203 510.00
17 9 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 17.88 0.165 501.00
18 74 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 18.08 0.236 480.00
19 76 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 18.49 0.267 439.00
20 33 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 PB 18.69 0.375 420.00
21 11 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 18.88 0.256 402.00
22 75 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 19.51 0.384 344.00

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 10.9.2022 - 11:00) official Vietor: +2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.77 0.364 1011.0
2 29 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 14.54 0.221 903.00
3 18 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 14.88 0.178 858.00
4 38 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.13 0.210 825.00
5 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 16.15 0.183 696.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 10.9.2022 - 11:00) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 16.63 0.274 639.00
2 45 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 17.36 0.168 556.00
3 35 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 17.95 0.337 494.00
5 61 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 20.60 0.239 254.00
26 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DQ 0.564
Poznámky:
6 dr. DQ TP 22.6.2
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.77 0.364 1011.0
2 29 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 14.54 0.221 903.00
3 18 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 14.88 0.178 858.00
4 38 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.13 0.210 825.00
5 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 16.15 0.183 696.00
6 62 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 16.63 0.274 639.00
7 45 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 17.36 0.168 556.00
8 35 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 17.95 0.337 494.00
9 61 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 20.60 0.239 254.00
26 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DQ 0.564

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 11.9.2022 - 09:30) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 17.97 0.211 527.00
2 58 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 19.72 0.197 372.00
3 57 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 19.76 0.191 368.00
Celkom 3 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 11.9.2022 - 09:25) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 15.54 0.226 785.00
2 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 16.09 0.218 723.00
3 43 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 18.10 0.214 515.00
4 46 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 20.26 0.166 329.00
5 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.32 0.438 324.00
6 50 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 21.56 0.201 236.00
7 40 Hletko MartinHletko Martin 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 22.10 0.169 202.00
7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.9.2022 - 09:20) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15.28 0.212 816.00
2 66 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 15.71 0.183 766.00
3 42 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 15.96 0.194 737.00
4 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 16.09 0.190 723.00
5 5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.19 0.186 711.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.9.2022 - 09:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 15.77 0.220 759.00
2 32 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 17.49 0.161 574.00
3 48 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 18.37 0.161 489.00
4 71 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 18.39 0.396 487.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15.28 0.212 816.00
2 66 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 15.71 0.183 766.00
3 53 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 15.77 0.220 759.00
4 42 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 15.96 0.194 737.00
5 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 16.09 0.190 723.00
6 5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.19 0.186 711.00
7 32 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 17.49 0.161 574.00
8 48 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 18.37 0.161 489.00
9 71 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 18.39 0.396 487.00

Skok do výšky - Muži

(so, 10.9.2022 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 156 159 162 165 168 171 174 177 180 183 186 189 192 195 198 201 Body
1 27 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 3 171 - - o - xxo xxo xxx 552.00
57 Melo PavolMelo Pavol
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 1 NM xxx
