<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (30. 9. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 30.9.2018 - 11:00) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.06
2 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.30
3 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.34
4 Stajník SamuelStajník Samuel 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 09.63
5 Strempek DanielStrempek Daniel 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.94
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 30.9.2018 - 11:02) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 08.74
2 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.19
3 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.40
4 Kopček MichalKopček Michal 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 09.50
5 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.02
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 30.9.2018 - 11:04) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.67
2 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 08.94
3 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.12
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.16
5 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.60
6 Rendek KristiánRendek Kristián 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.35
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.02
2 Rendek KristiánRendek Kristián 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.35
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.06
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.67
5 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 08.74
6 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 08.94
7 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.12
8 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.16
9 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.19
10 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.30
11 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.34
12 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.40
13 Kopček MichalKopček Michal 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 09.50
14 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.60
15 Stajník SamuelStajník Samuel 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 09.63
16 Strempek DanielStrempek Daniel 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.94

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále 1 (ne, 30.9.2018 - 11:50) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.03
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.67
3 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 08.69
4 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 08.97
5 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.20
6 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09.34
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Finále
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 30.9.2018 - 11:15) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.54
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.14
3 Briešková JohanaBriešková Johana 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.65
4 Berešíková EmaBerešíková Ema 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 10.06
5 Vlčková AndreaVlčková Andrea 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 10.46
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 30.9.2018 - 11:17) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.92
2 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 09.17
3 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.45
4 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.61
5 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 10.28
6 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 10.50
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 30.9.2018 - 11:19) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.88
2 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.53
3 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.69
4 1 10.02
5 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.17
6 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 10.20
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 30.9.2018 - 11:21) Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.11
2 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 09.47
3 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 09.79
4 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 09.99
5 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.00
6 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 10.16
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 30.9.2018 - 11:23) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.17
2 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.59
3 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.68
4 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.70
5 Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.28
6 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 10.38
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (ne, 30.9.2018 - 11:25) Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.12
2 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 09.24
3 Koníčková LuciaKoníčková Lucia 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.81
4 6 09.92
5 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.01
6 Malikova EmaMalikova Ema 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 10.53
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (ne, 30.9.2018 - 11:27) Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 09.09
2 Hrubá Adriana Hrubá Adriana 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 09.13
3 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.49
4 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.87
5 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.19
6 Lacková LenkaLacková Lenka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 10.48
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 8 (ne, 30.9.2018 - 11:29) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.87
2 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.33
3 Kubalová NinaKubalová Nina 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.34
4 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.50
5 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.75
6 Kováčová MáriaKováčová Mária 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.26
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 8
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.00
2 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.01
3 1 10.02
4 Berešíková EmaBerešíková Ema 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 10.06
5 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 10.16
6 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.17
7 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.19
8 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 10.20
9 Kováčová MáriaKováčová Mária 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.26
10 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 10.28
10 Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.28
12 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 10.38
13 Vlčková AndreaVlčková Andrea 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 10.46
14 Lacková LenkaLacková Lenka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 10.48
15 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 10.50
16 Malikova EmaMalikova Ema 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 10.53
17 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.54
18 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.87
19 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.88
20 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.92
21 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 09.09
22 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.11
23 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.12
24 Hrubá Adriana Hrubá Adriana 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 09.13
25 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.14
26 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 09.17
26 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.17
28 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 09.24
29 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.33
30 Kubalová NinaKubalová Nina 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.34
31 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.45
32 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 09.47
33 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.49
34 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.50
35 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.53
36 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.59
37 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.61
38 Briešková JohanaBriešková Johana 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.65
39 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.68
40 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.69
41 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.70
42 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.75
43 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 09.79
44 Koníčková LuciaKoníčková Lucia 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.81
45 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.87
46 6 09.92
47 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 09.99

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (ne, 30.9.2018 - 11:55) Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.49
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.69
3 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.70
4 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.99
5 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.05
6 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 09.08
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Finále
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 30.9.2018 - 10:30) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 08.99
2 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.95
3 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.42
4 Hassan HenryHassan Henry 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.49
5 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.91
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 30.9.2018 - 10:32) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.97
2 Mištrík TobiasMištrík Tobias 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.02
3 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10.18
