<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek

Trnava (20. 5. 2018)

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 07:30) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.34
2 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.41
3 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 11.76
4 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.85
5 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.88
6 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.89
7 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.92
8 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 12.84
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 07:35) Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.60
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.67
3 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.84
4 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13.10
5 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 13.33
6 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.37
7 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13.65
8 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13.74
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 08:40) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 22.76
2 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.17
3 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 23.31
4 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.45
5 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 23.60
6 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.93
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.07
8 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 24.66
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 08:45) Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.33
2 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25.63
3 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.44
4 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 27.38
5 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 27.48
6 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 27.75
7 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 28.10
8 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 28.57
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 09:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:50.25
2 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 0:51.62
3 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:52.04
4 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:52.94
5 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:53.23
6 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:53.81
7 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:53.97
8 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:55.45
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:57.71
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:59.46
3 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1:01.01
4 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1:03.60
5 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:04.35
6 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:04.41
7 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1:06.46
Celkom 7 pretekárov

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 07:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2:00.27
2 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:02.17
3 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:03.36
4 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:10.04
5 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:10.79
6 Laktiš JakubLaktiš Jakub 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:14.53
7 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:19.67
8 Smetana MarekSmetana Marek 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:30.35
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 07:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:22.25
2 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:27.93
3 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:30.63
4 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:35.18
5 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 02 02 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:36.57
6 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:37.04
7 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:37.44
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 08:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:24.19
2 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:27.72
3 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 4:32.61
4 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 4:32.65
5 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:36.87
6 Baláž AdamBaláž Adam 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 5:13.35
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 09:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4:38.60
2 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5:16.58
3 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5:18.49
4 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5:27.84
5 Majzlíková KristínaMajzlíková Kristína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5:31.62
Celkom 5 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 09:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 09:36.14
2 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09:39.21
3 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09:59.23
4 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09:59.80
5 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10:06.35
6 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10:11.25
7 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 11:47.34
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 10:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13:13.44
2 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13:21.58
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 09:25) Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.21
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.68
3 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 15.88
4 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16.19
5 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 16.34
6 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.87
7 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 17.69
8 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 17.94
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 09:15) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.01
2 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 16.45
3 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 16.50
4 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 16.98
5 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17.11
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 07:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:57.93
2 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:59.07
3 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:00.25
4 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1:01.47
5 Harant AndrejHarant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1:03.29
6 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1:05.09
7 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:07.14
Celkom 7 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 07:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:06.41
2 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1:08.60
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:11.96
4 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:12.77
6 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1:20.21
Celkom 5 pretekárov

