<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Dubnica n.V. (21. 7. 2018)

100 m - Muži

(so, 13.7.2019 - 08:00) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
3 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
4 Niko JozefNiko Jozef 70 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
3 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
4 Niko JozefNiko Jozef 70 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
3 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
4 Niko JozefNiko Jozef 70 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
3 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
4 Niko JozefNiko Jozef 70 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
3 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
4 Niko JozefNiko Jozef 70 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
3 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
4 Niko JozefNiko Jozef 70 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
Celkom 12 pretekárov

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 21.7.2018 - 14:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.71 0.169 11.00
2 9 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.88 0.147 9.00
3 32 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.10 0.158 8.00
4 37 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.18 0.198 6.00
5 59 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.21 0.158 5.00
6 38 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.53 0.174
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 21.7.2018 - 14:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.17 0.159 7.00
2 79 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.24 0.148 4.00
3 39 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.25 0.126 3.00
MS 23 Lehocký LukášLehocký Lukáš 88 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.31 0.178
MS 26 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.50 0.198
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 21.7.2018 - 14:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Kubinec JakubKubinec Jakub 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.26 0.187 2.00
2 29 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.54 0.165
3 72 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.56 0.159
4 74 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.73 0.162
5 14 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.45 0.147
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 21.7.2018 - 14:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.42 0.144 1.00
MS 107 Hýbela MichalHýbela Michal 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.68 0.178
3 60 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.83 0.158
18 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
65 Turányi AntonTurányi Anton 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ -0.010
Poznámky:
DQ 162/8
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 21.7.2018 - 14:00) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.66 0.166
2 88 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.33 0.158
3 43 Bóna PatrikBóna Patrik 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.61 0.174
4 70 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.51 0.187
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.71 0.169 11.00
2 9 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.88 0.147 9.00
3 32 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.10 0.158 8.00
4 81 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.17 0.159 7.00
5 37 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.18 0.198 6.00
6 59 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.21 0.158 5.00
7 79 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.24 0.148 4.00
8 39 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.25 0.126 3.00
9 34 Kubinec JakubKubinec Jakub 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.26 0.187 2.00
10 23 Lehocký LukášLehocký Lukáš 88 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.31 0.178
11 69 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.42 0.144 1.00
12 26 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.50 0.198
13 29 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.54 0.165
14 72 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.56 0.159
15 91 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.66 0.166
16 107 Hýbela MichalHýbela Michal 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.68 0.178
17 74 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.73 0.162
18 60 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.83 0.158
19 88 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.33 0.158
20 14 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.45 0.147
21 43 Bóna PatrikBóna Patrik 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.61 0.174
22 38 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.53 0.174
23 70 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.51 0.187
18 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
65 Turányi AntonTurányi Anton 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ -0.010

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 21.7.2018 - 14:15) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.69 0.169 11.00
2 174 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.02 0.158 9.00
3 126 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.12 0.168 8.00
4 132 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.16 0.177 7.00
5 163 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 12.44 0.189 6.00
6 152 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 12.70 0.147 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 21.7.2018 - 14:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.85 0.187 4.00
2 182 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.02 0.174 3.00
3 151 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.15 0.166 2.00
4 135 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.21 0.177 1.00
5 134 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.23 0.189
6 145 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.57 0.169
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.69 0.169 11.00
2 174 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.02 0.158 9.00
3 126 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.12 0.168 8.00
4 132 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.16 0.177 7.00
5 163 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 12.44 0.189 6.00
6 152 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 12.70 0.147 5.00
7 192 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.85 0.187 4.00
8 182 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.02 0.174 3.00
9 151 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.15 0.166 2.00
10 135 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.21 0.177 1.00
11 134 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.23 0.189
12 145 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.57 0.169

