<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

5.ročník o pohár Slávie TU Košice vo viacbojoch

Košice (1. 5. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ut, 1.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.03
Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.50
Galovič FilipGalovič Filip 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.56
Mucha AdamMucha Adam 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.95
Šefara MatúšŠefara Matúš 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.22
Fedák AdamFedák Adam 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.60
Schmiedl DominikSchmiedl Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.45
Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.72
Müller AdamMüller Adam 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.10
Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.07
Galovič MartinGalovič Martin 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.46
Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.18
Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.84
Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.69
Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.08
Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.98
Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.08
Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.36
Maťas JakubMaťas Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.63
Celkom 19 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.56
Bucková AmáliaBucková Amália 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.81
Bretzová TamaraBretzová Tamara 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.36
Psotová BarboraPsotová Barbora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.06
Miškaničová MargarétaMiškaničová Margaréta 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.60
Stachova TerezaStachova Tereza 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.86
Tuptova BarboraTuptova Barbora 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.01
Grinčová NelaGrinčová Nela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.27
Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.77
Lebenská MichaelaLebenská Michaela 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.50
Hrabinská LenkaHrabinská Lenka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.20
Urbanová AlexandraUrbanová Alexandra 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.44
Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.43
Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.55
Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.53
Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.80
Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.38
Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.29
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.93
Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.95
Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.69
Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.85
Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.88
Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.36
Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.24
Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.65
Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.94
Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.17
Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.61
Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.03
Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.27
Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.62
Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.69
Celkom 33 pretekárov

400 m - Mladší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:22.1
Galovič FilipGalovič Filip 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1:30.3
Mucha AdamMucha Adam 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1:27.8
Šefara MatúšŠefara Matúš 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:38.6
Fedák AdamFedák Adam 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:38.6
Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1:20.8
Celkom 6 pretekárov

400 m - Mladšie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1:24.7
Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:28.0
Bucková AmáliaBucková Amália 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:36.5
Tuptova BarboraTuptova Barbora 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:34.3
Celkom 4 pretekári

