<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo Atletickej ligy

Trnava (18. 8. 2018)

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 18.8.2018 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:51.26 0.268 11.00
2 116 Tuček MartinTuček Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:51.74 0.255 9.00
3 71 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:53.31 0.244 8.00
4 8 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:53.77 0.278 7.00
5 86 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:56.13 0.211 6.00
6 58 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:57.78 0.198 5.00
7 56 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:58.71 0.225 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 18.8.2018 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Schmöger MartinSchmöger Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.22 0.244 4.00
2 50 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:59.05 0.303 2.00
3 81 Pokorný MartinPokorný Martin 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:59.08 0.326 1.00
4 13 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:05.92 0.229
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:51.26 0.268 11.00
2 116 Tuček MartinTuček Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:51.74 0.255 9.00
3 71 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:53.31 0.244 8.00
4 8 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:53.77 0.278 7.00
5 86 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:56.13 0.211 6.00
6 58 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:57.78 0.198 5.00
7 115 Schmöger MartinSchmöger Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.22 0.244 4.00
8 56 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:58.71 0.225 3.00
9 50 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:59.05 0.303 2.00
10 81 Pokorný MartinPokorný Martin 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:59.08 0.326 1.00
11 13 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:05.92 0.229