4 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.92
5 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.54
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 30.9.2018 - 10:34) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.07
2 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 09.21
3 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.94
4 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.16
5 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.63
6 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 11.51
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 30.9.2018 - 10:36) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.57
2 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.68
3 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10.28
4 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.49
5 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 10.51
6 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 11.47
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 30.9.2018 - 10:38) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý Ján Krchňavý Ján 11 11 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.46
2 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.65
3 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.03
4 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.38
5 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 11.25
Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DQ
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (ne, 30.9.2018 - 10:40) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.24
2 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.28
3 Cimba JakubCimba Jakub 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.42
4 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10.75
5 Kubo ŠimonKubo Šimon 10 10 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 12.60
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 6
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 7 (ne, 30.9.2018 - 10:42) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kaclík MartinKaclík Martin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.55
2 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.63
3 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 10.12
4 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.14
5 Lučivňák DavidLučivňák David 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.16
6 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.13
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 7
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mištrík TobiasMištrík Tobias 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.02
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.03
3 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 10.12
4 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.14
5 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.16
5 Lučivňák DavidLučivňák David 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.16
7 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10.18
8 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10.28
9 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.38
10 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.42
10 Cimba JakubCimba Jakub 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.42
12 Hassan HenryHassan Henry 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.49
12 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.49
14 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 10.51
15 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.63
16 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 10.75
17 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.91
18 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.92
19 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.13
20 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 11.25
21 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 11.47
22 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 11.51
23 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.54
24 Kubo ŠimonKubo Šimon 10 10 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 12.60
25 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 08.99
26 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.07
27 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 09.21
28 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.24
29 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.28
30 Krchňavý Ján Krchňavý Ján 11 11 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.46
31 Kaclík MartinKaclík Martin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.55
32 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.57
33 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.63
34 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.65
35 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.68
36 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.94
37 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.95
38 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.97
Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DQ

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 1 (ne, 30.9.2018 - 11:40) Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 09.05
2 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.06
3 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.22
4 Krchňavý Ján Krchňavý Ján 11 11 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 09.32
5 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.36
6 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.68
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Finále
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 30.9.2018 - 10:45) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.75
2 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.96
3 Visolajská VivienVisolajská Vivien 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.17
4 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.54
5 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 10.57
6 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 10.91
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 1
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 30.9.2018 - 10:47) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.01
2 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 10.10
3 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 10.35
4 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.68
5 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.81
6 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.38
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 30.9.2018 - 10:49) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.12
2 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.04
3 Augustínová SylviaAugustínová Sylvia 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.39
4 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 10.86
5 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.21
6 Seduchová NinaSeduchová Nina 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.34
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 30.9.2018 - 10:51) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.30
2 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.81
3 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.04
4 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.83
5 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.93
6 Papierniková TImeaPapierniková TImea 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.37
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 30.9.2018 - 10:53) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.22
2 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.60
3 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.78
4 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.28
5 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.73
6 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.42
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (ne, 30.9.2018 - 10:55) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.38
2 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.58
3 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.77
4 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.26
5 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.77
6 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 11.61
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (ne, 30.9.2018 - 10:57) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.50
2 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.02
3 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.23
4 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.30
5 Ďurmeková KarlaĎurmeková Karla 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.37
6 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.66
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 7
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 8 (ne, 30.9.2018 - 10:59) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.63
2 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.00
3 Liptáková SophieLiptáková Sophie 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.47
4 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.60
5 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.41
6 Čelková KristínaČelková Kristína 10 10 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 12.84
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 8
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 9 (ne, 30.9.2018 - 11:01) Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.60
2 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.66
3 Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.48
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 9
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.00
2 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.02
3 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.04
3 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.04
5 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 10.10
6 Visolajská VivienVisolajská Vivien 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.17
7 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.23
8 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.26
9 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.28
10 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.30
11 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 10.35
12 Ďurmeková KarlaĎurmeková Karla 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.37
13 Augustínová SylviaAugustínová Sylvia 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.39