600 m - Mladší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Müller AdamMüller Adam 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:11.91
Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:22.32
Galovič MartinGalovič Martin 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:42.27
Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:32.73
Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:25.51
Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:59.1
Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:59.5
Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:58.8
Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:03.1
Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:59.3
Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:03.41
Celkom 11 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:10.80
Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:12.54
Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:13.92
Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:28.12
Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:30.07
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:19.13
Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:47.62
Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:53.9
Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1:59.8
Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:05.5
Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:07.5
Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:17.7
Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:00.3
Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:02.0
Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:14.4
Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1:58.1
Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:23.7
Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:25.8
Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:35.2
Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:04.56
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Šturmankin JurajŠturmankin Juraj
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 325 0.0
Kostík LukášKostík Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 349 0.0
Galovič FilipGalovič Filip
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 288 0.0
Mucha AdamMucha Adam
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 342 0.0
Šefara MatúšŠefara Matúš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 300 0.0
Fedák AdamFedák Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 217 0.0
Schmiedl DominikSchmiedl Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 299 0.0
Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 389 0.0
Müller AdamMüller Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 348 0.0
Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 329 0.0
Galovič MartinGalovič Martin
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 350 0.0
Kiss MarkoKiss Marko
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 309 0.0
Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 307 0.0
Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 457 0.0
Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 407 0.0
Švída DominikŠvída Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 403 0.0
Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 413 0.0
Kusek EmanuelKusek Emanuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 365 0.0
Maťas JakubMaťas Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 204 0.0
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Géciova BarboraGéciova Barbora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 323 0.0
Bucková AmáliaBucková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 258 0.0
Bretzová TamaraBretzová Tamara
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 239 0.0
Psotová BarboraPsotová Barbora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 244 0.0
Miškaničová MargarétaMiškaničová Margaréta
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 194 0.0
Stachova TerezaStachova Tereza
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 292 0.0
Tuptova BarboraTuptova Barbora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 205 0.0
Grinčová NelaGrinčová Nela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 244 0.0
Benková Zara MáriaBenková Zara Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 221 0.0
Lebenská MichaelaLebenská Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 164 0.0
Hrabinská LenkaHrabinská Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 183 0.0
Urbanová AlexandraUrbanová Alexandra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 162 0.0
Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 408 0.0
Semančíková HanaSemančíková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 382 0.0
Švidová NellyŠvidová Nelly
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 375 0.0
Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 395 0.0
Šmagalová SandraŠmagalová Sandra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 322 0.0
Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 354 0.0
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
08 08 300 0.0
Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 332 0.0
Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 481 0.0
Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 442 0.0
Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 439 0.0
Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 399 0.0
Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 400 0.0
Stanová TeréziaStanová Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 359 0.0
Hrabovská DanielaHrabovská Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 378 0.0
Šmagalová SimonaŠmagalová Simona
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 368 0.0
Molentová TamaraMolentová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 374 0.0
Vargová GabrielaVargová Gabriela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 369 0.0
Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 297 0.0
Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 240 0.0
Primusová LilianaPrimusová Liliana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 345 0.0
Celkom 33 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 08:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 23.47 23,2323,47x23,4721,1422,8321,81
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(ut, 1.5.2018 - 08:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 51.93 50,7351,0651,9351,93xxx
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Šturmankin JurajŠturmankin Juraj
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 18.37 0.0
Kostík LukášKostík Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 17.17 0.0
Galovič FilipGalovič Filip
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 27.68 0.0
Mucha AdamMucha Adam
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 16.84 0.0
Šefara MatúšŠefara Matúš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 10.27 0.0
Fedák AdamFedák Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 09.94 0.0
Schmiedl DominikSchmiedl Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 07.66 0.0
Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 21.27 0.0
Müller AdamMüller Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 32.87 0.0
Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 10.70 0.0
Galovič MartinGalovič Martin
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 29.65 0.0
Kiss MarkoKiss Marko
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 14.64 0.0
Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 15.00 0.0
Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 30.56 0.0
Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 40.89 0.0
Švída DominikŠvída Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 35.53 0.0
Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 34.24 0.0
Kusek EmanuelKusek Emanuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 23.21 0.0
Maťas JakubMaťas Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 10.95 0.0
Celkom 19 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Géciova BarboraGéciova Barbora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 11.68 0.0
Bucková AmáliaBucková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 10.08 0.0
Bretzová TamaraBretzová Tamara
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 09.90 0.0
Psotová BarboraPsotová Barbora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 08.73 0.0
Miškaničová MargarétaMiškaničová Margaréta
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 08.87 0.0
Stachova TerezaStachova Tereza
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 10.10 0.0
Tuptova BarboraTuptova Barbora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 10.42 0.0
Grinčová NelaGrinčová Nela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 07.49 0.0
Benková Zara MáriaBenková Zara Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 07.28 0.0
Lebenská MichaelaLebenská Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 07.40 0.0
Hrabinská LenkaHrabinská Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 06.94 0.0
Urbanová AlexandraUrbanová Alexandra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 06.69 0.0
Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 23.53 0.0
Semančíková HanaSemančíková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 22.87 0.0
Švidová NellyŠvidová Nelly
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 20.44 0.0
Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 20.00 0.0
Šmagalová SandraŠmagalová Sandra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 27.37 0.0
Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 17.27 0.0
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
08 08 16.61 0.0
Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 22.80 0.0
Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 32.98 0.0
Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 42.54 0.0
Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 29.34 0.0
Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 30.35 0.0
Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 36.69 0.0
Stanová TeréziaStanová Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 23.45 0.0
Hrabovská DanielaHrabovská Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 18.25 0.0
Šmagalová SimonaŠmagalová Simona
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 17.70 0.0
Molentová TamaraMolentová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 23.76 0.0
Vargová GabrielaVargová Gabriela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 26.39 0.0
Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 19.48 0.0
Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 22.78 0.0
Primusová LilianaPrimusová Liliana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 20.38 0.0
Celkom 33 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ut, 1.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 22.31 19,8122,1622,3122,31x21,60x
2 Belišová RadkaBelišová Radka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 20.90 x20,5619,5420,5620,9020,1018,28
3 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 16.81 16,81xx16,81x14,77x
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 31.80 17,6526,3031,8031,80xx21,62
2 Váňa LukášVáňa Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 30.62 28,4828,5830,6230,62xxx
3 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 23.02 20,1022,39x22,3922,25x23,02
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(ut, 1.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 41.20 x40,93x40,93xx41,20
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(ut, 1.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
90 90 77.75 77,75xx77,75x74,50x
2 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
96 96 72.38 68,5667,9668,9468,9472,3871,46x
3 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 61.00 59,1958,8458,0059,19xx61,00
4 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 55.28 54,00x55,2855,2854,60x54,28
Celkom 4 pretekárov