<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

AZB 1. kolo súťaže družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Bratislava (2. 5. 2018)

60 m - Muži (Beh)

Beh (st, 2.5.2018 - 14:31) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 07.35 11.00
2 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.49 9.00
3 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.94 8.00
4 Tóth GergelyTóth Gergely 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.16 7.00
5 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 08.42 6.00
6 Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.55 5.00
Jajcay AdamJajcay Adam 02 02 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 2.5.2018 - 14:31) Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.00 8.50
2 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.28 6.00
3 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.18 1.00
4 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.42
Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS
Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 2.5.2018 - 14:31) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šteiner OliverŠteiner Oliver 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.72 11.00
2 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.00 8.50
3 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.08 7.00
4 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.36 5.00
5 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.65 4.00
6 Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.88 3.00
7 Anetta MartinAnetta Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.12 2.00
8 Buzgo MatejBuzgo Matej 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.46
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (st, 2.5.2018 - 14:31) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šteiner OliverŠteiner Oliver 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.72
Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.00
2 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.00
3 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.08
4 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.28
5 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.36
6 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.65
7 Laczky TomášLaczky Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.88
8 Anetta MartinAnetta Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.12
9 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.18
10 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 10.42
11 Buzgo MatejBuzgo Matej 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.46
Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava DNS
Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava DNS
Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DQ
Celkom 15 pretekárov

60 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 2.5.2018 - 14:30) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.29 11.00
2 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.53 8.00
3 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.04 6.00
4 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.83 4.00
Jexová SabinaJexová Sabina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 2.5.2018 - 14:30) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.41 9.00
2 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.75 7.00
3 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.55 5.00
Jajcayová GrétaJajcayová Gréta 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Vojtková ElaVojtková Ela 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Ženy (Celkový stav)