14 Liptáková SophieLiptáková Sophie 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.47
15 Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.48
16 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.54
17 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 10.57
18 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.60
19 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.66
20 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.68
21 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.73
22 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.77
23 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.81
24 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.83
25 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 10.86
26 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 10.91
27 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.93
28 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.21
29 Seduchová NinaSeduchová Nina 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.34
30 Papierniková TImeaPapierniková TImea 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.37
31 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.38
32 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.42
33 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 11.61
34 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.41
35 Čelková KristínaČelková Kristína 10 10 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 12.84
36 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.75
37 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.01
38 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.12
39 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.22
40 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.30
41 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.38
42 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.50
43 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.58
44 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.60
44 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.60
46 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.63
47 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.66
48 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.77
49 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.78
50 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.81
51 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.96

60 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 10 (ne, 30.9.2018 - 10:45) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.76
2 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 10.68
3 Jakubková RebekaJakubková Rebeka 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.95
4 3 11.16
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 10
Celkom 4 pretekári

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (ne, 30.9.2018 - 11:45) Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.69
2 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 08.75
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.17
4 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.20
5 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.21
6 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.34
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Finále
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 30.9.2018 - 13:35) Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.21
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.30
3 Dančík Michal Dančík Michal 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 21.80
4 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 21.82
5 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 22.03
6 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 23.49
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 30.9.2018 - 13:37) Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 22.87
2 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 23.18
3 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 23.63
4 Stajník SamuelStajník Samuel 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 24.41
5 Turičík FilipTuričík Filip 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.61
6 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 24.68
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 30.9.2018 - 13:39) Vietor: -3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 23.49
2 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 24.75
3 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 26.10
4 Strempek DanielStrempek Daniel 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 26.30
5 Rendek KristiánRendek Kristián 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 27.02
6 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 27.81
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (ne, 30.9.2018 - 13:41) Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.90
2 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 24.30
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh D
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.21
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.30
3 Dančík Michal Dančík Michal 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 21.80
4 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 21.82
5 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.90
6 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 22.03
7 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 22.87
8 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 23.18
9 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 23.49
9 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 23.49
11 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 23.63
12 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 24.30
13 Stajník SamuelStajník Samuel 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 24.41
14 Turičík FilipTuričík Filip 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.61
15 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 24.68
16 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 24.75
17 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 26.10
18 Strempek DanielStrempek Daniel 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 26.30
19 Rendek KristiánRendek Kristián 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 27.02
20 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 27.81

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 30.9.2018 - 13:50) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 20.74
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 20.84
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 21.19
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 21.30
5 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 21.94
6 Briešková JohanaBriešková Johana 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 24.84
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 30.9.2018 - 13:52) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubá Adriana Hrubá Adriana 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 21.93
2 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 22.41
3 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 22.74
4 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.25
5 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 23.33
6 Lacová SofiaLacová Sofia 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 24.60
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 30.9.2018 - 13:54) Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 23.04
2 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.55
3 Kaněrová VanesaKaněrová Vanesa 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 24.77
4 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 24.96
5 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 25.02
6 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 25.33
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (ne, 30.9.2018 - 13:56) Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 22.75
2 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 23.92
3 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.23
4 Kadáková NinaKadáková Nina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.23
5 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 26.15
6 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 26.55
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (ne, 30.9.2018 - 13:58) Vietor: -4.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 25.28
2 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 27.19
3 Malikova EmaMalikova Ema 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 27.43
4 Lacková LenkaLacková Lenka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 27.58
5 Kováčová MáriaKováčová Mária 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 28.08
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh E
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 20.74
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 20.84
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 21.19
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 21.30
5 Hrubá Adriana Hrubá Adriana 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 21.93
6 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 21.94
7 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 22.41
8 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 22.74
9 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 22.75
10 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 23.04
11 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 23.25
12 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 23.33
13 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.55
14 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 23.92
15 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.23
16 Lacová SofiaLacová Sofia 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 24.60
17 Kaněrová VanesaKaněrová Vanesa 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 24.77
18 Briešková JohanaBriešková Johana 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 24.84
19 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 24.96
20 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 25.02
21 Kadáková NinaKadáková Nina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.23
22 6 25.28
23 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 25.33
24 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 26.15
25 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 26.55
26 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 27.19
27 Malikova EmaMalikova Ema 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 27.43