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 08:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7:00.75
2 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7:01.20
3 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7:04.41
4 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7:32.41
5 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8:25.82
6 Kaliňák PeterKaliňák Peter 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8:37.39
Celkom 6 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 08:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Šuleková PetraŠuleková Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8:54.00
2 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9:15.93
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 06:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12:28.41
2 Nemčok Jakub ĽubomírNemčok Jakub Ľubomír 12 12 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 13:58.14
3 Káčer AndrejKáčer Andrej 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 19:38.33
4 Juhás KristiánJuhás Kristián 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 20:59.51
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 06:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:56.91
2 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15:56.91
3 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15:56.98
4 Zemková KláraZemková Klára 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17:10.42
5 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 18:06.47
6 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 18:43.72
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 189
2 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 183
3 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 180
4 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 170
5 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 165
6 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 160
7 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 160
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 165
2 Naďová NatáliaNaďová Natália
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 160
3 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 160
4 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 155
5 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 155
6 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 150
7 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 140
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 06:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 350
2 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 290
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 06:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
02 02 310
2 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 280
3 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 280
4 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 260
5 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 220
6 Dudášová PetronelaDudášová Petronela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 220
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 06:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 607 -1.5 m/s 607  -1.50.00.06070.00.00.0
2 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 594 -0.2 m/s 594  -0.20.00.05940.00.00.0
3 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 564 -1.4 m/s 564  -1.40.00.05640.00.00.0
4 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 563 -1.9 m/s 563  -1.90.00.05630.00.00.0
5 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 560 -0.4 m/s 560  -0.40.00.05600.00.00.0
6 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 549 -0.8 m/s 549  -0.80.00.05490.00.00.0
7 Bezručka AdamBezručka Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 520 +0.2 m/s 520  +0.20.00.05200.00.00.0
8 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 517 -0.1 m/s 517  -0.10.00.05170.00.00.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 07:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 527 +3.1 m/s 525 +1.1 m/s 527  +3.1525  +1.10.05270.00.00.0
2 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 511 +1.7 m/s 511  +1.70.00.05110.00.00.0
3 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 508 +2.8 m/s 502 +1.1 m/s 508  +2.8502  +1.10.05080.00.00.0
4 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 503 +2.9 m/s 497 +1.6 m/s 503  +2.9497  +1.60.05030.00.00.0
5 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 499 +2.2 m/s 484 +1.7 m/s 499  +2.2484  +1.70.04990.00.00.0
6 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 489 +2.4 m/s 470 +0.8 m/s 489  +2.4470  +0.80.04890.00.00.0
7 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 481 +0.4 m/s 481  +0.40.00.04810.00.00.0
8 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 373 +2.0 m/s 373  +2.00.00.03730.00.00.0
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 08:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 12.08 +1.4 m/s 12,08  +1.40.00.012,080.00.00.0
2 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 11.84 +2.8 m/s 11.29 +1.3 m/s 11,84  +2.811,29  +1.30.011,840.00.00.0
3 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 11.39 +0.9 m/s 11,39  +0.90.00.011,390.00.00.0
4 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 11.15 +2.0 m/s 11,15  +2.00.00.011,150.00.00.0
5 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 11.12 +0.8 m/s 11,12  +0.80.00.011,120.00.00.0
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 08:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maláková DarleneMaláková Darlene
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 10.64 +0.1 m/s 10,64  +0.10.00.010,640.00.00.0
2 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 10.51 -0.4 m/s 10,51  -0.40.00.010,510.00.00.0
3 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 10.38 +0.4 m/s 10,38  +0.40.00.010,380.00.00.0
4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 09.96 +0.6 m/s 09,96  +0.60.00.009,960.00.00.0
5 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 09.33 +0.3 m/s 09,33  +0.30.00.009,330.00.00.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 08:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 14.88 0.0
2 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 14.19 0.0
3 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 13.17 0.0
4 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
04 04 10.86 0.0
5 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 10.63 0.0
6 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 10.27 0.0
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 09:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 17.24 0.0
2 Lopaška AdamLopaška Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 15.06 0.0
3 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 14.77 0.0
4 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 14.05 0.0
5 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 13.63 0.0
6 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
02 02 12.30 0.0
7 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 12.20 0.0
8 Drobný PeterDrobný Peter
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 09.51 0.0
9 Ďurdina JakubĎurdina Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 06.40 0.0
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

Dorastenky 02 (ne, 20.5.2018 - 06:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 34.05 0.0
2 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 33.28 0.0
3 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 28.42 0.0
4 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 26.75 0.0
5 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
01 01 25.28 0.0
6 Szendyová LauraSzendyová Laura
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 20.89 0.0
7 Konečná VeronikaKonečná Veronika
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 18.94 0.0
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 07:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 51.09 0.0
2 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 43.19 0.0
3 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 43.04 0.0
4 Lopaška AdamLopaška Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 37.21 0.0
5 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 35.33 0.0
6 Jackanič LeoJackanič Leo
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
01 01 33.55 0.0
7 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 27.08 0.0
8 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 24.74 0.0
9 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 23.92 0.0
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 07:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 48.71 0.0
2 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 43.95 0.0
3 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 40.61 0.0
4 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 37.60 0.0
5 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 27.67 0.0
6 Lazorová AlexandraLazorová Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 25.79 0.0
7 Szendyová LauraSzendyová Laura
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 25.39 0.0
8 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 21.78 0.0
9 Konečná VeronikaKonečná Veronika
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 21.12 0.0
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 06:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Konopka MiloslavKonopka Miloslav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
01 01 63.40 0.0
2 Mentel LukášMentel Lukáš
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
02 02 34.41 0.0
3 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 32.23 0.0
4 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 32.14 0.0
5 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 28.76 0.0
6 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 25.04 0.0
7 Kažimír PatrikKažimír Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 24.35 0.0
8 Kaliňák PeterKaliňák Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 23.53 0.0
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 09:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 45.19 0.0
2 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 33.96 0.0
3 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 32.91 0.0
4 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
02 02 31.33 0.0
5 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
03 03 27.95 0.0
6 Okásová LenkaOkásová Lenka
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 27.19 0.0
7 Kažimírová ViktóriaKažimírová Viktória
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 25.27 0.0
8 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 24.31 0.0
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 08:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Majkút MarekMajkút Marek
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 43.64 0.0
2 Harant AndrejHarant Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 43.28 0.0
3 Tkáč AdamTkáč Adam
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
04 04 42.18 0.0
4 Ragan MartinRagan Martin
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
02 02 39.64 0.0
5 Zeleňák SamuelZeleňák Samuel
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
02 02 38.55 0.0
6 Lukáč MartinLukáč Martin
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
01 01 33.22 0.0
7 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 26.22 0.0
8 Habrda BorisHabrda Boris
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 23.18 0.0
Celkom 8 pretekárov

