<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu

Dudince (17. 11. 2018)

Cezpoľný beh - Dorastenci

(so, 17.11.2018 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 3 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:12:47
2 192 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 0:13:03
3 161 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:13:09
4 144 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 0:13:14
5 68 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:13:35
6 11 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:13:49
7 163 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:13:52
8 199 Barto AurelBarto Aurel 01 01 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:14:13
9 134 Evin ŠtefanEvin Štefan 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 0:14:22
10 16 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:14:37
11 158 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:14:45
12 202 Vrábel JozefVrábel Jozef 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:15:13
13 35 Susík JakubSusík Jakub 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:15:17
14 157 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:15:30
15 33 Rosa DávidRosa Dávid 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:15:51
20 Kecskés MartinKecskés Martin 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
7 Bršel SamuelBršel Samuel 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
128 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica DNS
17 Holzhei DávidHolzhei Dávid 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNF
Celkom 19 pretekárov

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(so, 17.11.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 47 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:06:42
2 197 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:06:44
3 145 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 0:06:45
MS 53 Brejčák PavolBrejčák Pavol 03 03 Gymnázium Dominika TatarkuGymnázium Dominika Tatarku 0:06:50
5 121 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:06:56
6 79 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:06:56
7 44 Granský DávidGranský Dávid 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:07:06
8 200 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:07:07
9 198 Sojka ViliamSojka Viliam 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:07:07
10 205 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:07:07
11 141 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 0:07:07
12 58 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:07:10
13 185 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 0:07:12
14 49 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:07:13
15 116 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:07:13
16 50 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:07:20
17 14 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:32
18 41 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:35
19 152 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 0:07:36
20 186 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 0:07:36
21 101 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:07:40
22 180 Šarkézy PeterŠarkézy Peter 04 04 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:07:41
23 32 Poracký LiborPoracký Libor 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:41
24 91 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:07:42
25 132 Kassay ArthurKassay Arthur 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:07:43
26 153 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 0:07:44
27 173 Červenák MatúšČervenák Matúš 04 04 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:07:49
28 176 Jurica JurajJurica Juraj 04 04 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:07:52
29 80 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:07:55
30 96 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:08:00
31 107 Bičian PavolBičian Pavol 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:08:02
32 110 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:08:12
33 190 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:08:12
34 81 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:08:13
35 37 Šabík BohumírŠabík Bohumír 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:08:17
36 102 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:08:18
37 156 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:08:18
38 133 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:08:22
39 103 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:08:28
40 43 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:08:28
41 6 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:08:28
42 38 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:08:33
43 40 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:08:39
149 Láni FrederikLáni Frederik 04 04 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
34 Srnec DamiánSrnec Damián 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
187 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina DNS
30 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
42 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
28 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
22 Kuruc MárioKuruc Mário 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
39 Tóth TiborTóth Tibor 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
27 Mokráš BorisMokráš Boris 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
82 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNF
Celkom 53 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(so, 17.11.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 203 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:03:16
2 69 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:03:18
3 115 Jankových TomášJankových Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:03:20
4 172 Bátovský BorisBátovský Boris 05 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:03:26
5 70 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:03:28
6 72 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:03:32
7 9 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:03:33
8 36 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:03:33
9 83 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:03:34
10 113 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:03:35
11 117 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:03:36
12 138 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:42
13 188 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:42
14 31 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:03:43
15 171 Brezáni KristiánBrezáni Kristián 05 05 Rosly klub RajecRosly klub Rajec 0:03:43
16 4 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:03:44
17 51 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:03:44
18 99 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:03:46
19 136 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:46
20 5 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:03:46
MS 56 Šustek KristiánŠustek Kristián 05 05 OŠK BrehyOŠK Brehy 0:03:51
22 109 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:03:54
23 140 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:55
24 135 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:58
25 73 Salazar FrancescoSalazar Francesco 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:03:58
26 84 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:03:59
27 71 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:04:01
28 118 Primič DanielPrimič Daniel 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:04:01
MS 55 Garaj TimotejGaraj Timotej 06 06 OŠK BrehyOŠK Brehy 0:04:04
30 124 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:04:11
15 Grolmus LukášGrolmus Lukáš 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
13 Francisci AlexFrancisci Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
29 Očkai DávidOčkai Dávid 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
150 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica DNS
111 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom DNS
Celkom 35 pretekárov