28 Lacková LenkaLacková Lenka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 27.58
29 Kováčová MáriaKováčová Mária 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 28.08

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 30.9.2018 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.97
2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 22.00
3 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 23.60
4 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 23.73
5 Kaclík MartinKaclík Martin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 24.50
6 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 25.98
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 30.9.2018 - 13:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.47
2 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.91
3 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 25.47
4 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 25.96
5 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 26.39
6 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 27.06
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 30.9.2018 - 13:09) Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 25.64
2 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 25.94
3 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 26.11
4 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 27.80
5 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 28.85
Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (ne, 30.9.2018 - 13:11) Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 24.75
2 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.58
3 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 27.10
4 Cimba JakubCimba Jakub 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 30.21
5 Králik MatejKrálik Matej 10 10 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 31.12
6 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 31.45
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (ne, 30.9.2018 - 13:13) Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mištrík TobiasMištrík Tobias 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.91
2 Lučivňák DavidLučivňák David 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.00
3 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 25.29
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh E
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.97
2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 22.00
3 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 23.60
4 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 23.73
5 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.47
6 Kaclík MartinKaclík Martin 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 24.50
7 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 24.75
8 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.91
8 Mištrík TobiasMištrík Tobias 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.91
10 Lučivňák DavidLučivňák David 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.00
11 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 25.29
12 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 25.47
13 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.58
14 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 25.64
15 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 25.94
16 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 25.96
17 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 25.98
18 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 26.11
19 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 26.39
20 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 27.06
21 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 27.10
22 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 27.80
23 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 28.85
24 Cimba JakubCimba Jakub 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 30.21
25 Králik MatejKrálik Matej 10 10 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 31.12
26 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 31.45
Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 30.9.2018 - 13:20) Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 21.96
2 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.35
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.57
4 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 22.99
5 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 23.24
6 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 24.24
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 30.9.2018 - 13:22) Vietor: -3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 23.60
2 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 24.32
3 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 24.67
4 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 24.70
5 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 24.95
Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 30.9.2018 - 13:24) Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.70
2 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.04
3 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.07
4 Senajová LuciaSenajová Lucia 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 26.06
5 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 27.17
6 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 27.42
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (ne, 30.9.2018 - 13:26) Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 25.81
2= Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.25
2= Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 26.25
4 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 26.35
5 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 27.00
6 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 27.16
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (ne, 30.9.2018 - 13:28) Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 27.32
2 Zimenová SáraZimenová Sára 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 27.49
3 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.70
4 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 28.77
5 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 28.96
6 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 29.67
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh E
Celkom 6 pretekárov
Beh 6 (ne, 30.9.2018 - 13:30) Vietor: -3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.43
2 Belica MiaBelica Mia 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 26.45
3 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 28.02
4 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 29.83
5 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 30.76
6 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 31.04
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh F
Celkom 6 pretekárov
Beh 7 (ne, 30.9.2018 - 13:32) Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 24.72
2 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.54
3 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 27.82
4 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 28.82
5 Seduchová NinaSeduchová Nina 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 29.55
6 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 32.57
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh G
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 21.96
2 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.35
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.57
4 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 22.99
5 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 23.24
6 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 23.60
7 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 24.24
8 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 24.32
9 Lukáčová EliškaLukáčová Eliška 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.43
10 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 24.67
11 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 24.70
11 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.70
13 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 24.72
14 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 24.95
15 Šavlová Sophia ElaŠavlová Sophia Ela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.04
16 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.07
17 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.54
18 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 25.81
19 Senajová LuciaSenajová Lucia 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 26.06
20 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.25
20 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 26.25
22 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 26.35
23 Belica MiaBelica Mia 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 26.45
24 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 27.00
25 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 27.16
26 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 27.17
27 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 27.32
28 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 27.42
29 Zimenová SáraZimenová Sára 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 27.49
30 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.70
31 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 27.82
32 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 28.02
33 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 28.77
34 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 28.82
35 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 28.96
36 Seduchová NinaSeduchová Nina 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 29.55
37 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 29.67
38 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 29.83
39 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 30.76
40 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 31.04
41 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 32.57
Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS

600 m - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 64 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 1:46.24
2 1 Dančík Michal Dančík Michal 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 1:49.06
3 52 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 1:53.54
4 51 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 1:57.38
5 25 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:02.51
6 88 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:03.35
7 89 Strempek DanielStrempek Daniel 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:04.65