58 Mizner MartinMizner Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 2 NM xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 10.9.2022 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 153 156 159 162 165 168 171 174 177 180 183 186 189 192 195 198 201 Body
1 46 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 8 177 - - - - o - o - xo xo xxx 602.00
2 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 7 177 - o o o o xo o o xo xxo xxx 602.00
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 PB 165 o o o o o o xxx 504.00
4 40 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 PB 165 xo o o xo xxo o xxx 504.00
5 43 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 SB 165 o o o o xo xo xxx 504.00
6 28 Revaj TomášRevaj Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 4 PB 162 o o o xo xo xxx 480.00
7 7 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 PB 153 o o xxx 411.00
50 Púchy GregorPúchy Gregor
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 3 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 10.9.2022 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135 138 141 144 147 150 153 156 159 162 165 168 171 174 177 180 183 186 Body
1 53 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 PB 183 - - - - - o - - o o - o o - o xo xxo xxx 653.00
2 48 Láznička JindřichLáznička Jindřich
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 5 PB 168 - - xo o o o o o xxo o o o xxx 528.00
3 66 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 6 PB 165 o - - o - - o o o o o xxx 504.00
4 49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 8 PB 165 - - - - o o o o o xo o xxx 504.00
5 32 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 7 159 - - - o - - o xo xo xxx 457.00
6 42 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 4 PB 156 o - o o xo o o xo xxx 434.00
7 5 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 153 o o o xo o o o xxx 411.00
8 71 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
06 06 1 PB 150 - - - o o o xxx 389.00
2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 11.9.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135 138 141 144 147 150 153 156 159 162 165 168 171 174 177 180 183 186 Body
1 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 159 - o o o o o o o o xxx 457.00
2 30 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 13 159 o o o o o xo o o o xxx 457.00
3 67 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 14 159 - - o o o xo o o xo xxx 457.00
4 54 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 11 156 - - o o o xo o o xxx 434.00
5 4 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 9 156 o o o o o o xo xo xxx 434.00
6 68 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 8 PB 156 - - o o o xo xo xo xxx 434.00
7 15 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 3 PB 156 o o o o o o o xxo xxx 434.00
8 16 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 12 153 o - o o o xo o xxx 411.00
9 8 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 4 PB 150 o o o o xo o xxx 389.00
10 14 Halmeš MartinHalmeš Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 7 147 xo o xxo o xo xxx 367.00
11 59 Patócs JakubPatócs Jakub
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 1 PB 147 o xo o xo xxo xxx 367.00
12 55 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 PB 144 o xxo o o xxx 345.00
13 60 Ťapuš MichalŤapuš Michal
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 6 141 o xo o xxx 324.00
14 31 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 5 PB 141 xo o xo xxx 324.00
Celkom 14 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 10.9.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 134 137 140 143 146 149 152 155 158 161 164 167 170 173 176 Body
1 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 158 - - - o o o o o xxo xxr 712.00
2 51 Králiková RomanaKráliková Romana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 2 146 o o o o xo xxx 577.00
3 65 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
97 97 1 137 o o xxx 481.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 10.9.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 128 131 134 137 140 143 146 149 152 155 158 161 164 Body
1 52 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 158 - - - - xo o o o xo o xo xxx 712.00
2 56 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 SB 158 - - - - o o o o o xo xxo xxx 712.00
3 34 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 3 PB 149 - - o - xo o o o xxx 610.00
4 10 Morávková TimeaMorávková Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 2 PB 134 - o xo xxx 449.00
5 47 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 1 SB 134 o o xxo xxx 449.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 10.9.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 128 131 134 137 140 143 146 149 152 155 158 161 164 167 170 Body