Cezpoľný beh - Dorastenky

(so, 17.11.2018 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 326 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 0:09:44
2 377 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 0:09:55
3 208 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:09:58
4 392 Hazuchová LízaHazuchová Líza 02 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:10:13
5 347 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:11:06
6 304 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:11:13
7 391 Čellárová VeronikaČellárová Veronika 02 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:11:13
8 390 Brnčalová LeaBrnčalová Lea 01 01 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:11:13
9 338 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 0:11:16
10 229 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:11:17
224 Mazúchová NikolMazúchová Nikol 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
221 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
230 Rajnerová PetraRajnerová Petra 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
220 Jurkáčková LuciaJurkáčková Lucia 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
217 Hegedusová TímeaHegedusová Tímea 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
231 Rakovská ViktóriaRakovská Viktória 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
226 Mezöváriová AndreaMezöváriová Andrea 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
350 Balážovjechová ZuzanaBalážovjechová Zuzana 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 18 pretekárov

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(so, 17.11.2018 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 318 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:05:58
2 243 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:06:01
3 311 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 0:06:03
4 398 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:06:09
5 271 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:06:11
6 349 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 0:06:12
7 325 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:06:27
8 207 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:06:29
9 322 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:06:32
10 376 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 0:06:32
11 364 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:06:36
12 258 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:06:36
13 301 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:06:36
14 305 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:06:41
15 316 Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 04 04 VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 0:06:42
16 387 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:06:43
17 362 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 0:06:44
18 345 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:06:45
19 307 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:06:51
20 370 Kasmanová ZuzanaKasmanová Zuzana 03 03 Rosly klub RajecRosly klub Rajec 0:06:52
21 375 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 0:06:55
22 242 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:06:57
23 239 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:06:58
24 327 Zimenová KatarínaZimenová Katarína 03 03 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 0:07:10
25 263 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:07:16
26 335 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:07:17
27 320 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:07:22
28 211 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:37
29 225 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:48
30 388 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:07:50
31 216 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:52
32 228 Porubská RomanaPorubská Romana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:58
33 270 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:08:20
34 374 Prefertusová AdelaPrefertusová Adela 05 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:08:37
35 315 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:08:45
36 272 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:09:01
233 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
235 Štifnerová ChiaraŠtifnerová Chiara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
213 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
223 Laktišová EliškaLaktišová Eliška 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 40 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(so, 17.11.2018 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 248 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 0:03:24
2 274 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:03:27
3 355 Vráblová MargarétaVráblová Margaréta 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:28
4 334 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:03:37
5 282 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:03:43
6 357 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:03:44
7 405 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:03:48
8 361 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 0:03:50
9 289 Pivarčiová NikolPivarčiová Nikol 05 05 ŠK Atóm Levice BŠK Atóm Levice B 0:03:50
10 255 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:03:51
11 343 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 0:03:52
12 319 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:03:53
13 259 Salazar StefaniaSalazar Stefania 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:03:54
14 265 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:03:54
15 333 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:03:59
16 236 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:03:59
17 244 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:04:00
18 323 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:04:00
19 389 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:04:01
20 332 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:04:01
21 275 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:04:01
22 324 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:04:02
23 363 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 0:04:03
24 256 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:04:04
25 329 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:04:06
26 368 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:04:06
27 260 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:04:08
28 341 Behalová VeronikaBehalová Veronika 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 0:04:10
29 384 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:10
30 340 Sujová SabinaSujová Sabina 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:04:11
31 366 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:04:12
32 241 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:04:12
33 238 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:04:12
34 404 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:04:13
35 352 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 0:04:13
36 321 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:04:15
37 280 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:04:17
38 267 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:04:21
39 344 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:04:23
40 276 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:04:25
41 254 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:04:27
42 331 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:04:37
43 257 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:04:44
44 314 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:04:45
45 227 Pappová TamaraPappová Tamara 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:04:56
46 148 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:06:46
47 379 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:06:47
354 Poláková LuciaPoláková Lucia 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
373 Líškayová LaraLíškayová Lara 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica DNS
215 Hanesová HanaHanesová Hana 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
261 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
381 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
358 Tranžíková DominikaTranžíková Dominika 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 53 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci

