<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 3.kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Košice (1. 9. 2018)

150 m - Juniori

(so, 1.9.2018 - 13:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 17.84
2 171 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 17.85
3 17 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 17.89
4 28 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 18.21
5 14 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 18.29
6 21 Rybár JakubRybár Jakub 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 19.46
7 30 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.71
Celkom 7 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 13:50) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 16.79 11.00
2 82 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 18.39 8.00
3 77 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 19.38 5.00
4 70 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.87 3.00
5 31 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 21.30 1.00
6 34 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 21.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 13:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.21 7.00
2 26 Fiala PatrikFiala Patrik 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 22.18
3 20 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 23.39
4 71 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.55
5 33 Karniš KristianKarniš Kristian 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.91
6 73 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 24.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 13:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 18.00 9.00
2 42 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 19.33 6.00
3 79 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.60 4.00
4 76 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 20.34 2.00
5 174 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.65
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 16.79 11.00
2 43 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 18.00 9.00
3 82 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 18.39 8.00
4 25 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.21 7.00
5 42 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 19.33 6.00
6 77 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 19.38 5.00
7 79 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.60 4.00
8 70 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.87 3.00
9 76 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 20.34 2.00
10 31 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 21.30 1.00
11 34 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 21.95
12 26 Fiala PatrikFiala Patrik 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 22.18
13 174 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.65
14 20 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 23.39
15 71 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.55
16 33 Karniš KristianKarniš Kristian 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.91
17 73 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 24.50

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 1.9.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 16.79
2 43 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 18.00
3 82 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 18.39
4 25 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 19.21
5 42 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 19.33
6 77 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.38
7 79 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.60
8 70 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.87
9 76 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.34
10 31 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 21.30
11 34 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21.95
12 26 Fiala PatrikFiala Patrik 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.18
13 174 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.65
14 20 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.39
15 71 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.55
16 33 Karniš KristianKarniš Kristian 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.91
17 73 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.50
Celkom 17 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 1.9.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.02
2 150 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.45
3 109 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 21.93
4 138 Kandravá SáraKandravá Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.32
5 156 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.54
6 130 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 22.66
7 146 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.01
8 107 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.23
9 115 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.50
10 85 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.85
11 100 Grmanová RhianGrmanová Rhian 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.14
12 116 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 25.36
13 118 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 26.25
14 119 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 27.63
15 161 Puškášová ViktóriaPuškášová Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 30.72
145 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 DNS
Celkom 16 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 14:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.02 11.00
2 150 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21.45 9.00
3 109 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 21.93 8.00
4 138 Kandravá SáraKandravá Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.32 7.00
5 146 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.01 4.00
6 115 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.50 2.00
7 85 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 23.85 1.00
145 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 14:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.54 6.00
2 130 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 22.66 5.00
3 107 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.23 3.00
4 100 Grmanová RhianGrmanová Rhian 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 24.14
5 116 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 25.36
6 118 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 26.25
7 119 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 27.63
8 161 Puškášová ViktóriaPuškášová Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 30.72
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.02 11.00
2 150 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21.45 9.00
3 109 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 21.93 8.00
4 138 Kandravá SáraKandravá Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.32 7.00
5 156 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.54 6.00
6 130 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 22.66 5.00
7 146 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.01 4.00
8 107 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.23 3.00
9 115 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.50 2.00
10 85 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 23.85 1.00
11 100 Grmanová RhianGrmanová Rhian 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 24.14
12 116 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 25.36
13 118 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 26.25
14 119 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 27.63
15 161 Puškášová ViktóriaPuškášová Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 30.72
145 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 13:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 22.95 11.00
2 62 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.10 9.00
3 16 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.11 8.00
4 54 Baran MatejBaran Matej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.31 6.00
5 5 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.37 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 13:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 24.31 7.00
2 2 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 26.50 4.00
3 10 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 27.58 3.00
MS 15 Kobularčík PeterKobularčík Peter 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.83
MS 139 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 27.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 22.95 11.00
2 62 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.10 9.00
3 16 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.11 8.00
4 120 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 24.31 7.00
5 15 Kobularčík PeterKobularčík Peter 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.83
6 54 Baran MatejBaran Matej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.31 6.00
7 5 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.37 5.00
8 2 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 26.50 4.00
9 139 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 27.00
10 10 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 27.58 3.00

150 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 1.9.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 22.95
2 62 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.10
3 16 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.11
4 120 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 24.31
MS 15 Kobularčík PeterKobularčík Peter 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.83
6 54 Baran MatejBaran Matej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.31
7 5 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25.37
8 2 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 26.50
MS 139 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.00
10 10 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 27.58
Celkom 10 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 1.9.2018 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.15
2 91 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.30
3 92 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.31
4 169 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.67
5 167 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.84
6 93 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25.14
7 99 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25.25
8 122 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 25.57
9 180 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25.83
10 98 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 30.42
11 110 Revajová HenrietaRevajová Henrieta 10 10 Bežíme pre radosť Spišská Nová VesBežíme pre radosť Spišská N... 31.35
97 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. DNS
164 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
Celkom 13 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 13:40) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.15 11.00
2 91 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.30 9.00
3 92 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.31 8.00
4 169 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.67 7.00
5 167 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 24.84 6.00
6 99 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.25 4.00
164 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 13:40) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.14 5.00
2 122 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 25.57 3.00
3 180 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.83 2.00
4 98 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 30.42 1.00
5 110 Revajová HenrietaRevajová Henrieta 10 10 Bežíme pre radosť Spišská Nová VesBežíme pre radosť Spišská N... 2 31.35
97 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.15 11.00
2 91 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.30 9.00
3 92 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.31 8.00
4 169 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.67 7.00
5 167 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 24.84 6.00
6 93 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.14 5.00
7 99 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.25 4.00
8 122 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 25.57 3.00
9 180 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.83 2.00
10 98 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 30.42 1.00
11 110 Revajová HenrietaRevajová Henrieta 10 10 Bežíme pre radosť Spišská Nová VesBežíme pre radosť Spišská N... 2 31.35
164 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
97 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS