<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

AZB 1. kolo súťaže družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Bratislava (2. 5. 2018)

150 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 2.5.2018 - 15:16) Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 19.46 7.00
2 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.28 5.00
Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
Jajcay AdamJajcay Adam 02 02 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 DNS
Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 2.5.2018 - 15:16) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 16.85 11.00
2 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 17.99 9.00
3 Hergott PeterHergott Peter 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 19.31 8.00
4 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 19.62 6.00
Celkom 4 pretekári

150 m - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (st, 2.5.2018 - 15:16) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 16.85
2 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 17.99
3 Hergott PeterHergott Peter 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 19.31
4 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 19.46
5 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 19.62
6 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.28
Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava DNS
Jajcay AdamJajcay Adam 02 02 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava DNS
Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava DNS
Celkom 9 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 2.5.2018 - 15:16) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 18.80 11.00
2 Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.46 8.00
3 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.56 5.00
4 Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.30 3.00
Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 2.5.2018 - 15:16) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.73 9.00
2 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.63 7.00
3 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.03 6.00
4 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.13 4.00
Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 2.5.2018 - 15:16) Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 NM
Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 NM
Pušica ViktorPušica Viktor 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 NM
Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 NM
Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 NM
Poznámky:
Pre technické zlyhanie časomiery, beh nebol meraný.
Celkom 5 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (st, 2.5.2018 - 15:16) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 18.80
2 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 20.73
3 Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 21.46
4 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 21.63
5 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.03
6 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.56
7 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.13
8 Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25.30
Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava DNS
Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava DNS
Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava NM
Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava NM
Pušica ViktorPušica Viktor 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava NM
Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava NM
Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava NM
Celkom 15 pretekárov

150 m - Ženy (Celkový stav)

Celkový stav (st, 2.5.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 20.22
2 Martinusová KristínaMartinusová Kristína 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 20.92
3 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 22.16
4 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 22.30
5 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 23.84
Vojtková ElaVojtková Ela 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Jexová SabinaJexová Sabina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Jajcayová GrétaJajcayová Gréta 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Celkom 9 pretekárov

150 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 2.5.2018 - 15:15) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 20.22 11.00
2 Martinusová KristínaMartinusová Kristína 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 20.92 9.00
3 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 23.84 6.00
Jexová SabinaJexová Sabina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Vojtková ElaVojtková Ela 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 2.5.2018 - 15:15) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 22.16 8.00
2 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.30 7.00
Jajcayová GrétaJajcayová Gréta 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Celkom 4 pretekári

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 2.5.2018 - 15:15) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 20.54 7.00
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 20.96 6.00
3 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.58 4.00
4 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.19 3.00
5 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 22.90 1.00
6 Válkyová EvaVálkyová Eva 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 2.5.2018 - 15:15) Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.47 9.00
2 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 22.91
3 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 23.51
4 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.75
Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 2.5.2018 - 15:15) Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.14 11.00
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 21.30 5.00
3 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.98
Tížňovská ViktóriaTížňovská Viktória 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 2.5.2018 - 15:15) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 22.61 2.00
2 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.55
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 DNS
Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 2.5.2018 - 15:15) Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.21
2 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 23.51
3 Straková AdrianaStraková Adriana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.71
Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Giertl LujzaGiertl Lujza 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 2.5.2018 - 15:15) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.49 8.00
2 Štiblická HankaŠtiblická Hanka 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 23.41
3 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.89
4 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 24.07
Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (st, 2.5.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 20.14
2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 20.47
3 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 20.49
4 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 20.54
5 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 20.96
6 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.30
7 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 21.58
8 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.19
9 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 22.61
10 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 22.90
11 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 22.91
12 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 22.98
13 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.21
14 Štiblická HankaŠtiblická Hanka 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 23.41
15= Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 23.51
15= Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 23.51
17 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.55
18 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.75
19 Válkyová EvaVálkyová Eva 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.78
20 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 23.89
21 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 24.07
22 Straková AdrianaStraková Adriana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25.71
Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava DNS
Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Tížňovská ViktóriaTížňovská Viktória 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava DNS
Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A DNS
Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Giertl LujzaGiertl Lujza 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNF
Celkom 32 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 2.5.2018 - 14:51) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.99 9.00
2 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.01 8.00
3 Výbošťok DanielVýbošťok Daniel 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.15 7.00
4 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.95 5.00
5 Zahradník JakubZahradník Jakub 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 27.45 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 2.5.2018 - 14:51) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 22.71 11.00
2 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 24.67 6.00
3 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 27.63 3.00
Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári

150 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (st, 2.5.2018 - 14:51) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 22.71
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.99
3 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.01
4 Výbošťok DanielVýbošťok Daniel 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.15
5 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 24.67
6 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 24.95
7 Zahradník JakubZahradník Jakub 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 27.45
8 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 27.63
Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 9 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 2.5.2018 - 14:50) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 24.61 9.00
2 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.07 7.00
3 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.45 4.00
4 Hatinová AnetaHatinová Aneta 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 29.05 1.00
5 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 12 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 33.93
Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 2.5.2018 - 14:50) Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.15 5.50
2 Reháková DianaReháková Diana 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 28.48 2.00
3 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 29.70
4 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 30.14
5 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 30.22
Ištvánffyová SimonaIštvánffyová Simona 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 2.5.2018 - 14:50) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 24.49 11.00
2 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.91 8.00
3 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 25.15 5.50
4 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.13 3.00
Hatinová AdelaHatinová Adela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 DQ
Celkom 5 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (st, 2.5.2018 - 14:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 24.49
2 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 24.61
3 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 24.91
4 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 25.07
5= Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 25.15
5= Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25.15
7 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25.45
8 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 28.13
9 Reháková DianaReháková Diana 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 28.48
10 Hatinová AnetaHatinová Aneta 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 29.05
11 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 29.70
12 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 30.14
13 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 30.22
14 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 12 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 33.93
Ištvánffyová SimonaIštvánffyová Simona 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava DNS
Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Hatinová AdelaHatinová Adela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava DQ
Celkom 17 pretekárov