<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (18. 8. 2018)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 18.8.2018 - 17:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.69 0.200 11.00
2 6 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.75 0.198 9.00
3 116 Tuček MartinTuček Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.41 0.178 8.00
4 59 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.43 0.157 7.00
5 38 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.07 0.198 6.00
6 89 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.33 0.199 5.00
7 68 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.34 0.178 4.00
85 Zavacký AdamZavacký Adam 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.8.2018 - 17:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.41 0.132 3.00
2 88 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.43 0.198 2.00
3 69 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 23.46 0.214 1.00
4 12 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.15 0.200
5 113 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.29 0.144
6 72 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.33 0.157
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 18.8.2018 - 17:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.80 0.201
2 61 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.05 0.265
MS 120 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 24.14 0.200
4 78 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.30 0.198
5 93 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.45 0.235
6 114 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 24.56 0.247
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 18.8.2018 - 17:00) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 117 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 23.92 0.147
2 27 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.63 0.241
3 54 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.41 0.254
4 79 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.65 0.200
5 82 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 26.14 0.198
6 104 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.78 0.203
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.69 0.200 11.00
2 6 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.75 0.198 9.00
3 116 Tuček MartinTuček Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.41 0.178 8.00
4 59 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.43 0.157 7.00
5 38 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.07 0.198 6.00
6 89 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.33 0.199 5.00
7 68 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.34 0.178 4.00
8 60 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.41 0.132 3.00
9 88 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.43 0.198 2.00
10 69 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 23.46 0.214 1.00
11 75 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.80 0.201
12 117 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 23.92 0.147
13 61 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.05 0.265
14 120 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 24.14 0.200
15 12 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.15 0.200
16 113 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.29 0.144
17 78 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.30 0.198
18 72 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.33 0.157
19 93 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.45 0.235
20 114 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 24.56 0.247
21 27 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.63 0.241
22 54 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.41 0.254
23 79 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.65 0.200
24 82 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 26.14 0.198
25 104 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.78 0.203
85 Zavacký AdamZavacký Adam 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 18.8.2018 - 17:15) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.79 0.198 11.00
2 151 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.51 0.247 9.00
3 161 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.74 0.241 7.00
4 196 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 25.97 0.254 6.00
5 145 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 26.09 0.241 4.00
6 155 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.42 0.200 3.00
7 221 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.59 0.203 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 18.8.2018 - 17:15) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 222 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.70 0.157 8.00
2 181 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 26.08 0.159 5.00
3 159 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.02 0.148
4 160 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.40 0.251
5 194 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.06 0.168
215 Klímová BarboraKlímová Barbora 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 18.8.2018 - 17:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 214 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.46 0.256 2.00
2 188 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 27.60 0.244
MS 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.65 0.231
4 179 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.73 0.222
5 166 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 28.11 0.214
6 218 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 28.62 0.200
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 18.8.2018 - 17:15) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 28.51 0.200
2 202 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 28.63 0.265
3 193 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.94 0.198
4 208 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.43 0.158
MS 123 Králiková MarieKráliková Marie 98 98 AK OlomoucAK Olomouc 6 30.56 0.168
MS 135 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 31.21 0.198
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.79 0.198 11.00
2 151 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.51 0.247 9.00
3 222 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.70 0.157 8.00
4 161 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.74 0.241 7.00
5 196 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 25.97 0.254 6.00
6 181 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 26.08 0.159 5.00
7 145 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 26.09 0.241 4.00
8 155 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.42 0.200 3.00
9 214 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.46 0.256 2.00
10 221 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.59 0.203 1.00
11 159 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.02 0.148
12 160 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.40 0.251
13 188 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 27.60 0.244
14 121 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.65 0.231
15 179 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.73 0.222
16 194 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.06 0.168
17 166 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 28.11 0.214
18 146 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 28.51 0.200
19 218 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 28.62 0.200
20 202 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 28.63 0.265
21 193 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.94 0.198
22 208 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.43 0.158
23 123 Králiková MarieKráliková Marie 98 98 AK OlomoucAK Olomouc 6 30.56 0.168
24 135 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 31.21 0.198
215 Klímová BarboraKlímová Barbora 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNS