<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (18. 8. 2018)

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 18.8.2018 - 16:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Pokorný MartinPokorný Martin 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.82 0.188 11.00
2 101 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 15.13 0.175 9.00
3 116 Tuček MartinTuček Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 15.27 0.178 8.00
4 16 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.59 0.235 6.00
5 71 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 15.82 0.198 5.00
6 86 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.94 0.158 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 18.8.2018 - 16:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Schmöger MartinSchmöger Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 15.55 0.178 7.00
2 83 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.07 0.199 3.00
3 50 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 17.34 0.189 2.00
4 62 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 80 80 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 19.16 0.158
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Pokorný MartinPokorný Martin 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.82 0.188 11.00
2 101 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 15.13 0.175 9.00
3 116 Tuček MartinTuček Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 15.27 0.178 8.00
4 115 Schmöger MartinSchmöger Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 15.55 0.178 7.00
5 16 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.59 0.235 6.00
6 71 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 15.82 0.198 5.00
7 86 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.94 0.158 4.00
8 83 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.07 0.199 3.00
9 50 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 17.34 0.189 2.00
10 62 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 80 80 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 19.16 0.158