8 75 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:04.80
9 87 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:18.39
Poznámky:
600m - Mladší žiaci
Celkom 9 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 12:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 58 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:59.55
2 8 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:59.98
3 120 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:02.12
4 101 Lacová SofiaLacová Sofia 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 2:04.66
5 49 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 9 2:07.31
6 44 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 2:09.65
7 3 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:11.85
8 97 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:12.27
9 81 Vlčková DanielaVlčková Daniela 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 10 2:14.52
10 74 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 2:17.80
11 66 Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:18.91
Poznámky:
600m - Mladšie žiačky
Celkom 11 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 87 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:53.24
2 64 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:58.29
3 1 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 13 2:01.15
4 66 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 12 2:06.09
5 25 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 2:07.87
6 44 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:09.16
7 52 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:09.39
8 89 Mištrík TobiasMištrík Tobias 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:15.23
9 8 Hassan HenryHassan Henry 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 2:15.86
10 88 Trnka SebastiánTrnka Sebastián 10 10 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 14 2:16.23
11 97 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:20.06
12 75 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:29.91
13 51 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 2:49.08
Poznámky:
600m - Prípravka chlapci
Celkom 13 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 101 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:59.33
2 3 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 10 2:02.78
3 191 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:06.79
4 74 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 9 2:09.32
5 111 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 11 2:09.38
6 116 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 2:11.11
7 81 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 2:12.78
8 95 Belica MiaBelica Mia 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 2:15.64
9 59 Zimenová SáraZimenová Sára 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 14 2:17.72
10 84 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 2:18.03
11 49 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 2:18.45
12 98 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 13 2:23.59
13 58 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:30.04
14 55 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:40.26
72 Heigway Zoe ElizabetHeigway Zoe Elizabet 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNF
Poznámky:
600m - Prípravka dievčatá
Celkom 15 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 81 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 3:36.70
2 84 Bulko TomášBulko Tomáš 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 3:39.41
3 95 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 3:39.77
4 97 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 3:44.20
5 49 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 3:56.17
6 1 Kalinay AdamKalinay Adam 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 3:59.74
7 88 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 4:16.39
8 55 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 4:21.49
Poznámky:
1000m - Prípravka chlapci
Celkom 8 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 11:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 3:28.61
2 66 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 3:37.15
3 89 Pavlisová BarboraPavlisová Barbora 08 08 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 3:40.88
4 25 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 3:48.32
5 56 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 3:49.26
6 8 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 3:52.47
7 52 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 3:58.12
8 44 Šišáková TerezaŠišáková Tereza 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 3:59.74
9 75 Bortelová RomanaBortelová Romana 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:01.15
10 64 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 4:23.87
11 87 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 4:25.10
Poznámky:
1000m - Prípravka dievčatá
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 64 Bače RadoslavBače Radoslav 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 5:07.06
2 3 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 5:07.09
3 58 Cibula AdrianCibula Adrian 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 5:11.18
4 8 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 5:13.50
5 52 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 5:43.27
6 49 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 5:47.04
Poznámky:
1500m - Mladší žiaci
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 3 5:10.05
2 25 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 5:27.21
3 75 Rodová MartinaRodová Martina 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 5:29.69
4 1 Pavlisová IvonaPavlisová Ivona 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 5:42.40
5 66 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 6:12.41
6 44 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 6:27.33
7 87 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 6:49.32
8 97 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 6:51.35
Poznámky:
1500m - Mladšie žiačky
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 10:00) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 10.51
2 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 12.51
3 Schmidt Filip Schmidt Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 15.79
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladší žiaci
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 30.9.2018 - 10:15) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 09.94
2 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.40
3 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.63
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 11.55
5 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 13.01
Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DNF
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 30.9.2018 - 10:17) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.20
2 Kadáková NinaKadáková Nina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.16
3 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 12.58
4 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 13.10
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.40
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.63
3 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.20
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 11.55
5 Kadáková NinaKadáková Nina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.16
6 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 12.58
7 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 13.01
8 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 13.10
9 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 09.94
Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DNF

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140145
1 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 140 oooooxxx
2 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 140 ooooxxoxxx
3 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 135 oooxxoxxx
4 Liska Jaroslav Liska Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 125 oxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Mladší žiaci
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 115120125130135140144147150156
1 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 150 ----ooooxxoxxx
2 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 150 ---oooxoxoxxo
3 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 140 oooxoxxoxxoxxx
4 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 135 ooooxoxxx
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 130 ooooxxx
6= Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 125 oooxxx
6= Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 125 oooxxx
6= Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 125 oooxxx
9= Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 125 ooxoxxx
9= Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen
06 06 125 ooxoxxx
11 Hutňanová SoňaHutňanová Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 125 oxoxoxxx
12 Marčišinová MiaMarčišinová Mia
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 120 ooxxx
13 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 120 oxoxxx
Kmeč EmmaKmeč Emma
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 DNS
Mitašová NatašaMitašová Nataša
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 NM
Poznámky/pokusy:
" Výška - Mladšie žiačky
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 105110115118
1 Bašo MatejBašo Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 115 oooxxx
2= Kalinay AdamKalinay Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 110 ooxxx
2= Celušňák SamuelCelušňák Samuel
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 110 ooxxx
4 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 105 oxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Prípravka chlapci
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 105110115120125130
1 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 125 oooxxoxxoxxx
2 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 120 -oxoxxoxxx
3 Kultanová BeataKultanová Beata
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 115 ooxoxxx
4 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 115 oxoxoxxx
5 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 110 oxoxxx
6 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 110 xoxoxxx
7 Kleinová ZojaKleinová Zoja
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
07 07 110 oxxoxxx
Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K.
