<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 3.kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Košice (1. 9. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 36.64 11.00
2 37 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 38.71 9.00
3 77 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 41.97 8.00
4 78 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 43.89 6.00
MS 6 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 38.33
MS 21 Rybár JakubRybár Jakub 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 42.30
MS 28 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 39.50
MS 30 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 42.78
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 42.56 7.00
2 79 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 44.02 5.00
3 174 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 48.88 4.00
4 48 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 49.68 3.00
5 20 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 51.24 2.00
6 58 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 53.32 1.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 36.64 11.00
2 6 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 38.33
3 37 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 38.71 9.00
4 28 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 39.50
5 77 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 41.97 8.00
6 21 Rybár JakubRybár Jakub 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 42.30
7 25 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 42.56 7.00
8 30 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 42.78
9 78 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 43.89 6.00
10 79 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 44.02 5.00
11 174 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 48.88 4.00
12 48 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 49.68 3.00
13 20 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 51.24 2.00
14 58 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 53.32 1.00

300 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 1.9.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 36.64
2 37 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 38.71
3 77 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 41.97
4 25 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 42.56
5 78 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 43.89
6 79 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 44.02
7 174 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 48.88
8 48 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 49.68
9 20 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 51.24
10 58 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 53.32
MS 6 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 38.33
MS 21 Rybár JakubRybár Jakub 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 42.30
MS 28 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 39.50
MS 30 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 42.78
Celkom 14 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 46.46 11.00
2 166 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 50.35 8.00
3 165 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 51.71 6.00
4 136 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 52.74 5.00
MS 111 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 47.35
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 49.61 9.00
2 124 Bežovská DanielaBežovská Daniela 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 50.81 7.00
3 118 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 53.32 4.00
4 157 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 54.48 3.00
5 161 Puškášová ViktóriaPuškášová Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 72.77 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 46.46 11.00
2 111 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 47.35
3 156 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 49.61 9.00
4 166 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 50.35 8.00
5 124 Bežovská DanielaBežovská Daniela 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 50.81 7.00
6 165 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 51.71 6.00
7 136 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 52.74 5.00
8 118 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 53.32 4.00
9 157 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 54.48 3.00
10 161 Puškášová ViktóriaPuškášová Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 72.77 2.00

300 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 1.9.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 46.46
2 156 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 49.61
3 166 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 50.35
4 124 Bežovská DanielaBežovská Daniela 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 50.81
5 165 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 51.71
6 136 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 52.74
7 118 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 53.32
8 157 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 54.48
9 161 Puškášová ViktóriaPuškášová Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 72.77
MS 111 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 47.35
Celkom 10 pretekárov