<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Dubnica n.V. (21. 7. 2018)

Skok do výšky - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do výšky - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 28 Bubeník MatúšBubeník Matúš 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 217
2 6 Beer LukášBeer Lukáš 89 89 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 213
3 21 Zeman TomášZeman Tomáš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 207

Skok do výšky - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 122 Dunajská TatianaDunajská Tatiana 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 179
2 144 Zavilinská MonikaZavilinská Monika 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 179
3 171 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 160

Skok do výšky - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok o žrdi - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 22 Zmoray JánZmoray Ján 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 520
2 53 Krajňák TomášKrajňák Tomáš 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 510

Skok o žrdi - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok o žrdi - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok o žrdi - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 172 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 340
2 167 Ošková RomanaOšková Romana 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 330
3 175 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 320

Trojskok - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 16 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.32
2 18 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.86
3 81 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.68

Trojskok - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Trojskok - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Trojskok - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 179 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.48
2 181 Klímová BarboraKlímová Barbora 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.12
3 151 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.80

Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 170 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13.83
2 127 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.68
3 178 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína 91 91 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11.73

Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 55 Löbb RobertLöbb Robert 88 88 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.53
2 12 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.34
3 45 Broš NikolasBroš Nikolas 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14.96

Hod diskom 1 kg - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 170 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 45.92
3 136 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 41.02

Hod diskom 1 kg - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 1,5 kg - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 1,5 kg - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 2 kg - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 97 Gondor IgorGondor Igor 79 79 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 50.42
3 45 Broš NikolasBroš Nikolas 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 43.76

Hod diskom 2 kg - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod kladivom 4 kg - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod kladivom 4 kg - Ženy (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 125 Lomnická NikolaLomnická Nikola 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 63.90
2 124 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 62.85
3 178 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína 91 91 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 47.73

Hod kladivom 7,26 kg - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 35 Lomnický MarcelLomnický Marcel 87 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 75.20
3 8 Danáč DanielDanáč Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 50.66

Hod kladivom 7,26 kg - Muži (sobota, 21.7.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon