<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:40.73 0.193
2 45 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:41.12 0.186
3 160 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:41.19 0.197
4 145 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 0:41.61 0.198
5 117 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 0:42.79 0.161
6 158 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:43.08 0.383
7 88 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 0:43.44 0.180
8 143 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 0:44.60 0.200
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 0:42.92 0.174
2 89 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 0:45.93 0.187
3 116 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 0:46.56 0.184
4 166 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:46.90 0.196
5 77 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 0:47.78 0.185
6 126 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 0:49.37 0.171
18 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
90 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 DNF 0.192
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:44.90 0.269
2 28 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:49.81 0.340
168 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.227
Poznámky:
DQ 168/7
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:40.73 0.193
2 45 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:41.12 0.186
3 160 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:41.19 0.197
4 145 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 0:41.61 0.198
5 117 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 0:42.79 0.161
6 86 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 0:42.92 0.174
7 158 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:43.08 0.383
8 88 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 0:43.44 0.180
9 143 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 0:44.60 0.200
10 159 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:44.90 0.269
11 89 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 0:45.93 0.187
12 116 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 0:46.56 0.184
13 166 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:46.90 0.196
14 77 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 0:47.78 0.185
15 126 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 0:49.37 0.171
16 28 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:49.81 0.340
18 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
90 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 DNF 0.192
168 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.227

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:44.35 0.205
2 410 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:46.02 0.245
3 378 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:46.44 0.247
4 377 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 0:47.81 0.177
5 285 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:48.24 0.150
6 294 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 0:48.90 0.152
7 436 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 0:50.49 0.213
8 245 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 0:55.46 0.209
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 0:49.36 0.184
2 407 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:51.01 0.252
3 290 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 0:53.06 0.182
4 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:54.37 0.217
5 254 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:55.07 0.253
6 402 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:59.28 0.401
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:44.35 0.205
2 410 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:46.02 0.245
3 378 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:46.44 0.247
4 377 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 0:47.81 0.177
5 285 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:48.24 0.150
6 294 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 0:48.90 0.152
7 257 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 0:49.36 0.184
8 436 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 0:50.49 0.213
9 407 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:51.01 0.252
10 290 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 0:53.06 0.182
11 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:54.37 0.217
12 254 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:55.07 0.253
13 245 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 0:55.46 0.209
14 402 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:59.28 0.401