<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek

Trnava (20. 5. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tóth GergelyTóth Gergely 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 189
2 Gondžala DenisGondžala Denis 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 183
3 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 180

Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 165
2 Naďová NatáliaNaďová Natália 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 160
3 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 160

Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 350
2 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 290

Skok o žrdi - Dorastenky (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 310
2 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 280
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 280

Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 607
2 Richtárech MartinRichtárech Martin 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 594
3 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 564

Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 527
2 Mihoková PetraMihoková Petra 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 511
3 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 508

Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Richtárech MartinRichtárech Martin 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.08
2 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.84
3 Žilka FilipŽilka Filip 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.39

Trojskok - Dorastenky (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Maláková DarleneMaláková Darlene 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.64
2 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.51
3 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.38

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14.88
2 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14.19
3 Lenková DenisaLenková Denisa 02 02 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 13.17

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.24
2 Lopaška AdamLopaška Adam 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.06
3 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14.77

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 34.05
2 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 33.28
3 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 28.42

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 51.09
2 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43.19
3 Dudáš PatrikDudáš Patrik 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 43.04

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 48.71
2 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 43.95
3 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 40.61

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Konopka MiloslavKonopka Miloslav 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 63.40
2 Mentel LukášMentel Lukáš 02 02 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 34.41
3 Škandera Tomᚊkandera Tomáš 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 32.23

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 45.19
2 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.96
3 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 32.91

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (nedeľa, 20.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Majkút MarekMajkút Marek 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 43.64
2 Harant AndrejHarant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 43.28
3 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 42.18