<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 3.kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Košice (1. 9. 2018)

60 m - Dorastenci

(so, 1.9.2018 - 11:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.79
2 170 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 07.88
3 30 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.14
4 21 Rybár JakubRybár Jakub 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.35
Celkom 4 pretekári

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.44
2 70 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.08
3 31 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.64
4 174 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.69
5 74 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.70
6 73 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.78
7 175 Malinovsky SamuelMalinovsky Samuel 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.79
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 07.57
2 82 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.99
3 12 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.10
4 45 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 08.50
5 57 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.72
6 26 Fiala PatrikFiala Patrik 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.76
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 08.05
2 59 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.20
3 72 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.51
4 38 Maľák JakubMaľák Jakub 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 09.12
5 71 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.12
69 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DQ
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: +4.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 07.93
2 79 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.97
3 25 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.98
4 13 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.36
5 47 Mikita JurajMikita Juraj 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 08.73
6 20 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.51
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.44
2 37 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 07.57
3 36 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 07.93
4 79 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.97
5 25 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.98
6 82 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.99
7 42 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 08.05
8 70 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.08
9 12 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.10
10 59 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.20
11 13 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.36
12 45 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 08.50
13 72 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.51
14 31 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.64
15 174 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.69
16 74 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.70
17 57 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.72
18 47 Mikita JurajMikita Juraj 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 08.73
19 26 Fiala PatrikFiala Patrik 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.76
20 38 Maľák JakubMaľák Jakub 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 09.12
21 20 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.51
22 73 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.78
23 175 Malinovsky SamuelMalinovsky Samuel 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.79
24 71 Žofčin DominikŽofčin Dominik 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.12
69 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 1.9.2018 - 12:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 07.60 11.00
2 82 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.92 9.00
3 36 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 08.00 8.00
4 25 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.04 7.00
5 42 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 08.13 6.00
6 79 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.27 5.00
70 Zajac MartinZajac Martin 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNS
37 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 1.9.2018 - 12:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.29 2.00
2 13 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.33 1.00
3 72 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.62
4 31 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.77
5 74 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.87
6 174 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.16
12 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
45 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 1.9.2018 - 12:10) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.09 11.00
2 159 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.47 9.00
3 101 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.49 8.00
4 152 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.55 7.00
5 87 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 7 08.57 6.00
6 151 Bujňáková EmaBujňáková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.58 5.00
7 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.72 4.00
8 145 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.73 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 1.9.2018 - 12:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.70 2.00
2 114 Nemešová RaisaNemešová Raisa 03 03 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.91 1.00
3 150 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.92
4 112 Džadoňová DušanaDžadoňová Dušana 04 04 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 08.98
5 130 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 09.19
6 146 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.20
7 165 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.25
8 124 Bežovská DanielaBežovská Daniela 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 09.33
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.9.2018 - 11:05) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.17
2 159 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.42
3 101 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.51
4 150 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.88
5 146 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.16
6 119 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.87
7 161 Puškášová ViktóriaPuškášová Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.26
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.9.2018 - 11:05) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 152 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.55
2 87 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 5 08.61
3 114 Nemešová RaisaNemešová Raisa 03 03 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 08.99
4 130 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.15
5 156 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.43
6 157 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.81
7 178 Stašová ViktóriaStašová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.90
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.9.2018 - 11:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.68
2 154 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.75
3 112 Džadoňová DušanaDžadoňová Dušana 04 04 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 08.88
4 165 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.13
5 85 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 09.50
6 166 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.60
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 1.9.2018 - 11:05) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Bujňáková EmaBujňáková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.61
2 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.70
3 124 Bežovská DanielaBežovská Daniela 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.32
4 100 Grmanová RhianGrmanová Rhian 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.62
5 118 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.91
6 113 Kovalčíková SáraKovalčíková Sára 06 06 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 10.14
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.17
2 159 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.42
3 101 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.51
4 152 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.55
5 87 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 5 08.61
5 151 Bujňáková EmaBujňáková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.61
7 145 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.68
8 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.70
9 154 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.75
10 150 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.88
10 112 Džadoňová DušanaDžadoňová Dušana 04 04 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 08.88
12 114 Nemešová RaisaNemešová Raisa 03 03 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7 08.99
13 165 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.13
14 130 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.15
15 146 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.16
16 124 Bežovská DanielaBežovská Daniela 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.32
17 156 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.43
18 85 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 09.50
19 166 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.60
20 100 Grmanová RhianGrmanová Rhian 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.62
21 157 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.81
22 119 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.87
23 178 Stašová ViktóriaStašová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.90
24 118 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.91
25 113 Kovalčíková SáraKovalčíková Sára 06 06 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 10.14
26 161 Puškášová ViktóriaPuškášová Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.26