1 29 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 10 PB 164 - - - - o - o - o o o xxo xxo xxx 783.00
2 12 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 9 PB 161 - - o o o o o o o o xo xo xxx 747.00
3 38 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 8 149 - - - - - o o o xxx 610.00
4 62 Bieleková BarboraBieleková Barbora
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 2 PB 146 - o o o xo o o xxx 577.00
5 35 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 7 143 xo o o o o xxo xxx 544.00
6 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 PB 140 o xo xo xo xxo xxx 512.00
7 18 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 5 PB 134 o o o xxx 449.00
8 45 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 4 PB 131 xxo o xxx 419.00
9 26 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 3 SB 131 o xo xxx 419.00
61 Belavá LuciaBelavá Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 1 NM xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 10.9.2022 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 128 131 134 137 140 143 146 149 152 155 158 161 164 167 170 173 176 Body
1 73 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 21 155 - - - - - o - o o xo xxo xxx 678.00
2 36 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 19 152 - - - - - o - o o xo xxx 644.00
3 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 14 PB 152 - o o o o o o o o xxo xxx 644.00
4 37 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 22 149 - - - - - - - o o - xxx 610.00
5 63 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 18 149 - - - o xo xxo o o xo xxx 610.00
6 39 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 13 PB 146 - - o o o xo o o xxx 577.00
7 74 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 15 146 - - - o o xo xxo xxo xxx 577.00
8= 19 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 9 PB 143 - - o o o o o xxx 544.00
8= 70 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 17 143 o o o o o o o xxx 544.00
10 64 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 8 PB 143 o o xo o o xo o xxx 544.00
11 33 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 12 143 o o o o o o xo xxx 544.00
12 25 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 16 143 o - o - o xo xxo xxx 544.00
13 69 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 10 143 o o o xo o xo xxo xxx 544.00
14 17 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 20 140 - - o - o o xxx 512.00
15 24 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 1 PB 140 o o o o o xxo xxx 512.00
16 72 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 11 140 - - o xxo o xxo xxx 512.00
17 76 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 4 PB 134 o o xo o xxx 449.00
18 75 Godárska EsterGodárska Ester
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 2 PB 131 xo o xxo xxx 419.00
19 11 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 SB 128 xxo xxo xxx 389.00
20 9 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 125 o xxx 359.00
44 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 3 NM - - xxx
13 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 6 NM xxx
Celkom 22 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 11.9.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 230 240 250 260 270 280 290 300 310 320 330 340 350 360 370 380 390 400 410 Body
1 58 Mizner MartinMizner Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 3 PB 250 o o o xxx 242.00
57 Melo PavolMelo Pavol
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 2 NM xxx
27 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 NM xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 11.9.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 230 240 250 260 270 280 340 350 360 370 380 390 400 410 420 430 440 450 460 Body
1 46 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 7 420 - - - - - - - - - - - o - o - o - xxx 673.00
2 43 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 370 - - - - - - - o o o o xxx 535.00
3 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 5 PB 270 xxo xo xxo o xxo xo xxx 286.00
4 40 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 4 240 xxo xo xxo xxx 220.00
28 Revaj TomášRevaj Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 2 PB NM xr 0.00
50 Púchy GregorPúchy Gregor
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 1 NM xxx
3 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 11.9.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 210 220 230 240 250 260 270 280 290 300 310 320 330 340 350 360 370 380 390 410 Body
1 66 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 9 PB 410 - - - - - - - - - o - - - - o - o - xxo xo 645.00
2 42 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 8 310 - o - o o o - o - o o xxx 381.00
3 53 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 300 o - - - xo o o xxo xo o xxx 357.00
4 48 Láznička JindřichLáznička Jindřich
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 3 PB 270 o o xo xo xo o xo xxx 286.00
