<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Dubnica n.V. (21. 7. 2018)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:47.27 0.235 11.00
2 9 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:47.84 0.256 9.00
3 17 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:48.95 0.241 8.00
4 92 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:49.98 0.200 5.00
5 58 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:50.38 0.199 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:49.54 0.256 7.00
2 47 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:49.72 0.222 6.00
3 100 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:50.76 0.233 2.00
4 72 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.12 0.236 1.00
5 98 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:51.41 0.241
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.32 0.287
2 57 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:52.23 0.222
3 85 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:52.47 0.236
4 96 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.84 0.256
73 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.198
Poznámky:
163/3b
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:50.41 0.256 3.00
2 101 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:52.23 0.231
3 14 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.48 0.259
4 60 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:53.77 0.199
5 63 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:53.85 0.241
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:55.74 0.210
2 87 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:56.16 0.366
3 54 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:56.19 0.254
MS 84 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:56.56 0.236
5 70 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:11.34 0.248
46 Čukan SamuelČukan Samuel 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ 0.365
Poznámky:
DQ 163/3b
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:47.27 0.235 11.00
2 9 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:47.84 0.256 9.00
3 17 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:48.95 0.241 8.00
4 11 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:49.54 0.256 7.00
5 47 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:49.72 0.222 6.00
6 92 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:49.98 0.200 5.00
7 58 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:50.38 0.199 4.00
8 78 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:50.41 0.256 3.00
9 100 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:50.76 0.233 2.00
10 72 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.12 0.236 1.00
11 68 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.32 0.287
12 98 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:51.41 0.241
13 57 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:52.23 0.222
13 101 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:52.23 0.231
15 85 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:52.47 0.236
16 14 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.48 0.259
17 96 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.84 0.256
18 60 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:53.77 0.199
19 63 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:53.85 0.241
20 88 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:55.74 0.210
21 87 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:56.16 0.366
22 54 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:56.19 0.254
23 84 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:56.56 0.236
24 70 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:11.34 0.248
73 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.198
46 Čukan SamuelČukan Samuel 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ 0.365

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 21.7.2018 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.07 0.222 11.00
2 173 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:55.23 0.236 9.00
3 191 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:56.13 0.263 8.00
4 189 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:58.92 0.241 7.00
116 Sásová KatrinSásová Katrin 98 98 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 21.7.2018 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:00.25 0.258 6.00
2 163 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:00.31 0.269 5.00
3 135 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.69 0.247 4.00
4 155 Janatová DanielaJanatová Daniela 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:01.04 0.258 3.00
5 161 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:05.36 0.241
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 21.7.2018 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 1:03.39 0.200 2.00
2 185 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:04.27 0.201 1.00
3 138 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:04.41 0.236
4 157 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:08.95 0.241
5 160 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:11.58 0.211
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.07 0.222 11.00
2 173 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:55.23 0.236 9.00
3 191 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:56.13 0.263 8.00
4 189 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:58.92 0.241 7.00
5 182 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:00.25 0.258 6.00
6 163 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:00.31 0.269 5.00
7 135 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.69 0.247 4.00
8 155 Janatová DanielaJanatová Daniela 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:01.04 0.258 3.00
9 164 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 1:03.39 0.200 2.00
10 185 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:04.27 0.201 1.00
11 138 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:04.41 0.236
12 161 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:05.36 0.241
13 157 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:08.95 0.241
14 160 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:11.58 0.211
116 Sásová KatrinSásová Katrin 98 98 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 2 DNS