4 x 100 m kombinovaná - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 10:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezručka, Beladič, Igaz, Ďurdina Bezručka, Beladič, Igaz, Ďurdina Atlet.zväz BratislavaAtlet.zväz Bratislava 0:44.65
2 Jelínek, Dudra, Dulina, Voľanský Jelínek, Dudra, Dulina, Voľanský Východoslov.atletický zväzVýchodoslov.atletický zväz 0:45.19
3 Gruchalák, Borčany, Šima, Grajcarík Gruchalák, Borčany, Šima, Grajcarík Západoslov.atletický zväzZápadoslov.atletický zväz 0:46.20
4 Harant, Saluga, Moravčík, Sňahničan Harant, Saluga, Moravčík, Sňahničan Stredoslov.atletický zväazStredoslov.atletický zväaz 0:46.88
Celkom 4 pretekári

4 x 100 m kombinovaná - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 10:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Luptáková, Forster, Kovačovičová, Švecová Luptáková, Forster, Kovačovičová, Švecová Západoslov.atletický zväzZápadoslov.atletický zväz 0:49.41
2 Kišková, Turičíková, Comová, Remišová Kišková, Turičíková, Comová, Remišová Stredoslov.atletický zväazStredoslov.atletický zväaz 0:52.88
3 Krajčovičová, Tomečeková, Libičová, Majdáková Krajčovičová, Tomečeková, Libičová, Majdáková Atlet.zväz BratislavaAtlet.zväz Bratislava 0:53.67
Celkom 3 pretekári

100-200-300-400 m kombinovaná - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cesnek, Moravčík, Kršiak, Guga Cesnek, Moravčík, Kršiak, Guga Stredoslov.atletický zväazStredoslov.atletický zväaz 2:07.50
2 Gruchalák, Šimune, Moravčík, Ručka Gruchalák, Šimune, Moravčík, Ručka Západoslov.atletický zväzZápadoslov.atletický zväz 2:08.78
3 Vašičkanin, Ravaj, Legnavský, Vaňa Vašičkanin, Ravaj, Legnavský, Vaňa Východoslov.atletický zväzVýchodoslov.atletický zväz 2:10.00
Celkom 3 pretekári

100-200-300-400 m kombinovaná - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihoková, Ištvánová, Broďániová, Kudlová Mihoková, Ištvánová, Broďániová, Kudlová Západoslov.atletický zväzZápadoslov.atletický zväz 2:26.63
2 Devaldová, Géciová, Brachová, Mikušová Devaldová, Géciová, Brachová, Mikušová Východoslov.atletický zväzVýchodoslov.atletický zväz 2:33.28
3 Turičíková, Paulínyová, Fonferová, Hozáková Turičíková, Paulínyová, Fonferová, Hozáková Stredoslov.atletický zväazStredoslov.atletický zväaz 2:37.80
4 Cápayová, Okásová, Tichá, Halásová Cápayová, Okásová, Tichá, Halásová Atlet.zväz BratislavaAtlet.zväz Bratislava 2:38.04
Celkom 4 pretekári