<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (30. 9. 2018)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 495 +1.8 m/s 475  +0.3483  +0.8495  +1.8495479  +1.7468  +1.9 +1.7
2 Bizoň BranislavBizoň Branislav
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 445 +0.7 m/s 436  +1.2444  +0.3 +1.4444 +1.9424  +1.7445  +0.7
3 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 422 +1.4 m/s 403  +0.9390  +0.5422  +1.4422395  +1.2287  +1.4356  +0.9
4 Kopček MichalKopček Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 418 +0.8 m/s 379  +0.8418  +0.8416  +1.4418381  +1.3397  +1.7386  +1.7
5 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 401 +0.8 m/s 401  +0.8371  +0.5390  +1.3401 +1.8345  +1.7387  +0.8
6 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 400 +1.7 m/s 400  +1.7367  +1.8 +1.2400351  +1.4338  +1.9354  +1.2
7 Repka Oliver RenéRepka Oliver René
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 367 +0.6 m/s 343  +1.2333  +1.8367  +0.6367338  +1.4 +1.4344  +1.7
8 Turičík FilipTuričík Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 366 +1.7 m/s 365  +1.0364  +1.7358  +0.4365 +1.7366  +1.7344  +1.0
9 Višňovský MichalVišňovský Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 360 +1.9 m/s  +0.9360  +1.9348  +1.1360
10 Liska Jaroslav Liska Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 347 +0.5 m/s 321  +1.5 +1.5347  +0.5347
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladší žiaci
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 513 +1.1 m/s 503  +1.5502  +1.2494  +1.8503513  +1.1511  +1.9
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 471 +1.7 m/s 444  +1.1457  +1.4461  +1.7461448  +1.3471  +1.7
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 470 +1.8 m/s 414  +1.0431  +1.5439  +1.7439358  +1.0470  +1.8
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 450 +1.4 m/s 433  +1.4432  +1.0425  +1.4433441  +1.5450  +1.4
5 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 432 +1.3 m/s 424  +1.2432  +1.3431  +1.9432 +1.2419  +1.2
6 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 406 +1.6 m/s 406  +1.6376  +1.2 +1.6406 +1.8390  +1.0
7 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 402 +1.3 m/s 395  +1.5355  +1.4388  +1.5395401  +1.5402  +1.3
8 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 394 +1.4 m/s 360  +1.2392  +1.5380  +1.5392344  +1.8394  +1.4
9 Pápežová DanielaPápežová Daniela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 390 +1.1 m/s 390  +1.1379  +1.1390
10 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 388 +1.4 m/s 388  +1.4384  +2.3388
11 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 382 +1.4 m/s 348  +1.2382  +1.4382
12 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 380 +1.3 m/s 380  +1.3364  +1.4380
13 Kučavíková DáliaKučavíková Dália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 375 +1.5 m/s 375  +1.5327  +1.4375
14 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 372 +1.7 m/s 372  +1.7367  +1.4372
15 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 365 +1.4 m/s 365  +1.4 +1.5365
16 Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 362 +1.1 m/s 317  +1.2362  +1.1362
17 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 354 +1.7 m/s  +1.4354  +1.7354
18 Berešíková EmaBerešíková Ema
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 352 +1.4 m/s  +1.6352  +1.4352
19 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 350 +2.0 m/s 335  +1.6350  +2.0350
20 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 341 +1.8 m/s 327  +1.5341  +1.8341
21 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 323 +1.4 m/s  +1.4323  +1.4323
22 Altániová SimonaAltániová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 322 +1.3 m/s 322  +1.3303  +1.0322
23 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 317 +1.6 m/s 316  +1.8317  +1.6317
24 Vlčková AndreaVlčková Andrea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 292 +1.2 m/s  +1.6292  +1.2  +1.2292  +1.0
25 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 277 +1.6 m/s 277  +1.6 +1.7277
Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 NM xx0.0
Vlčková DanielaVlčková Daniela
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladšie žiačky
Celkom 27 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 428 +1.3 m/s 323  +1.7428  +1.3407  +1.4428398  +1.3405  +1.3
2 Kaclík MartinKaclík Martin
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 405 +1.4 m/s 376  +1.8373  +1.4405  +1.4405 +1.2 +1.2
3 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 389 +1.3 m/s 344  +1.6374  +1.8389  +1.3389386  +1.9 +1.5
4 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 380 +1.2 m/s 350  +1.3380  +1.2 +1.5380374  +1.6370  +1.5
5 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 371 +1.1 m/s 368  +1.9364  +1.6366  +1.5368371  +1.1 +1.0
6 Krchňavý Ján Krchňavý Ján
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
11 11 361 +1.6 m/s 361  +1.6341  +1.2333  +1.5361 +1.2342  +1.2
7 Gaži JánGaži Ján
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 358 +1.5 m/s 346  +1.4358  +1.5 +1.2358326  +1.5330  +1.5
8 Matejička FilipMatejička Filip
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
07 07 357 +1.2 m/s 353  +1.3249  +1.4322  +1.2353321  +1.1357  +1.2
9 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 338 +1.7 m/s 338  +1.7294  +1.6338
10 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 336 +1.4 m/s 289  +1.6336  +1.4336
11 Mašura AdamMašura Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 335 +1.4 m/s 335  +1.4317  +1.6335
12 Lučivňák DavidLučivňák David
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 332 +1.2 m/s 332  +1.2319  +1.3332
13 Šipoš BranislavŠipoš Branislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 326 +1.7 m/s 326  +1.7316  +1.8326
14 Kalinay AdamKalinay Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 324 +1.4 m/s 290  +1.5324  +1.4324