(so, 17.11.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 88 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 0:02:09
2 201 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:10
3 154 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:02:17
4 92 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:19
5 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:02:20
6 142 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 0:02:21
7 114 Jankových MichalJankových Michal 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:02:22
8 98 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:02:22
9 139 Uhrík LukášUhrík Lukáš 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:23
10 182 Šramko AndrejŠramko Andrej 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:23
11 89 Mikuška RichardMikuška Richard 08 08 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 0:02:30
12 179 Oravec LukášOravec Lukáš 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:31
13 204 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:02:32
14 106 Batka LukášBatka Lukáš 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:02:33
15 112 Hodor ViliamHodor Viliam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:02:34
16 86 Kašiar HugoKašiar Hugo 10 10 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 0:02:35
17 120 Torák AdamTorák Adam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:02:36
18 119 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:02:38
MS 54 Brodziansky TobiasBrodziansky Tobias 08 08 OŠK BrehyOŠK Brehy 0:02:39
20 181 Škoda JakubŠkoda Jakub 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:39
21 353 Liptay SlavomírLiptay Slavomír 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:42
22 48 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:02:43
23 87 Kopernický TimKopernický Tim 10 10 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 0:02:43
24 85 Hričina AndrejHričina Andrej 10 10 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 0:02:51
25 137 Troiak MatúšTroiak Matúš 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:52
26 122 Lobpreis PatrikLobpreis Patrik 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:03:10
125 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen DNS
8 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
23 Kuzma FilipKuzma Filip 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
147 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica DNS
108 Čík TristanČík Tristan 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom DNS
Celkom 31 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky

(so, 17.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 287 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:07
2 278 Jamrichová RenataJamrichová Renata 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:02:12
3 367 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:02:15
4 294 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:02:16
5 273 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:02:18
6 360 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 0:02:19
7 382 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:20
8 284 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:23
9 396 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:23
10 285 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:23
11 383 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:26
12 288 Moravská DeboraMoravská Debora 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:27
13 348 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:02:28
14 312 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:29
15 397 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:32
16 380 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:34
17 290 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:34
18 346 Šišáková TerezaŠišáková Tereza 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:02:34
19 262 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:02:34
20 303 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:02:34
21 268 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:02:38
22 328 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:02:38
23 212 Fabio Alessia VeronicFabio Alessia Veronic 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:02:39
24 313 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:40
25 281 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:02:40
26 264 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:02:41
27 339 Mlynárová EmaMlynárová Ema 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:41
28 279 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:02:43
29 342 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 0:02:44
30 296 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:44
31 372 Konôpková ElizabethKonôpková Elizabeth 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:45
32 291 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:46
33 295 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:46
34 297 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:48
35 283 Cícerová LauraCícerová Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:50
36 240 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:02:51
MS 246 Kratmullerová ViktóriaKratmullerová Viktória 08 08 OŠK BrehyOŠK Brehy 0:02:52
38 277 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:02:53
39 266 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:02:54
40 399 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:57
41 371 Jarotová LauraJarotová Laura 08 08 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:58
42 293 Tomková SáraTomková Sára 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:03:06
43 286 Mandáková KarinMandáková Karin 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:03:07
292 Tomková LauraTomková Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice DNS
310 Tormová LenkaTormová Lenka 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom DNS
309 Peštová SarahPeštová Sarah 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom DNS
209 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
218 Hlinková DominikaHlinková Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
245 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 Slávia AgrofertSlávia Agrofert DNS
308 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom DNS
Celkom 50 pretekárov