<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 15.9.2018 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 323 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 19 34.90 x30.0229.6630.02x33.5834.90
2 353 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 15 33.63 27.3824.0131.3831.3831.2731.3733.63
3 357 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
03 03 16 32.45 24.3732.4522.0232.4526.4926.2025.06
4 390 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 2 28.12 25.8721.6722.4525.8724.8727.7728.12
5 389 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 13 27.55 20.3524.8525.9925.9922.5427.55x
6 288 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 14 27.20 23.2625.8224.5925.8225.01x27.20
7 271 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 8 27.06 20.9727.0624.6327.0624.2523.5018.68
8 308 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 3 25.82 25.8223.0424.6625.8223.5522.2621.67
9 233 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 17 24.83 23.13x24.8324.83
10 200 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 18 24.76 24.0024.3924.7624.76
11 338 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 9 24.11 24.1121.1423.7824.11
12 210 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 12 21.89 19.7121.8919.7721.89
13 313 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 6 21.75 20.7421.7519.5921.75
14 246 Chynoranská ErikaChynoranská Erika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 10 21.37 21.37xx21.37
15 247 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 7 20.78 20.7316.8520.7820.78
16 265 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
03 03 11 20.60 x20.0820.6020.60
17 219 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 1 19.21 18.7319.2119.2019.21
18 317 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 4 18.88 18.8817.1312.7618.88
19 277 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 5 15.05 13.0315.05x15.05
Celkom 19 pretekárov