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 DNS
Kuncová Karin Kuncová Karin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 NM
Poznámky/pokusy:
" Výška - Prípravka dievčatá
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 495 +1.8 m/s 475  +0.3483  +0.8495  +1.8495479  +1.7468  +1.9 +1.7
2 Bizoň BranislavBizoň Branislav
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 445 +0.7 m/s 436  +1.2444  +0.3 +1.4444 +1.9424  +1.7445  +0.7
3 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 422 +1.4 m/s 403  +0.9390  +0.5422  +1.4422395  +1.2287  +1.4356  +0.9
4 Kopček MichalKopček Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 418 +0.8 m/s 379  +0.8418  +0.8416  +1.4418381  +1.3397  +1.7386  +1.7
5 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 401 +0.8 m/s 401  +0.8371  +0.5390  +1.3401 +1.8345  +1.7387  +0.8
6 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 400 +1.7 m/s 400  +1.7367  +1.8 +1.2400351  +1.4338  +1.9354  +1.2
7 Repka Oliver RenéRepka Oliver René
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 367 +0.6 m/s 343  +1.2333  +1.8367  +0.6367338  +1.4 +1.4344  +1.7
8 Turičík FilipTuričík Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 366 +1.7 m/s 365  +1.0364  +1.7358  +0.4365 +1.7366  +1.7344  +1.0
9 Višňovský MichalVišňovský Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 360 +1.9 m/s  +0.9360  +1.9348  +1.1360
10 Liska Jaroslav Liska Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 347 +0.5 m/s 321  +1.5 +1.5347  +0.5347
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladší žiaci
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 513 +1.1 m/s 503  +1.5502  +1.2494  +1.8503513  +1.1511  +1.9
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 471 +1.7 m/s 444  +1.1457  +1.4461  +1.7461448  +1.3471  +1.7
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 470 +1.8 m/s 414  +1.0431  +1.5439  +1.7439358  +1.0470  +1.8
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 450 +1.4 m/s 433  +1.4432  +1.0425  +1.4433441  +1.5450  +1.4
5 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 432 +1.3 m/s 424  +1.2432  +1.3431  +1.9432 +1.2419  +1.2
6 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 406 +1.6 m/s 406  +1.6376  +1.2 +1.6406 +1.8390  +1.0
7 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 402 +1.3 m/s 395  +1.5355  +1.4388  +1.5395401  +1.5402  +1.3
8 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 394 +1.4 m/s 360  +1.2392  +1.5380  +1.5392344  +1.8394  +1.4
9 Pápežová DanielaPápežová Daniela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 390 +1.1 m/s 390  +1.1379  +1.1390
10 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 388 +1.4 m/s 388  +1.4384  +2.3388
11 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 382 +1.4 m/s 348  +1.2382  +1.4382
12 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 380 +1.3 m/s 380  +1.3364  +1.4380
13 Kučavíková DáliaKučavíková Dália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 375 +1.5 m/s 375  +1.5327  +1.4375
14 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 372 +1.7 m/s 372  +1.7367  +1.4372
15 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 365 +1.4 m/s 365  +1.4 +1.5365
16 Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 362 +1.1 m/s 317  +1.2362  +1.1362
17 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 354 +1.7 m/s  +1.4354  +1.7354
18 Berešíková EmaBerešíková Ema
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 352 +1.4 m/s  +1.6352  +1.4352
19 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 350 +2.0 m/s 335  +1.6350  +2.0350
20 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 341 +1.8 m/s 327  +1.5341  +1.8341
21 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 323 +1.4 m/s  +1.4323  +1.4323
22 Altániová SimonaAltániová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 322 +1.3 m/s 322  +1.3303  +1.0322
23 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 317 +1.6 m/s 316  +1.8317  +1.6317
24 Vlčková AndreaVlčková Andrea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 292 +1.2 m/s  +1.6292  +1.2  +1.2292  +1.0