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:47.27 0.235 11.00
2 9 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:47.84 0.256 9.00
3 17 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:48.95 0.241 8.00
4 92 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:49.98 0.200 5.00
5 58 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:50.38 0.199 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:49.54 0.256 7.00
2 47 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:49.72 0.222 6.00
3 100 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:50.76 0.233 2.00
4 72 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.12 0.236 1.00
5 98 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:51.41 0.241
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.32 0.287
2 57 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:52.23 0.222
3 85 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:52.47 0.236
4 96 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.84 0.256
73 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.198
Poznámky:
163/3b
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:50.41 0.256 3.00
2 101 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:52.23 0.231
3 14 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.48 0.259
4 60 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:53.77 0.199
5 63 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:53.85 0.241
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 21.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:55.74 0.210
2 87 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:56.16 0.366
3 54 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:56.19 0.254
MS 84 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:56.56 0.236
5 70 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:11.34 0.248
46 Čukan SamuelČukan Samuel 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ 0.365
Poznámky:
DQ 163/3b
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:47.27 0.235 11.00
2 9 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:47.84 0.256 9.00
3 17 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:48.95 0.241 8.00
4 11 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:49.54 0.256 7.00
5 47 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:49.72 0.222 6.00
6 92 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:49.98 0.200 5.00
7 58 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:50.38 0.199 4.00
8 78 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:50.41 0.256 3.00
9 100 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:50.76 0.233 2.00
10 72 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.12 0.236 1.00
11 68 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.32 0.287
12 98 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:51.41 0.241
13 57 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:52.23 0.222
13 101 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:52.23 0.231
15 85 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:52.47 0.236
16 14 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.48 0.259
17 96 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.84 0.256
18 60 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:53.77 0.199
19 63 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:53.85 0.241
20 88 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:55.74 0.210
21 87 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:56.16 0.366
22 54 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:56.19 0.254
23 84 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:56.56 0.236
24 70 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:11.34 0.248
73 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.198
46 Čukan SamuelČukan Samuel 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ 0.365

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 21.7.2018 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.07 0.222 11.00
2 173 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:55.23 0.236 9.00
3 191 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:56.13 0.263 8.00
4 189 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:58.92 0.241 7.00
116 Sásová KatrinSásová Katrin 98 98 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 21.7.2018 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:00.25 0.258 6.00
2 163 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:00.31 0.269 5.00
3 135 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.69 0.247 4.00
4 155 Janatová DanielaJanatová Daniela 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:01.04 0.258 3.00
5 161 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:05.36 0.241
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 21.7.2018 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 1:03.39 0.200 2.00
2 185 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:04.27 0.201 1.00
3 138 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:04.41 0.236
4 157 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:08.95 0.241
5 160 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:11.58 0.211
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.07 0.222 11.00
2 173 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:55.23 0.236 9.00
3 191 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:56.13 0.263 8.00
4 189 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:58.92 0.241 7.00
5 182 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:00.25 0.258 6.00
6 163 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:00.31 0.269 5.00
7 135 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.69 0.247 4.00
8 155 Janatová DanielaJanatová Daniela 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:01.04 0.258 3.00
9 164 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 1:03.39 0.200 2.00
10 185 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:04.27 0.201 1.00
11 138 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:04.41 0.236
12 161 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:05.36 0.241
13 157 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:08.95 0.241
14 160 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:11.58 0.211
116 Sásová KatrinSásová Katrin 98 98 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 2 DNS

1500 m - Muži

(so, 21.7.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 3:56.70 11.00
2 98 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:58.09 9.00
3 101 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 4:02.89 8.00
4 17 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 4:03.93 7.00
5 71 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 4:07.64 6.00
6 96 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 4:10.75 5.00
MS 109 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 4:12.46
MS 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 4:13.05
MS 113 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 11 4:14.58
MS 41 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 9 4:24.18
MS 112 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 10 4:27.57
MS 67 Uher KristiánUher Kristián 96 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 8 4:29.76
MS 40 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14 4:30.00
14 209 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13 4:40.72
15 36 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12 4:54.07
16 77 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16 5:17.11
Celkom 16 pretekárov

1500 m - Ženy

(so, 21.7.2018 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 156 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:38.11 11.00
2 184 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 4:40.72 9.00
3 189 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 4:42.42 8.00
MS 154 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 4:43.12
MS 115 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:58.95
6 121 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 5:05.16 7.00
7 205 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 5:24.69 6.00
8 149 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 5:33.51 5.00
Celkom 8 pretekárov

