<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (30. 9. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 58.33 58,3354,2755,8858,3352,92xx
2 Jankovský AdamJankovský Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 55.31 55,3147,0954,6155,3148,5351,6943,17
3 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 44.99 43,5339,8644,9944,9940,1642,0440,40
4 Schmidt Filip Schmidt Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 44.25 x44,2539,9844,2537,1540,5442,44
5 Rendek KristiánRendek Kristián
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 32.38 32,3827,6031,4132,38x29,1725,40
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Mladší žiaci
Celkom 5 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hoštáková LauraHoštáková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 53.68 49,9753,6851,2753,6849,5448,99
2 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 49.90 48,2347,3849,9049,9048,69-
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 47.27 47,2739,05-47,27--
4 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
05 05 47.09 47,0944,3044,6147,0945,4541,16
5 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 43.56 36,3638,8941,8941,8943,5635,29
6 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 41.57 41,5736,9429,3541,5735,6039,08
7 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 41.07 41,0738,5428,0941,0739,2128,55
8 Kubalová NinaKubalová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 40.94 38,4039,8640,9440,9439,5837,60
9 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 38.14 38,1437,3338,14
10 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 38.11 32,0638,1138,11
11 Ferrando CarolinaFerrando Carolina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 34.07 34,07x34,07
12 Pavlisová IvonaPavlisová Ivona
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
05 05 31.79 21,1331,7931,79
13 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 26.97 26,9715,1326,97
14 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 25.32 x25,3225,32
15
25.30 23,7525,3025,30
16 Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 22.18 21,2622,1822,18
17 Kurucová TeréziaKurucová Terézia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 21.78 21,7817,2121,78
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Mladšie žiačky
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 51.10 45,57--45,5737,8751,1047,44
2 Matejička FilipMatejička Filip
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
07 07 42.38 38,7538,8239,1239,1240,7242,3837,50
3 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 36.47 33,3331,5227,1933,3328,0331,2536,47
4 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 36.36 27,4334,0330,5134,0332,0630,1036,36
5 Juraček AlexejJuraček Alexej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
08 08 35.75 35,7530,9934,8835,7534,8934,7833,73
6 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 32.82 28,8929,6530,2730,2732,6932,8231,82
7 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 32.56 32,5629,15x32,5630,88--
8 Kubo ŠimonKubo Šimon
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
10 10 28.77 28,5124,8125,3528,5128,77x24,05
9 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 27.29 --27,2927,29
10 Janoštiak MarekJanoštiak Marek
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
08 08 27.24 23,1126,5727,2427,24
11 Končír DavidKončír David
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 25.42 19,8225,0725,4225,42
12 Jankulár AlexJankulár Alex
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 20.14 20,1419,42x20,14
13 Králik MatejKrálik Matej
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
10 10 16.71 16,71xx16,71
14 Bauček SamuelBauček Samuel
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
08 08 12.94 x12,94x12,94
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Prípravka chlapci
Celkom 14 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 37.29 34,3333,1334,2634,3334,9634,4937,29
2 Kurčíková SimonaKurčíková Simona
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 31.21 25,6531,2130,6431,2129,4829,5128,46
3 Zimenová SáraZimenová Sára
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 26.02 -24,8525,6125,6123,7523,2226,02
4 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 24.65 20,1122,5722,6122,6123,8921,7824,65
5 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 24.25 22,6723,7921,7423,7924,2513,4721,43
6 Pavlisová BarboraPavlisová Barbora
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
08 08 23.43 x20,1921,8421,84x22,6823,43
7 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 22.33 20,2822,3321,4122,3318,9913,9119,30
8 Primusová LilianaPrimusová Liliana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 22.09 19,0818,4218,5219,0821,5919,6422,09
9 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 18.39 14,2718,3915,1618,39
10 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 10.83 9,5710,83x9,57
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Prípravka dievčatá
Celkom 10 pretekárov