5 71 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
06 06 1 PB 260 o o o o xxo xxo xxx 264.00
6 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 PB 230 xo xo xo xxx 199.00
7 5 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 210 o xxx 159.00
8 32 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 6 210 xxo xxx 159.00
49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 4 PB NM xr 0.00
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 10.9.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 210 220 230 240 250 260 270 280 290 300 310 320 330 340 350 360 370 380 Body
1 67 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 14 360 - - - - - - - - - - o - o - o - o - xxx 509.00
2 68 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 13 PB 320 - - - - - - o - o - o - o - xxx 406.00
3 16 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 12 260 o o o o o xxo xo xxx 264.00
4 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 PB 250 o o o o o xxo xxx 242.00
5 54 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 PB 240 xo o xo o xo xxx 220.00
6 8 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 6 PB 230 o o o o xxx 199.00
7= 59 Patócs JakubPatócs Jakub
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 1 PB 220 o o o xxx 179.00
7= 14 Halmeš MartinHalmeš Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 11 220 o - o xxx 179.00
9 4 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 9 210 xxo o xxx 159.00
10 55 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 3 PB 210 xo xo xxx 159.00
11 60 Ťapuš MichalŤapuš Michal
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 5 PB 200 o xxx 140.00
30 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 7 NM xxx
31 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 8 NM xxx
15 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 4 NM xxx
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 10.9.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 58 Mizner MartinMizner Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 1 PB 646 +1.4 m/s 580  1,60 579  4,40 646  1,40 646 688.00
2 27 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 3 608 +2.4 m/s 582 +1.7 m/s 602  2,20 608  2,40 582  1,70 608 604.00
3 57 Melo PavolMelo Pavol
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 2 PB 522 +0.6 m/s 500  1,40 522  0,60 511  1,00 522 425.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 10.9.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 PB 628 +1.1 m/s 627  -0,10 595  2,30 628  1,10 628 648.00
2 20 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 PB 623 +0.6 m/s 585  1,10 527  1,30 623  0,60 623 637.00
3 28 Revaj TomášRevaj Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 3 PB 621 +1.5 m/s 604  1,40 621  1,50 608  1,80 621 632.00
4 3 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 5 PB 601 +1.6 m/s 576  1,80 593  3,20 601  1,60 601 589.00
5 40 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 599 +0.9 m/s 539  0,30 577  0,00 599  0,90 599 584.00
6 46 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 4 PB 580 +0.5 m/s 572  1,20 580  0,50 579  1,80 580 544.00
7 7 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 PB 567 +1.3 m/s 535  2,20 x  1,00 567  1,30 567 516.00
8 50 Púchy GregorPúchy Gregor
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 2 487 +2.1 m/s 482 +0.3 m/s 482  0,30 487  2,10 x  2,40 487 358.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 10.9.2022 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 66 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 9 617 +2.1 m/s 613 +1.1 m/s 561  2,40 617  2,10 613  1,10 617 624.00
2 53 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 588 +2.1 m/s 588  2,10 x  0,40 x  1,10 588 561.00
3 42 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 8 SB 584 +1.3 m/s x  1,10 540  0,90 584  1,30 584 552.00
4 48 Láznička JindřichLáznička Jindřich
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 2 PB 577 +0.5 m/s 543  1,60 572  0,90 577  0,50 577 537.00
5 49 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 3 569 +2.5 m/s 505 +0.5 m/s 569  2,50 552  2,40 505  0,50 569 521.00
6 5 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 554 +2.5 m/s 552 +0.9 m/s 552  0,90 537  0,40 554  2,50 554 490.00
7 32 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 7 548 +2.1 m/s 533 +2.0 m/s x  1,30 548  2,10 533  2,00 548 477.00
8 2 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 494 +3.0 m/s 461 +1.7 m/s 494  3,00 461  1,70 456  1,30 494 371.00
9 71 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
06 06 1 491 +2.2 m/s 477 +0.4 m/s 491  2,20 477  0,40 472  3,40 491 365.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 11.9.2022 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 10 585 +2.5 m/s 566 +0.2 m/s 550  0,50 566  0,20 585  2,50 585 554.00
2 30 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 14 580 +1.0 m/s 579  1,40 580  1,00 x  -0,20 580 544.00