5000 m - Muži

(so, 21.7.2018 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 30 Ďurec PeterĎurec Peter 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 15:11.01 11.00
2 71 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16:06.38 9.00
MS 3 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16:10.66
4 89 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 16:15.67 8.00
MS 109 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 16:31.46
6 51 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16:45.70 7.00
MS 80 Herich LudvigHerich Ludvig 97 97 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 17:01.60
8 61 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 19:03.57
19 Valachovič JakubValachovič Jakub 85 85 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 DNF
Celkom 9 pretekárov

5000 m - Ženy

(so, 21.7.2018 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 129 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 17:52.81
2 184 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 17:58.39 11.00
MS 176 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 18:02.66
4 128 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 18:38.40 9.00
5 156 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 19:42.41 8.00
MS 130 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 20:09.11
7 141 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 20:17.09 7.00
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 21.7.2018 - 13:20) official Vietor: -4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.07 0.196 11.00
2 164 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 16.22 0.168 9.00
3 172 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 16.48 0.174 6.00
4 168 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 88 88 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 18.39 0.174 4.00
155 Janatová DanielaJanatová Daniela 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF 0.158
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 21.7.2018 - 13:20) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 16.29 0.165 8.00
2 133 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.30 0.175 7.00
3 175 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 18.17 0.187 5.00
4 165 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 19.15 0.174
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.07 0.196 11.00
2 164 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 16.22 0.168 9.00
3 140 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 16.29 0.165 8.00
4 133 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 16.30 0.175 7.00
5 172 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 16.48 0.174 6.00
6 175 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 18.17 0.187 5.00
7 168 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 88 88 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 18.39 0.174 4.00
8 165 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 19.15 0.174
155 Janatová DanielaJanatová Daniela 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF 0.158

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 21.7.2018 - 13:10) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:14.74 0.200 9.00
2 95 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:14.99 0.161 8.00
3 78 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:15.50 0.184 7.00
4 16 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:15.52 0.193 6.00
5 48 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:16.58 0.204 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 21.7.2018 - 13:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Pokorný MartinPokorný Martin 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:14.68 0.176 11.00
MS 111 Schmöger MartinSchmöger Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:15.65 0.242
3 66 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:17.68 0.164 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Pokorný MartinPokorný Martin 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:14.68 0.176 11.00
2 11 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:14.74 0.200 9.00
3 95 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:14.99 0.161 8.00
4 78 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:15.50 0.184 7.00
5 16 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:15.52 0.193 6.00
6 111 Schmöger MartinSchmöger Martin 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:15.65 0.242
7 48 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:16.58 0.204 5.00
8 66 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:17.68 0.164 4.00

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(so, 21.7.2018 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Valachovič JakubValachovič Jakub 85 85 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09:52.61 11.00
2 51 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10:00.48 9.00
3 44 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10:15.33 8.00
MS 4 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10:18.32
5 50 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:36.09 7.00
6 62 Šajter RomanŠajter Roman 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11:49.33
74 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF
Celkom 7 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(so, 21.7.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 114 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12:09.68
2 141 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12:26.12 11.00
3 146 Brisudová Anna MáriaBrisudová Anna Mária 98 98 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13:30.52 9.00
4 165 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 14:30.74 8.00
5 142 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15:01.62
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Muži

(so, 21.7.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 86 Rízek MilanRízek Milan 78 78 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21:31.99 11.00
MS 110 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22:39.63
3 52 Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22:59.88 9.00
4 49 Hamzič AlanHamzič Alan 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25:04.82 8.00
13 Morvay MichalMorvay Michal 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DQ
Poznámky:
230/7a
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Ženy

(so, 21.7.2018 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 123 Hornáková MonikaHornáková Monika 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24:56.73 11.00
2 177 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25:12.49 9.00
3 193 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25:31.70 8.00
187 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNF
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Muži

