<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

5.ročník o pohár Slávie TU Košice vo viacbojoch

Košice (1. 5. 2018)

600 m - Mladší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Müller AdamMüller Adam 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:11.91
Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:22.32
Galovič MartinGalovič Martin 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:42.27
Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:32.73
Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:25.51
Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:59.1
Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:59.5
Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:58.8
Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:03.1
Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:59.3
Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:03.41
Celkom 11 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:10.80
Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:12.54
Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:13.92
Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:28.12
Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:30.07
Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:19.13
Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:47.62
Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:53.9
Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1:59.8
Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:05.5
Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:07.5
Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:17.7
Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:00.3
Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:02.0
Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:14.4
Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1:58.1
Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:23.7
Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:25.8
Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:35.2
Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:04.56
Celkom 20 pretekárov