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 1.9.2018 - 11:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 09.19 11.00
2 16 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.27 9.00
3 7 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.36 8.00
4 62 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.40 7.00
5 120 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 09.56 6.00
6 55 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.57 5.00
7 172 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 8 09.86 4.00
8 179 Gajdoš DávidGajdoš Dávid 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.93 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 1.9.2018 - 11:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Kampczyk SimonKampczyk Simon 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 09.93 2.00
2 173 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 09.97 1.00
3 46 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.99
4 5 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.17
5 2 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 2 10.48
6 10 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.58
7 11 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.84
81 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.9.2018 - 10:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.13
2 55 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.33
3 179 Gajdoš DávidGajdoš Dávid 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.87
4 46 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.96
5 5 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.17
6 10 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.66
7 9 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.27
MS 139 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.55
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.9.2018 - 10:20) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 09.05
2 62 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.30
3 172 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 5 09.82
4 2 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 3 10.22
5 81 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.45
6 8 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.74
MS 147 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.84
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.9.2018 - 10:20) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.40
2 120 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.58
3 173 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 09.93
4 3 Kampczyk SimonKampczyk Simon 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 10.14
5 11 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 10.94
6 177 Sobota MatejSobota Matej 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.95
MS 15 Kobularčík PeterKobularčík Peter 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.06
Poznámky:
Postup: Finále A: víťaz rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 09.05
2 7 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.13
3 62 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.30
4 55 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.33
5 16 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.40
6 120 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.58
7 172 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 5 09.82
8 147 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.84
9 179 Gajdoš DávidGajdoš Dávid 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.87
10 173 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 09.93
11 46 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.96
12 15 Kobularčík PeterKobularčík Peter 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.06
13 3 Kampczyk SimonKampczyk Simon 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 10.14
14 5 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.17
15 2 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 3 10.22
16 81 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.45
17 139 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.55
18 10 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.66
19 11 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 10.94
20 177 Sobota MatejSobota Matej 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.95
21 9 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.27
22 8 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.74

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.9.2018 - 10:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.35
2 102 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.94
3 167 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.96
4 180 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 10.07
5 89 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.63
6 84 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné 7 11.62
164 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
97 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNF
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.9.2018 - 10:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.93
2 141 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.99
3 169 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.54
4 103 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.88
5 93 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.08
6 144 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.22
7 98 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.50
8 110 Revajová HenrietaRevajová Henrieta 10 10 Bežíme pre radosť Spišská Nová VesBežíme pre radosť Spišská N... 1 11.82
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.9.2018 - 10:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.33
2 143 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.36
3 92 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.44
4 99 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.20
5 94 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.76
6 90 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 11.60
7 95 Kissová ŠtefániaKissová Štefánia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.52
Poznámky:
Postup: Finále A: víťazka rozbehu + časy, Finále B: časy
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.93
2 141 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.99
3 91 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.33
4 105 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.35
5 143 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.36
6 92 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.44
7 169 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.54
8 103 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.88
9 102 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.94
10 167 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.96
11 180 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 10.07
12 93 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.08
13 99 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.20
14 144 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.22
15 89 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.63
16 94 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.76
17 98 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.50
18 90 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 11.60
19 84 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné 7 11.62
20 110 Revajová HenrietaRevajová Henrieta 10 10 Bežíme pre radosť Spišská Nová VesBežíme pre radosť Spišská N... 1 11.82
21 95 Kissová ŠtefániaKissová Štefánia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.52
164 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
97 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNF

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 1.9.2018 - 11:50) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.07 11.00
2 141 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.15 9.00
3 92 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.50 8.00
4 105 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.54 7.00
5 91 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.56 6.00
6 169 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.77 5.00
7 143 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.88 4.00
8 103 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.02 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 1.9.2018 - 11:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.00 2.00
2 93 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.24 1.00
3 99 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.28
4 102 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.30
5 180 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.45
6 144 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.51
7 89 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 11.00
8 94 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.05
Celkom 8 pretekárov