<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 15.9.2018 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 62 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 14:11.69
2 60 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 15:44.11
3 61 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 15:58.87
4 63 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 17:58.05
5 64 Simons BrookSimons Brook 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 18:01.59
6 132 Mikita JurajMikita Juraj 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 19:12.69
7 83 Škodáček DanielŠkodáček Daniel 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 21:28.87
93 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DQ
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 15.9.2018 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 341 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15:31.13
2 432 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 15:34.86
3 408 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 16:08.10
4 382 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 17:59.63
5 339 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 9 18:21.62
6 261 Beličková MichaelaBeličková Michaela 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 18:28.76
7 434 Hubcejová LauraHubcejová Laura 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 18:31.26
8 194 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 20:49.64
267 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 DNF
Celkom 9 pretekárov