(so, 21.7.2018 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160170175180185190195200203205207209211213215217221 Body
1 28 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
89 89 8 217 -----------o-o-oxxx 11.00
2 6 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 7 213 -------o---o-o-xxx 9.00
3 21 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 6 207 -----oooo-xoxxx 8.00
MS 24 Szyszkowicz JanSzyszkowicz Jan
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 98 4 203 ----o-oooxxx
5 99 Kalafus MartinKalafus Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 5 195 ----xoooxxx 7.00
6 34 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 2 190 -ooooxxoxxx 6.00
7 64 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 3 180 -oooxxx 5.00
7 Bočkay JozefBočkay Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
79 79 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 21.7.2018 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140150155160165170173175177179181 Body
1 122 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 4 179 ---o-oo-xoxxoxxx 11.00
2 144 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 5 179 ----oooxxooxxoxxx 9.00
3 171 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
91 91 2 160 -oooxxx 8.00
4 168 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 1 155 -ooxxx 7.00
5 166 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
02 02 3 155 oxxooxxx 6.00
119 Hrbubá MichaelaHrbubá Michaela
USK PrahaUSK Praha
98 98 6 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 21.7.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 260300320340360380400420430440470490500510520 Body
1 22 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 11 520 ---------oxo-xo-xxo 11.00
2 53 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 10 510 ---------ooxo-xxoxxx 9.00
MS 27 Daňko MarekDaňko Marek
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
89 89 7 420 -----ooxoxxx
MS 105 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
00 00 9 400 -----oxoxx-x
5 15 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 8 400 ----oxoxoxxx 8.00
6 33 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 6 380 --ooooxxx 7.00
7 102 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 3 380 ---xxooxoxxx 6.00
8= 20 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 4 340 ---xxoxxx 4.50
8= 5 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 2 340 --oxxoxxx 4.50
10 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 5 340 --xoxxoxxx 3.00
MS 106 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
57 57 1 320 oooxxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 21.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200220240260280300320330340350 Body
1 172 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 7 340 ------ooox 11.00
2 167 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 8 330 ---oooxoxoxxx 9.00
3 175 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 1 320 ---ooooxxx 8.00
4 186 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 6 300 ---oooxxx 7.00
5 180 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
99 99 4 280 ---ooxxx 6.00
6= 188 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
90 90 3 260 -oooxxx 4.50
6= 183 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 2 260 -oooxxx 4.50
137 Krajňáková SoňaKrajňáková Soňa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 5 NM -xxx
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 21.7.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 4 14.32 -0.2 m/s 14,13  +0.014,32  -0.2x14,3214,15  -1.2-14,23  -1.6 11.00
2 18 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 3 13.86 -0.2 m/s 13,86  -0.213,65  +0.213,58  -0.613,8613,76  -1.512,07  +0.1x 9.00
3 81 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 1 12.68 -1.4 m/s 12,28  -0.2xx12,28x12,68  -1.412,32  -1.0 8.00
4 64 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 2 11.64 -0.8 m/s 11,64  -0.8--11,64--- 7.00
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Ženy

