<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Dubnica n.V. (21. 7. 2018)

1500 m - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

1500 m - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 58 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:56.70
2 98 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3:58.09
3 101 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4:02.89

1500 m - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 156 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4:38.11
2 184 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4:40.72
3 189 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4:42.42

1500 m - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

5000 m - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

5000 m - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 30 Ďurec PeterĎurec Peter 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:11.01
2 71 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16:06.38

5000 m - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

5000 m - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 184 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 17:58.39

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 19 Valachovič JakubValachovič Jakub 85 85 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09:52.61
2 51 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10:00.48
3 44 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10:15.33

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 141 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12:26.12
3 146 Brisudová Anna MáriaBrisudová Anna Mária 98 98 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13:30.52

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Chôdza dráha 5000 m - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Chôdza dráha 5000 m - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 86 Rízek MilanRízek Milan 78 78 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21:31.99
3 52 Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22:59.88

Chôdza dráha 5000 m - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 123 Hornáková MonikaHornáková Monika 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24:56.73
2 177 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25:12.49
3 193 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25:31.70

Chôdza dráha 5000 m - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

4 x 100 m kluby - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

4 x 100 m kluby - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 32 Fendek, Marček, Buvala, Sloboda Fendek, Marček, Buvala, Sloboda ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.33 0.222
2 11 Juránek, Pavlovič, Talán, Danáč Juránek, Pavlovič, Talán, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 43.26 0.222
3 95 Drozda, Ďurica, Révész, Bottlík Drozda, Ďurica, Révész, Bottlík AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 44.93 0.241