15 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 320 +1.4 m/s 320  +1.4308  +1.7320
16 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
09 09 313 +1.2 m/s 313  +1.2 +1.6313
17 Janoštiak MarekJanoštiak Marek
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
08 08 312 +1.6 m/s  +1.4312  +1.6312
18 Celušňák SamuelCelušňák Samuel
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 306 +1.2 m/s 306  +1.2254  +1.5306
19 Pluhár MatúšPluhár Matúš
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
09 09 294 +1.5 m/s 294  +1.5 +1.1294
20 Bašo MatejBašo Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 289 +1.7 m/s 205  +1.4289  +1.7289
21 Palášthy KarolPalášthy Karol
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 287 +1.7 m/s  +1.7287  +1.7287
22 Hudík RichardHudík Richard
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 286 +1.4 m/s  +1.4286  +1.4286
23 Hassan HenryHassan Henry
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 275 +1.4 m/s  +1.3275  +1.4275
24 Králik MatejKrálik Matej
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
10 10 269 +1.4 m/s  +1.5269  +1.4269
25 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 245 +1.5 m/s 245  +1.5 +0.9245
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Prípravka chlapci
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 420 +1.8 m/s 397  +1.6320  +1.7420  +1.8420412  +1.9 +1.8
2 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 402 +1.5 m/s 380  +1.7361  +1.3401  +1.5401 +1.3402  +1.5
3 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 396 +1.3 m/s 389  +1.7381  +1.4384  +1.4389391  +1.4396  +1.3
4 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 383 +2.0 m/s 374  +1.8371  +1.5354  +1.3374370  +1.7383  +2.0
5 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 378 +1.4 m/s 326  +1.5362  +1.4360  +1.4362360  +1.3378  +1.4
6 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 357 +1.5 m/s 315  +1.4351  +1.6344  +1.7351348  +1.8357  +1.5
7 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 350 +1.4 m/s 289  +1.6350  +1.4339  +1.2350326  +1.5322  +1.5
8 Hudecová EmmaHudecová Emma
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
07 07 346 +1.9 m/s 339  +1.1248  +1.6-339-346  +1.9
9 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 340 +1.3 m/s 319  +1.4340  +1.3340
10 Kuncová Karin Kuncová Karin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 336 +1.3 m/s 336  +1.3300  +1.5336
11 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 335 +1.6 m/s 335  +1.6 +1.7335
12 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 325 +1.7 m/s 325  +1.7286  +1.1325
13 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 325 +1.5 m/s 325  +1.5 +2.7325
14 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 323 +1.2 m/s 323  +1.2323  +1.7323
15 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
11 11 320 +1.4 m/s 320  +1.4 +1.4320
16 Primusová LilianaPrimusová Liliana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 312 +1.6 m/s  +1.6312  +1.6312
17 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 311 +1.7 m/s 311  +1.7271  +1.8311
18 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 310 +1.5 m/s 310  +1.5284  +1.6310
19 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 310 +1.4 m/s 310  +1.4265  +1.0310
20 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 308 +1.7 m/s 298  +1.2308  +1.7308
21 Ďurmeková KarlaĎurmeková Karla
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 307 +1.2 m/s 307  +1.2 +1.5307
22 Augustínová SylviaAugustínová Sylvia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 302 +1.3 m/s 267  +1.5302  +1.3302
23 Kultanová BeataKultanová Beata
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 299 +1.8 m/s 299  +1.8261  +1.4299
24 Kmeč EmmaKmeč Emma
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 295 +1.2 m/s 295  +1.2 +1.7295
25 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 293 +1.6 m/s 293  +1.6256  +1.4293
26 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
10 10 293 +1.3 m/s 293  +1.3241  +1.2293
27 Visolajská VivienVisolajská Vivien
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 292 +1.4 m/s 292  +1.4281  +2.3292
28 Senajová LuciaSenajová Lucia
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 292 +1.2 m/s 270  +1.6292  +1.2292
29 Bortelová KarolínaBortelová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 290 +1.7 m/s 289  +1.4290  +1.7290
30 Zvarová NellaZvarová Nella
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 288 +1.4 m/s 277  +1.2288  +1.4288
31 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 288 +1.3 m/s  +1.3288  +1.3288
32 Jakubková RebekaJakubková Rebeka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 286 +1.3 m/s 248  +2.1286  +1.3286
33 Seduchová NinaSeduchová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 284 +1.2 m/s 284  +1.2283  +1.7284
34 Hrubá NikolaHrubá Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 283 +1.2 m/s 236  +1.4283  +1.2283
35 Čuga AdelaČuga Adela
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
09 09 276 +1.4 m/s 276  +1.4255  +1.4276
36 Liptáková SophieLiptáková Sophie
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 274 +1.2 m/s 274  +1.2243  +1.7274
37 Uherčíková AlenaUherčíková Alena
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 272 +1.0 m/s 239  +2.0272  +1.0272
38 Bortelová RomanaBortelová Romana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 271 +1.8 m/s 271  +1.8266  +1.6271
39 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 270 +1.0 m/s 270  +1.0 +1.3270
40 Papierniková TImeaPapierniková TImea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 263 +1.9 m/s 256  +1.3263  +1.9263
41 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 227 +1.6 m/s 227  +1.6204  +1.4227
Hejčíková NinaHejčíková Nina
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
09 09 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Prípravka dievčatá
Celkom 42 pretekárov