(so, 21.7.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 179 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 6 12.48 -0.1 m/s x12,07  -0.712,33  +0.312,3312,41  -0.412,29  +0.312,48  -0.1 11.00
2 181 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 1 12.12 +0.1 m/s 11,92  -0.4x12,12  +0.112,12x11,60  -0.7x 9.00
3 151 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 4 11.80 -1.5 m/s xxx0.0xx11,80  -1.5 8.00
4 133 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 5 11.37 -3.3 m/s 11.08  -0.610,96  -1.6x11.0811,37  -3.3x11,22  -1.5 7.00
5 158 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 3 11.17 +0.1 m/s x11,17  +0.1x11,17x10,97  -0.1x 6.00
6 166 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
02 02 2 10.74 +0.1 m/s 10,62  +1.110,74  +0.110,64  -1.010,7410,42  -0.3-10,14  +0.2 5.00
25 Mykytjuk IrinaMykytjuk Irina
GruzínskoGruzínsko
86 86 7 DNS --0.0---
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 21.7.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 170 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 15 13.83 13,6013,83-13,83--- 11.00
2 127 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 14 13.68 13,0913,1213,2313,23x13,5413,68 9.00
3 178 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 12 11.73 10,3310,8811,6311,6311,0010,9111,73 8.00
4 153 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 13 11.43 10,6210,9311,4311,43xx11,32 7.00
5 174 Weigertová MonikaWeigertová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
92 92 10 10.92 10,35-10,5010,5010,9210,68x 6.00
6 162 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
98 98 8 10.31 10,319,96x9,96x10,02x 5.00
7 136 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 11 10.24 8,719,3610,109,3610,24xx 4.00
8 204 Kostková NatáliaKostková Natália
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 2 09.94 9,94--9,94--- 3.00
9 147 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 9 09.87 9,08x9,879,87 2.00
10 148 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 1 09.58 9,04x9,589,58 1.00
11 168 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 6 08.83 8,718,128,838,83
12 145 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 7 08.71 8,71-8,708,71
13 203 Sabová EsterSabová Ester
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 5 07.72 7,72--7,72
14 159 Mišániková DanielaMišániková Daniela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 4 07.61 7,247,077,617,61
15 157 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 3 06.40 6,256,405,896,40
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 21.7.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 8 15.53 15,24x15,5315,5315,51xx 11.00
2 12 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 1 15.34 15,1215,34x15,34xxx 9.00
3 45 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 7 14.96 14,0614,0214,9614,96xxx 8.00
4 97 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 6 14.24 12,61x13,1913,19x14,2414,08 7.00
5 104 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
69 69 5 12.39 12,39x12,3312,3911,83x12,11 6.00
6 76 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
88 88 3 11.24 -10,3610,2610,3611,24-10,83 5.00
7 15 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 4 11.16 11,0910,9910,3811,09x10,8511,16 4.00
8 56 Mečiar SamuelMečiar Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 10.73 10,50x10,2810,5010,7310,44x 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 21.7.2018 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 170 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 10 45.92 40,5439,81x40,5444,1345,92x 11.00
MS 117 Choo ConnieChoo Connie
MalaysiaMalaysia
94 94 1 41.03 31,74x34,1834,1839,80x41,03
3 136 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 9 41.02 38,7440,2438,7740,2440,6941,0239,23 9.00
4 127 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 8 36.13 x36,13x36,13xxx 8.00
5 162 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
98 98 7 34.44 31,4034,1233,4434,1232,8134,4434,43 7.00
6 190 Štefancová AndreaŠtefancová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
96 96 2 34.06 31,8730,8433,2133,2134,0633,6232,87 6.00
7 131 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 5 28.26 26,2428,2627,9728,2626,4227,7827,77
8 148 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 3 27.27 x26,30x26,30x27,1027,27
150 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 4 DNS ---0---
153 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 6 NM xxx0.0---
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Muži (Finále)

Finále (so, 21.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 207 Matušík AdriánMatušík Adrián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
80 80 1 52.60 42.0752.3152.3852.3850.2749.5552.60
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 21.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 42 Shamshuddin IrfanShamshuddin Irfan
Malaysia Athletics FederationMalaysia Athletics Federation
95 95 11 55.28 x41,8054,8654,8655,28xx
2 97 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 9 50.42 46,66x50,1750,1750,42xx 11.00
3 45 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 8 43.76 x42,40x42,40xx43,76 9.00
4 55 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 7 43.52 39,8340,8941,6441,6442,7343,2743,52 8.00
5 12 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 1 41.49 36,6041,49x41,49x40,68x 7.00
6 102 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 6 39.76 39,76xx39,76xx37,45 6.00
7 104 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
69 69 5 36.35 33,9635,56x35,5630,7734,5036,35 5.00
8 15 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 4 36.17 33,4835,4935,2035,4935,79x36,17 4.00
9 83 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 3 28.26 26,5228,26x28,26---
10 76 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
88 88 2 26.75 25,79x26,7526,75
10 Holica MichalHolica Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
92 92 10 DNS ---0---
Celkom 11 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 21.7.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 125 Lomnická NikolaLomnická Nikola
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 9 63.90 63,90x61,7163,90x63,21x 11.00
2 124 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
93 93 8 62.85 60,20x62,8562,85x60,9861,85 9.00
3 178 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 7 47.73 41,45x44,6344,63x47,73x 8.00
4 153 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 6 43.48 40,2243,4842,0443,4841,0040,1939,80 7.00
5 136 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 5 39.69 37,6937,0838,8438,8439,55x39,69 6.00
6 190 Štefancová AndreaŠtefancová Andrea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
96 96 2 32.51 28,8931,85x31,8532,5131,1030,31
7 131 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 28.79 x26,3528,7928,79x25,7928,79
8 169 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 4 28.61 xx27,8727,87x28,61x
150 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 3 DNS 0.0
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(so, 21.7.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 35 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
87 87 7 75.20 72,4773,3575,2075,20xx72,71 11.00
MS 108 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
82 82 6 57.92 54,6855,29x55,2957,9255,8557,20
3 8 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 5 50.66 50,6648,49x50,66--- 9.00
MS 208 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 1 45.91 45,19xx45,1944,8945,91x
5 83 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 3 41.26 40,9841,26x41,26x-- 8.00
6 45 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 4 38.23 38,23x-38,23--- 7.00
7 97 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 2 35.71 x34,19x34,1934,05x35,71 6.00
Celkom 7 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (so, 21.7.2018 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Fendek, Marček, Buvala, Sloboda Fendek, Marček, Buvala, Sloboda ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:42.33 0.222 11.00
2 11 Juránek, Pavlovič, Talán, Danáč Juránek, Pavlovič, Talán, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:43.26 0.222 9.00
3 95 Drozda, Ďurica, Révész, Bottlík Drozda, Ďurica, Révész, Bottlík AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:44.93 0.241 8.00
4 65 Turányi, Bóna, Mrva, Rigo Turányi, Bóna, Mrva, Rigo ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:45.35 0.258 7.00
5 75 Pázmány, Bellus, Drobný, Lúža Pázmány, Bellus, Drobný, Lúža AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:45.60 0.236 6.00
6 66 Varga, Halmo, Kačina, Borovka Varga, Halmo, Kačina, Borovka ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:46.98 0.236 5.00
7 73 Martinec, Babulík, Pavelka, Erban Martinec, Babulík, Pavelka, Erban AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:47.07 0.248 4.00
Celkom 7 pretekárov