Celkový stav (st, 2.5.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.29
2 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 08.41
3 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 08.53
4 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.75
5 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.04
6 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.55
7 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.83
Vojtková ElaVojtková Ela 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Jajcayová GrétaJajcayová Gréta 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Jexová SabinaJexová Sabina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 10 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 2.5.2018 - 14:30) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.80 2.00
2 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.19
3 Hutirová LuciaHutirová Lucia 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 09.51
4 Štiblická HankaŠtiblická Hanka 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 09.55
5 Halinkovičová SimonaHalinkovičová Simona 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.77
Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 DNS
Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Michalková EsterMichalková Ester 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 2.5.2018 - 14:30) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.35 9.00
2 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.69 3.00
3 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.43
4 Nipčová HankaNipčová Hanka 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.45
Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 DNS
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Giertl LujzaGiertl Lujza 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 2.5.2018 - 14:30) Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baňacká DanielleBaňacká Danielle 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.05
2 Jenčová NelaJenčová Nela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.25
3 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.51
4 Haviarová HanaHaviarová Hana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.89
5 Buzgová EmaBuzgová Ema 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.02
6 Fabriová PaulínaFabriová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.30
Tížňovská ViktóriaTížňovská Viktória 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 2.5.2018 - 14:30) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.67 4.00
2 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.13
3 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.61
4 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.62
5 Straková AdrianaStraková Adriana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.27
6 Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 2 10.87
Konečná NinaKonečná Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 2.5.2018 - 14:30) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 5 08.21 11.00
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.48 7.00
3 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.52 6.00
4 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.58 5.00
5 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.08
6 Getliková JúliaGetliková Júlia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.22
Račická RebekaRačická Rebeka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 2.5.2018 - 14:30) Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.38 8.00
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.98 1.00
3 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.49
4 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.63
5 Činčurová MelisaČinčurová Melisa 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.97
6 Mištová LuciaMištová Lucia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.20
7 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.93
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (st, 2.5.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 08.21
2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.35
3 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.38
4 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 08.48
5 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 08.52
6 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.58
7 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.67
8 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.80
9 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.98
10 Baňacká DanielleBaňacká Danielle 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.05
11 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.08
12 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.13
13 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.19
14 Getliková JúliaGetliková Júlia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.22
15 Jenčová NelaJenčová Nela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.25
16 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.43
17 Nipčová HankaNipčová Hanka 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.45
18 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.49
19= Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.51
19= Hutirová LuciaHutirová Lucia 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.51
21 Štiblická HankaŠtiblická Hanka 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.55
22 Švikruhová SimonaŠvikruhová Simona 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.61
23 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.62
24 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.63
25 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.69
26 Halinkovičová SimonaHalinkovičová Simona 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.77
27 Haviarová HanaHaviarová Hana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.89
28 Činčurová MelisaČinčurová Melisa 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.97
29 Buzgová EmaBuzgová Ema 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.02
30 Mištová LuciaMištová Lucia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.20
31 Straková AdrianaStraková Adriana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.27
32 Fabriová PaulínaFabriová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.30
33 Macháčová EmaMacháčová Ema 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 10.87
34 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.93
Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Tížňovská ViktóriaTížňovská Viktória 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava DNS
Račická RebekaRačická Rebeka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava DNS
Konečná NinaKonečná Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Michalková EsterMichalková Ester 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Giertl LujzaGiertl Lujza 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNF
Celkom 44 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 2.5.2018 - 14:01) Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.80 11.00
2 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.86 9.00
3 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.20 8.00
4 Choma MarekChoma Marek 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.28 6.00
5 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.36 5.00
6 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 11.06 2.00
7 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 11.20
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 2.5.2018 - 14:01) Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Wagner DamiánWagner Damián 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.23 7.00
2 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.39 4.00
3 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.81 3.00
4 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 11.14 1.00
5 Kaňa RonaldKaňa Ronald 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 11.93
6 Sadloň TomášSadloň Tomáš 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.39
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (st, 2.5.2018 - 14:01) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.80
2 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 09.86
3 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.20
4 Wagner DamiánWagner Damián 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.23
5 Choma MarekChoma Marek 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.28
6 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.36
7 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.39
8 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.81
9 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.06
10 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.14
11 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.20
12 Kaňa RonaldKaňa Ronald 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.93
13 Sadloň TomášSadloň Tomáš 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.39
Celkom 13 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 2.5.2018 - 14:00) Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.87 11.00
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.97 9.00
3 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.27 6.00
4 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.57 4.00
5 Patrášová MartaPatrášová Marta 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.61 3.00
6 Hatinová AnetaHatinová Aneta 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.85
7 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.99
8 Berecová ZuzanaBerecová Zuzana 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.49
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 2.5.2018 - 14:00) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.18 7.00
2 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.36 5.00
3 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.68 2.00
4 Hatinová AdelaHatinová Adela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.82 1.00
5 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 11.00
6 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 12.14
Ištvánffyová SimonaIštvánffyová Simona 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 2.5.2018 - 14:00) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 10.13 8.00
2 Reháková DianaReháková Diana 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 10.91
3 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.93
4 Krkošková NatáliaKrkošková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.95
5 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.99
6 Dobrovodská NatáliaDobrovodská Natália 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.21
7 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 12 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 12.99
Celkom 7 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (st, 2.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.87
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.97
3 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 10.13
4 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.18
5 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.27
6 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.36
7 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.57
8 Patrášová MartaPatrášová Marta 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.61
9 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.68
10 Hatinová AdelaHatinová Adela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.82
11 Hatinová AnetaHatinová Aneta 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.85
12 Reháková DianaReháková Diana 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 10.91
13 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.93
14 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.99
15 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.00
16 Berecová ZuzanaBerecová Zuzana 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.49
17 Krkošková NatáliaKrkošková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.95
18 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.99
19 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12.14
20 Dobrovodská NatáliaDobrovodská Natália 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.21
21 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 12 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12.99
Ištvánffyová SimonaIštvánffyová Simona 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava DNS
Celkom 22 pretekárov