<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu

Dudince (17. 11. 2018)

Cezpoľný beh-vytrvalci - Muži

(so, 17.11.2018 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 90 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 0:24:27
2 169 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:25:38
3 46 Valachovič JakubValachovič Jakub 85 85 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:25:44
4 166 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:25:51
5 196 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:25:59
6 93 Hladík MarekHladík Marek 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 0:26:07
7 168 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:26:26
8 193 Csiba BorisCsiba Boris 80 80 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:26:38
9 62 Foltín AndrejFoltín Andrej 83 83 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:26:47
10 184 Chomanič PavolChomanič Pavol 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 0:27:52
11 25 Mészaros JakubMészaros Jakub 91 91 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:28:02
12 12 Fazekaš TadeášFazekaš Tadeáš 96 96 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:28:06
13 78 Zalubil ZdenkoZalubil Zdenko 84 84 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:28:24
14 77 Rehuš ĽubomírRehuš Ľubomír 85 85 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:28:42
15 143 Biringer KornelBiringer Kornel 82 82 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 0:28:57
16 600 Psota AndrejPsota Andrej 70 70 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:29:04
17 21 Kopčík TomášKopčík Tomáš 68 68 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:29:36
18 104 Urcikán IvanUrcikán Ivan 80 80 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:29:56
19 75 Portášik PatrikPortášik Patrik 83 83 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:30:05
MS 57 Ličko MatúšLičko Matúš 78 78 RoxidustRoxidust 0:30:11
21 65 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:30:23
22 105 Vaško MartinVaško Martin 94 94 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:31:01
23 64 Mišovič BohušMišovič Bohuš 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:31:01
24 97 Cvičela JánCvičela Ján 56 56 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:31:27
25 67 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:31:45
26 74 Bachratý RomanBachratý Roman 82 82 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:32:46
27 100 Kamenčík JozefKamenčík Jozef 83 83 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:34:34
165 Sopko DominikSopko Dominik 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice DNS
26 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
177 Kačáni PeterKačáni Peter 83 83 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica DNS
170 Holeša PatrikHoleša Patrik 91 91 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec DNS
151 Žigo DávidŽigo Dávid 98 98 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 32 pretekárov

Cezpoľný beh-vytrvalci - Ženy

(so, 17.11.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 369 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:24:19
2 400 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:24:25
3 395 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:24:35
4 599 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:24:55
5 402 Beľová KatarínaBeľová Katarína 84 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:25:44
6 385 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 0:26:09
7 299 Mihoková TimeaMihoková Timea 97 97 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad 0:26:15
8 306 Vargová DagmarVargová Dagmar 81 81 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:28:45
9 337 Vorková DanielaVorková Daniela 99 99 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:29:19
10 250 Bašnáková JanaBašnáková Jana 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:29:27
11 251 Erdélyiová ZuzanaErdélyiová Zuzana 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:29:52
12 302 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 79 79 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:29:59
13 336 Trebulová KristínaTrebulová Kristína 98 98 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:30:13
14 300 Blštáková NaďaBlštáková Naďa 77 77 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:30:22
15 252 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:30:55
16 330 Hrabcová ZuzanaHrabcová Zuzana 86 86 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:38:32
219 Janečková DanaJanečková Dana 73 73 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
210 Čériová ViktóriaČériová Viktória 98 98 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
232 Styková JanaStyková Jana 85 85 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
356 Tešovičová DianaTešovičová Diana 81 81 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 20 pretekárov