<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu

Dudince (17. 11. 2018)

Cezpoľný beh-míliari - Muži

(so, 17.11.2018 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 129 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:12:27
2 195 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:12:27
3 59 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 0:12:37
4 359 Kašša LadislavKašša Ladislav 98 98 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 0:12:47
5 155 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:12:51
6 194 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:12:55
7 60 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 0:12:56
8 95 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 0:13:03
9 189 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:13:06
10 94 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 0:13:13
11 126 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub o.z. Dobrá NivaŠportklub o.z. Dobrá Niva 0:13:21
12 206 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:13:28
13 45 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:13:29
14 174 Gibala JozefGibala Jozef 97 97 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:14:01
15 61 Vitek JakubVitek Jakub 93 93 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 0:14:08
16 123 Murgaš FilipMurgaš Filip 98 98 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:14:18
17 63 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:14:35
18 131 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:14:43
19 66 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:15:31
52 Sojka RastoSojka Rasto 71 71 BratislavaBratislava DNS
Celkom 20 pretekárov

Cezpoľný beh-míliari - Juniori

(so, 17.11.2018 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 175 Jánošík KristiánJánošík Kristián 99 99 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:17:03
2 130 Obergries BorisObergries Boris 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:17:11
3 2 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:17:14
4 162 Čižmar FilipČižmar Filip 99 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:18:09
5 183 Ursíny PeterUrsíny Peter 99 99 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:18:18
6 178 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:18:30
7 146 Dóka LukášDóka Lukáš 00 00 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 0:18:39
8 19 Kašík FrantišekKašík František 00 00 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:18:57
9 127 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:18:57
10 159 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:19:03
11 167 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:19:07
12 164 Rusnák OndrejRusnák Ondrej 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:20:33
13 160 Šajter RomanŠajter Roman 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:21:13
14 10 Deák AdamDeák Adam 00 00 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:22:10
15 18 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:23:43
191 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica DNS
24 Markusek MatejMarkusek Matej 00 00 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 17 pretekárov

Cezpoľný beh-míliari - Ženy

(so, 17.11.2018 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 298 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 0:14:17
2 386 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:14:27
3 247 Danečková MáriaDanečková Mária 87 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 0:15:21
4 269 Martišová MichalaMartišová Michala 83 83 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:16:22
253 Závadová VieraZávadová Viera 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava DNS
Celkom 5 pretekárov

Cezpoľný beh-míliari - Juniorky

(so, 17.11.2018 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 406 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:13:49
2 394 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:14:27
3 214 Grolmusová BibianaGrolmusová Bibiana 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:15:46
4 249 Slížiková LenkaSlížiková Lenka 99 99 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 0:16:05
5 378 Čániová ĽudmilaČániová Ľudmila 99 99 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 0:16:42
6 365 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:16:57
222 Klučka VivienKlučka Vivien 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
234 Valková ZuzanaValková Zuzana 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
393 Pribulová AgátaPribulová Agáta 00 00 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín DNS
237 Tóth TímeaTóth Tímea 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 10 pretekárov