<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 16.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 171 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 19 16.17 15.8911.9414.6415.8915.7416.1715.48
2 21 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 17 14.95 13.8414.9514.9014.9514.0614.7213.71
3 118 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 18 14.81 13.1713.1614.1414.1414.8114.7413.73
4 69 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 15 12.97 12.2112.68x12.6812.9712.3212.06
5 66 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 16 12.95 12.4212.6112.9512.95x12.9412.42
6 106 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 14 12.23 x11.9911.7411.9912.2312.0511.99
7 105 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 8 11.86 x11.8611.6911.8611.3411.4311.51
8 152 Šima AndrejŠima Andrej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 13 11.71 10.8711.5411.1111.5410.6711.4211.71
9 31 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 7 11.08 11.089.7610.059.76
10 71 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 6 10.94 10.85x10.9410.94
11 6 Husár MatúšHusár Matúš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 12 10.94 10.6810.9410.2210.94
12 76 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 3 10.90 9.8610.9010.379.86
13 98 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
03 03 4 10.74 9.4210.74x9.42
14 75 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 10 10.53 10.4010.5310.2010.53
15 108 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 5 10.40 10.4010.069.759.75
16 177 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 2 09.96 9.969.599.349.96
17 153 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 1 08.43 8.248.438.028.43
156 Bezručka AdamBezručka Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 DNS --0.0
12 Pifko ŠtefanPifko Štefan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 11 DNS --0.0
Celkom 19 pretekárov