3 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 6 571 +2.2 m/s 545 +0.6 m/s 504  0,10 545  0,60 571  2,20 571 525.00
4 67 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 13 570 +0.4 m/s 525  0,50 570  0,40 524  1,40 570 523.00
5 31 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 12 539 +0.8 m/s 538  1,20 539  0,80 532  0,60 539 459.00
6 54 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 11 537 +0.8 m/s 507  2,90 498  1,50 537  0,80 537 455.00
7 59 Patócs JakubPatócs Jakub
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 7 PB 534 +0.8 m/s 534  0,80 534  2,10 531  2,80 534 449.00
8 55 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 9 529 +1.6 m/s 529  1,60 520  0,20 526  0,50 529 439.00
9 4 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 5 PB 523 +1.1 m/s 523  1,10 496  1,20 517  1,30 523 427.00
10 8 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 3 PB 523 +1.3 m/s 400  1,40 523  1,30 x  1,70 523 427.00
11 68 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 4 PB 516 +1.8 m/s x  1,50 515  0,20 516  1,80 516 413.00
12 16 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 8 510 +1.7 m/s 510  1,70 500  0,50 498  1,80 510 402.00
13 60 Ťapuš MichalŤapuš Michal
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 1 PB 475 +1.5 m/s 470  0,80 475  1,50 472  1,50 475 335.00
14 14 Halmeš MartinHalmeš Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 2 PB 467 +1.3 m/s 467  1,30 x  0,80 441  1,60 467 321.00
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 11.9.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 22 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 497 -0.6 m/s 486  1,30 497  -0,60 477  -0,50 497 551.00
2 51 Králiková RomanaKráliková Romana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 1 SB 446 +1.2 m/s 434  1,50 446  1,20 x  0,00 446 418.00
3 65 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
97 97 2 419 +0.7 m/s 313  0,30 419  0,70 375  -0,10 419 352.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 11.9.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 544 +1.0 m/s 544  1,00 539  1,60 535  1,10 544 683.00
2 34 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 4 539 +1.9 m/s 517  0,90 512  0,30 539  1,90 539 668.00
3 52 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 502 +1.3 m/s x  0,70 465  1,40 502  1,30 502 565.00
4 47 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 2 PB 444 +1.0 m/s 421  1,00 435  1,70 444  1,00 444 413.00
5 10 Morávková TimeaMorávková Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 SB 415 +0.9 m/s 371  1,50 415  0,90 379  -0,20 415 343.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 11.9.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 10 PB 550 +1.1 m/s 550  1,10 506  0,50 549  0,10 550 700.00
2 29 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 8 PB 532 +0.2 m/s 468  1,70 532  0,20 515  -0,40 532 648.00
3 38 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 7 519 +0.3 m/s 519  0,30 494  1,70 508  1,70 519 612.00
4 18 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 9 500 +1.0 m/s 472  1,70 497  0,90 500  1,00 500 559.00
5 35 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 6 457 +1.9 m/s 449  0,10 440  0,80 457  1,90 457 446.00
6 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 451 +0.9 m/s 392  1,30 451  0,90 411  1,20 451 431.00
7 62 Bieleková BarboraBieleková Barbora
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 1 PB 418 -0.1 m/s 418  -0,10 350  1,00 386  0,10 418 350.00
8 45 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 2 416 -0.1 m/s 409  2,80 407  0,50 416  -0,10 416 345.00
9 61 Belavá LuciaBelavá Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 3 416 +0.9 m/s 406  3,00 406  1,80 416  0,90 416 345.00
26 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 4 NM x  1,00 x  0,40 x  0,30 -
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 11.9.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 73 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 16 PB 528 +0.8 m/s 488  1,00 506  2,20 528  0,80 528 637.00
2 19 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 22 513 +2.0 m/s 484  0,30 505  0,50 513  2,00 513 595.00
3 17 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 21 503 +0.3 m/s 486  0,70 473  1,20 503  0,30 503 567.00
4 64 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 20 501 +1.7 m/s 485  1,60 501  1,70 496  -0,10 501 562.00
5 72 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 17 PB 492 -0.6 m/s 492  1,80 483  1,10 492  -0,60 492 538.00
6 36 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 14 484 +3.2 m/s 415 +0.6 m/s x  1,60 415  0,60 484  3,20 484 516.00
7 44 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 18 474 +1.6 m/s 460  2,40 474  1,60 449  0,50 474 490.00
8 39 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 13 473 +2.3 m/s 449 +0.3 m/s 449  0,30 473  2,30 467  3,20 473 487.00
