<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

5.ročník o pohár Slávie TU Košice vo viacbojoch

Košice (1. 5. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Šturmankin JurajŠturmankin Juraj
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 18.37 0.0
Kostík LukášKostík Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 17.17 0.0
Galovič FilipGalovič Filip
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 27.68 0.0
Mucha AdamMucha Adam
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 16.84 0.0
Šefara MatúšŠefara Matúš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 10.27 0.0
Fedák AdamFedák Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 09.94 0.0
Schmiedl DominikSchmiedl Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 07.66 0.0
Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 21.27 0.0
Müller AdamMüller Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 32.87 0.0
Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 10.70 0.0
Galovič MartinGalovič Martin
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 29.65 0.0
Kiss MarkoKiss Marko
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 14.64 0.0
Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 15.00 0.0
Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 30.56 0.0
Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 40.89 0.0
Švída DominikŠvída Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 35.53 0.0
Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 34.24 0.0
Kusek EmanuelKusek Emanuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 23.21 0.0
Maťas JakubMaťas Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 10.95 0.0
Celkom 19 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Géciova BarboraGéciova Barbora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 11.68 0.0
Bucková AmáliaBucková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 10.08 0.0
Bretzová TamaraBretzová Tamara
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 09.90 0.0
Psotová BarboraPsotová Barbora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 08.73 0.0
Miškaničová MargarétaMiškaničová Margaréta
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 08.87 0.0
Stachova TerezaStachova Tereza
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 10.10 0.0
Tuptova BarboraTuptova Barbora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 10.42 0.0
Grinčová NelaGrinčová Nela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 07.49 0.0
Benková Zara MáriaBenková Zara Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 07.28 0.0
Lebenská MichaelaLebenská Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 07.40 0.0
Hrabinská LenkaHrabinská Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 06.94 0.0
Urbanová AlexandraUrbanová Alexandra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 06.69 0.0
Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 23.53 0.0
Semančíková HanaSemančíková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 22.87 0.0
Švidová NellyŠvidová Nelly
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 20.44 0.0
Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 20.00 0.0
Šmagalová SandraŠmagalová Sandra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 27.37 0.0
Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 17.27 0.0
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
08 08 16.61 0.0
Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 22.80 0.0
Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 32.98 0.0
Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 42.54 0.0
Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 29.34 0.0
Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 30.35 0.0
Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 36.69 0.0
Stanová TeréziaStanová Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 23.45 0.0
Hrabovská DanielaHrabovská Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 18.25 0.0
Šmagalová SimonaŠmagalová Simona
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 17.70 0.0
Molentová TamaraMolentová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 23.76 0.0
Vargová GabrielaVargová Gabriela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 26.39 0.0
Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 19.48 0.0
Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 22.78 0.0
Primusová LilianaPrimusová Liliana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 20.38 0.0
Celkom 33 pretekárov