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (so, 21.7.2018 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 185 Markovičová, Kubaščíková, Klímová, Ďurkechová Markovičová, Kubaščíková, Klímová, Ďurkechová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:50.14 0.140 11.00
2 172 Strýčková, Zhřívalová, Štuková, Weigertová Strýčková, Zhřívalová, Štuková, Weigertová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:50.64 0.241 9.00
3 167 Ošková, Gyomraiová, Jencaková, Garčárová Ošková, Gyomraiová, Jencaková, Garčárová TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 0:51.50 0.255 8.00
4 133 Haršányová, Húsková, Lackovičová, Ištvánová Haršányová, Húsková, Lackovičová, Ištvánová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:51.51 0.300 7.00
5 158 Martinusová, Krasňanská, Mišániková, Beláčková Martinusová, Krasňanská, Mišániková, Beláčková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:53.72 0.236 6.00
145 Zeleňáková, Forster, Takácsová, Ledecká Zeleňáková, Forster, Takácsová, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNF 0.256
Celkom 6 pretekárov

4 x 100 m kombinovaná - Muži (Kvalifikácia)

Kvalifikácia (so, 21.7.2018 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Kádassy, Boros, Szabó, Sipos Kádassy, Boros, Szabó, Sipos HungaryHungary 5 0:40.60 0.256
2 Fendek, Marček, Buvala, Sloboda Fendek, Marček, Buvala, Sloboda SLOVENSKOSLOVENSKO 4 0:42.33 0.222
3 Pázmány, Bellus, Drobný, Lúža Pázmány, Bellus, Drobný, Lúža SLOVENSKOSLOVENSKO 6 0:45.60 0.236
Celkom 3 pretekári

4 x 400 m kombinovaná - Ženy (Beh)

Beh (so, 21.7.2018 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Putalová, Štuková, Ledecká, Bezeková Putalová, Štuková, Ledecká, Bezeková SLOVENSKOSLOVENSKO 5 3:33.98 0.200
2 201 Molnár, Nádházy, Kéri, Mátó Molnár, Nádházy, Kéri, Mátó HungaryHungary 6 3:35.74 0.158
3 Švecová, Šamudovská, Zápotočná, Urbanová Švecová, Šamudovská, Zápotočná, Urbanová SLOVENSKOSLOVENSKO 4 3:50.18 0.196
Celkom 3 pretekári