9 25 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 15 473 +1.6 m/s x  1,00 473  1,60 457  0,00 473 487.00
10 13 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 10 PB 466 +0.8 m/s 462  1,50 466  0,80 458  1,20 466 469.00
11 63 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 12 465 +2.6 m/s 438 +0.6 m/s 465  2,60 461  3,50 438  0,60 465 466.00
12 76 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 2 PB 448 -0.1 m/s 426  1,60 430  -0,20 448  -0,10 448 423.00
13 37 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 5 PB 444 +1.8 m/s 427  0,00 444  1,80 419  0,20 444 413.00
14 24 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 19 443 +1.2 m/s 443  1,20 431  1,10 413  0,70 443 411.00
15 33 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 8 PB 439 +1.3 m/s 427  2,90 424  0,80 439  1,30 439 401.00
16 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 432 +1.2 m/s x  1,00 412  2,30 432  1,20 432 384.00
17 75 Godárska EsterGodárska Ester
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 1 PB 428 +1.4 m/s 428  1,40 421  -0,40 427  -0,60 428 374.00
18 70 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 3 PB 408 +0.8 m/s 408  0,80 379  0,40 x  0,80 408 326.00
19 9 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 SB 399 +1.9 m/s 394  1,10 395  2,20 399  1,90 399 306.00
20 74 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6 391 +0.6 m/s 364  2,20 386  0,90 391  0,60 391 287.00
21 11 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 371 +1.1 m/s x  1,50 371  1,10 331  0,90 371 244.00
69 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 11 DNS  2,60
Celkom 22 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 10.9.2022 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 45 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 2 PB 11.26 10.69 11.06 11.26 11.26 612.00
2 29 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 9 PB 09.97 09.20 08.23 09.97 9.97 527.00
3 38 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 10 09.97 09.97 09.05 x 9.97 527.00
4 21 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 PB 09.10 09.10 07.97 x 9.10 471.00
5 12 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 7 PB 08.87 08.75 08.87 07.21 8.87 456.00
6 26 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 8 08.43 08.43 08.41 x 8.43 427.00
7 35 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 3 PB 08.23 07.82 08.22 08.23 8.23 414.00
8 18 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 5 08.18 07.16 08.05 08.18 8.18 411.00
9 62 Bieleková BarboraBieleková Barbora
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 1 PB 07.14 06.77 07.14 06.93 7.14 344.00
10 61 Belavá LuciaBelavá Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 4 06.65 06.65 06.33 x 6.65 313.00
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 10.9.2022 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 37 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 22 PB 09.64 08.64 08.92 09.64 9.64 506.00
2 36 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 12 PB 09.61 09.61 08.04 08.35 9.61 504.00
3 70 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 9 PB 09.13 08.47 08.64 09.13 9.13 473.00
4 9 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 21 09.07 08.70 09.02 09.07 9.07 469.00
5 64 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 20 PB 09.05 x 09.05 09.03 9.05 467.00
6 11 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 19 08.71 08.71 08.03 08.20 8.71 445.00
7 72 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 17 08.57 08.57 08.33 08.29 8.57 436.00
8 17 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 13 PB 08.55 07.65 08.04 08.55 8.55 435.00
9 13 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 5 PB 08.48 08.48 08.46 08.46 8.48 430.00
10 73 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 14 PB 08.47 07.40 x 08.47 8.47 430.00
11 44 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 3 PB 08.20 08.20 07.78 07.90 8.20 412.00
12 24 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 16 08.12 07.36 08.12 07.78 8.12 407.00
13 39 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 18 08.07 07.28 08.07 07.89 8.07 404.00
14 19 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 15 PB 08.05 07.86 08.05 07.89 8.05 403.00
15 69 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 10 PB 07.93 07.55 07.93 x 7.93 395.00
16 25 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 11 PB 07.79 07.79 07.72 07.37 7.79 386.00
17 76 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 4 PB 07.53 07.53 07.21 07.44 7.53 369.00
18 74 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 2 PB 07.50 x x 07.50 7.50 367.00
19 63 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 8 SB 07.09 06.89 06.10 07.09 7.09 341.00
20 75 Godárska EsterGodárska Ester
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 1 PB 07.02 06.84 07.02 05.60 7.02 336.00
21 23 Kulichová KristínaKulichová Kristína