<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

AZB 1. kolo súťaže družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Bratislava (2. 5. 2018)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (st, 2.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 606 +1.0 m/s 553  +0.7594  +1.2606  +1.0606505  -1.70.00.0 11.00
2 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 402 +0.9 m/s 388  +0.4370  -1.2-388402  +0.90.00.0 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 2.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 471 +0.6 m/s 464  +0.8471  +0.6463  +0.14710.00.00.0 11.00
2 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 427 +0.2 m/s 410  +0.6401  -0.4427  +0.24270.00.00.0 9.00
3 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 414 -1.2 m/s --414  -1.24140.00.00.0 8.00
4 Mikloš TomášMikloš Tomáš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 358 +1.2 m/s 329  +0.9358  +1.2338  -0.23580.00.00.0 7.00
5 Pušica ViktorPušica Viktor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 321 +1.6 m/s 320  -0.8-321  +1.63210.00.00.0 6.00
6 Laczky TomášLaczky Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 315 +0.4 m/s 315  +0.4313  +1.7251  -1.23150.00.00.0 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (st, 2.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 497 461497486497x0.00.0 11.00
2 Mišániková DanielaMišániková Daniela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 481 456x4644644810.00.0 9.00
3 Maláková DarleneMaláková Darlene
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 480 4684804534804560.00.0 8.00
4 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 466 x4664644664620.00.0 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (st, 2.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 491 4854914654910.00.00.0 11.00
2 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 453 4384374534530.00.00.0 9.00
3 Kekeliová SarahKekeliová Sarah
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 435 435398x4350.00.00.0 8.00
4 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 426 4264104224260.00.00.0 7.00
5 Morávková TimeaMorávková Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 425 4254254244250.00.00.0 6.00
6 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 408 360408x4080.00.00.0 5.00
7 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 397 x3973953970.00.00.0 4.00
8 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 378 373x3783780.00.00.0 3.00
9 Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 362 362342-3620.00.00.0 2.00
10 Vybíralová HanaVybíralová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 307 3072983033070.00.00.0 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (st, 2.5.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Repka PatrikRepka Patrik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 384 +1.1 m/s 384  +1.1377  +2.4372  -0.33840.00.00.0 11.00
2 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 384 +1.5 m/s 384  +1.5361  +0.8-3840.00.00.0 9.00
3 Kaňa RonaldKaňa Ronald
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 382 +0.6 m/s 382  +0.6262  -2.1225  +0.03820.00.00.0 8.00
4 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 374 +1.0 m/s 374  +1.0351  -2.8373  -0.43740.00.00.0 7.00
5 Wagner DamiánWagner Damián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 366 +0.6 m/s 349  +1.1366  +0.6358  +1.93660.00.00.0 6.00
6 Priadka ValérPriadka Valér
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 348 -0.1 m/s 348  -0.1335  +0.7338  -1.73480.00.00.0 5.00
7 Choma MarekChoma Marek
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 347 +0.8 m/s 347  +0.8314  +0.5 +2.83470.00.00.0 4.00
8 Krkoška SamuelKrkoška Samuel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 327 +1.0 m/s 327  +1.0301  +0.9295  +0.03270.00.00.0 3.00
9 Šmelík DanielŠmelík Daniel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 326 +2.7 m/s 326  +2.7324  +3.0307  +0.03260.00.00.0 2.00
10 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
09 09 307 -0.1 m/s 304  +1.9307  -0.1280  +0.33070.00.00.0 1.00
11 Michalko DominikMichalko Dominik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
11 11 290 +0.5 m/s 271  +0.0290  +0.5288  +0.32900.00.00.0
12 Sadloň TomášSadloň Tomáš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 270 +0.4 m/s 260  +0.3267  -2.0270  +0.42700.00.00.0
13 Glemba EduardGlemba Eduard
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 270 -0.6 m/s 260  +0.8250  +0.1270  -0.62700.00.00.0
Závodský SamuelZávodský Samuel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 2.5.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kováčová EvaKováčová Eva
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
07 07 366 3613663583660.00.00.0 11.00
2 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 341 2973103413410.00.00.0 9.00
3 Glembová KláraGlembová Klára
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 333 3203333303330.00.00.0 8.00
4 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 331 2903313103310.00.00.0 7.00
5 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 318 3182983033180.00.00.0 6.00
6 Patrášová MartaPatrášová Marta
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
09 09 317 x3063173170.00.00.0 5.00
7 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 305 3052862753050.00.00.0 4.00
8 Krkošková NatáliaKrkošková Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 297 2972550.02970.00.00.0 3.00
9 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 293 2932802822930.00.00.0 2.00
10 Mešková HanaMešková Hana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 290 2902842552900.00.00.0 1.00
11 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 285 x2782852850.00.00.0
12 Dobrovodská NatáliaDobrovodská Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
09 09 263 263x2632630.00.00.0
13 Berecová ZuzanaBerecová Zuzana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
09 09 246 2352462462460.00.00.0
14 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
10 10 240 --2402400.00.00.0
Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 15 pretekárov