<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

5.ročník o pohár Slávie TU Košice vo viacbojoch

Košice (1. 5. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ut, 1.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.03
Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.50
Galovič FilipGalovič Filip 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.56
Mucha AdamMucha Adam 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.95
Šefara MatúšŠefara Matúš 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.22
Fedák AdamFedák Adam 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.60
Schmiedl DominikSchmiedl Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.45
Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.72
Müller AdamMüller Adam 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.10
Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.07
Galovič MartinGalovič Martin 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.46
Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.18
Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.84
Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.69
Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.08
Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.98
Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.08
Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.36
Maťas JakubMaťas Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.63
Celkom 19 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.56
Bucková AmáliaBucková Amália 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.81
Bretzová TamaraBretzová Tamara 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.36
Psotová BarboraPsotová Barbora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.06
Miškaničová MargarétaMiškaničová Margaréta 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.60
Stachova TerezaStachova Tereza 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.86
Tuptova BarboraTuptova Barbora 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.01
Grinčová NelaGrinčová Nela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.27
Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.77
Lebenská MichaelaLebenská Michaela 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.50
Hrabinská LenkaHrabinská Lenka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.20
Urbanová AlexandraUrbanová Alexandra 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.44
Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.43
Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.55
Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.53
Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.80
Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.38
Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.29
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.93
Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.95
Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.69
Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.85
Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.88
Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.36
Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.24
Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.65
Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.94
Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.17
Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.61
Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.03
Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.27
Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.62
Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.69
Celkom 33 pretekárov