<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (18. 8. 2018)

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 18.8.2018 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.85 11.00
2 103 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:55.10 9.00
MS 97 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 1:58.73
MS 119 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:02.62
5 105 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:03.74 8.00
6 70 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:05.28 7.00
MS 118 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:08.76
8 91 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:08.86 6.00
9 48 Čukan SamuelČukan Samuel 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:17.30
10 84 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:26.51
23 Kelemen BenceKelemen Bence 95 95 TFSETFSE 5 DNS
Celkom 11 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 18.8.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 147 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:11.32 11.00
2 191 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:11.78 9.00
3 140 Hálová KaterinaHálová Katerina 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:15.19 8.00
4 220 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:16.45 7.00
5 200 Prokešová AliceProkešová Alice 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 2:20.12 6.00
6 216 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:20.49 5.00
7 199 Kalousová EliškaKalousová Eliška 98 98 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 2:21.67 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 18.8.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 225 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:25.28
MS 122 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:26.35
MS 224 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:30.62
4 189 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:30.97 3.00
MS 126 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:32.41
6 162 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:34.16 2.00
7 192 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:43.17 1.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 147 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:11.32 11.00
2 191 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:11.78 9.00
3 140 Hálová KaterinaHálová Katerina 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:15.19 8.00
4 220 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:16.45 7.00
5 200 Prokešová AliceProkešová Alice 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 2:20.12 6.00
6 216 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:20.49 5.00
7 199 Kalousová EliškaKalousová Eliška 98 98 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 2:21.67 4.00
8 225 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:25.28
9 122 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:26.35
10 224 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:30.62
11 189 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:30.97 3.00
12 126 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:32.41
13 162 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:34.16 2.00
14 192 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:43.17 1.00