25 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 277 +1.6 m/s 277  +1.6 +1.7277
Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 NM xx0.0
Vlčková DanielaVlčková Daniela
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladšie žiačky
Celkom 27 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 428 +1.3 m/s 323  +1.7428  +1.3407  +1.4428398  +1.3405  +1.3
2 Kaclík MartinKaclík Martin
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 405 +1.4 m/s 376  +1.8373  +1.4405  +1.4405 +1.2 +1.2
3 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 389 +1.3 m/s 344  +1.6374  +1.8389  +1.3389386  +1.9 +1.5
4 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 380 +1.2 m/s 350  +1.3380  +1.2 +1.5380374  +1.6370  +1.5
5 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 371 +1.1 m/s 368  +1.9364  +1.6366  +1.5368371  +1.1 +1.0
6 Krchňavý Ján Krchňavý Ján
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
11 11 361 +1.6 m/s 361  +1.6341  +1.2333  +1.5361 +1.2342  +1.2
7 Gaži JánGaži Ján
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 358 +1.5 m/s 346  +1.4358  +1.5 +1.2358326  +1.5330  +1.5
8 Matejička FilipMatejička Filip
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
07 07 357 +1.2 m/s 353  +1.3249  +1.4322  +1.2353321  +1.1357  +1.2
9 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 338 +1.7 m/s 338  +1.7294  +1.6338
10 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 336 +1.4 m/s 289  +1.6336  +1.4336
11 Mašura AdamMašura Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 335 +1.4 m/s 335  +1.4317  +1.6335
12 Lučivňák DavidLučivňák David
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 332 +1.2 m/s 332  +1.2319  +1.3332
13 Šipoš BranislavŠipoš Branislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 326 +1.7 m/s 326  +1.7316  +1.8326
14 Kalinay AdamKalinay Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 324 +1.4 m/s 290  +1.5324  +1.4324
15 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 320 +1.4 m/s 320  +1.4308  +1.7320
16 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
09 09 313 +1.2 m/s 313  +1.2 +1.6313
17 Janoštiak MarekJanoštiak Marek
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
08 08 312 +1.6 m/s  +1.4312  +1.6312
18 Celušňák SamuelCelušňák Samuel
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 306 +1.2 m/s 306  +1.2254  +1.5306
19 Pluhár MatúšPluhár Matúš
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
09 09 294 +1.5 m/s 294  +1.5 +1.1294
20 Bašo MatejBašo Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 289 +1.7 m/s 205  +1.4289  +1.7289
21 Palášthy KarolPalášthy Karol
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 287 +1.7 m/s  +1.7287  +1.7287
22 Hudík RichardHudík Richard
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 286 +1.4 m/s  +1.4286  +1.4286
23 Hassan HenryHassan Henry
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 275 +1.4 m/s  +1.3275  +1.4275
24 Králik MatejKrálik Matej
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
10 10 269 +1.4 m/s  +1.5269  +1.4269
25 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 245 +1.5 m/s 245  +1.5 +0.9245
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Prípravka chlapci
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 420 +1.8 m/s 397  +1.6320  +1.7420  +1.8420412  +1.9 +1.8
2 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 402 +1.5 m/s 380  +1.7361  +1.3401  +1.5401 +1.3402  +1.5
3 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 396 +1.3 m/s 389  +1.7381  +1.4384  +1.4389391  +1.4396  +1.3
4 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 383 +2.0 m/s 374  +1.8371  +1.5354  +1.3374370  +1.7383  +2.0
5 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 378 +1.4 m/s 326  +1.5362  +1.4360  +1.4362360  +1.3378  +1.4
6 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 357 +1.5 m/s 315  +1.4351  +1.6344  +1.7351348  +1.8357  +1.5
7 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 350 +1.4 m/s 289  +1.6350  +1.4339  +1.2350326  +1.5322  +1.5
8 Hudecová EmmaHudecová Emma
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
07 07 346 +1.9 m/s 339  +1.1248  +1.6-339-<