<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek

Trnava (20. 5. 2018)

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 06:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 607 -1.5 m/s 607  -1.50.00.06070.00.00.0
2 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 594 -0.2 m/s 594  -0.20.00.05940.00.00.0
3 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 564 -1.4 m/s 564  -1.40.00.05640.00.00.0
4 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 563 -1.9 m/s 563  -1.90.00.05630.00.00.0
5 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 560 -0.4 m/s 560  -0.40.00.05600.00.00.0
6 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 549 -0.8 m/s 549  -0.80.00.05490.00.00.0
7 Bezručka AdamBezručka Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 520 +0.2 m/s 520  +0.20.00.05200.00.00.0
8 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 517 -0.1 m/s 517  -0.10.00.05170.00.00.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 07:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 527 +3.1 m/s 525 +1.1 m/s 527  +3.1525  +1.10.05270.00.00.0
2 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 511 +1.7 m/s 511  +1.70.00.05110.00.00.0
3 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 508 +2.8 m/s 502 +1.1 m/s 508  +2.8502  +1.10.05080.00.00.0
4 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 503 +2.9 m/s 497 +1.6 m/s 503  +2.9497  +1.60.05030.00.00.0
5 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 499 +2.2 m/s 484 +1.7 m/s 499  +2.2484  +1.70.04990.00.00.0
6 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 489 +2.4 m/s 470 +0.8 m/s 489  +2.4470  +0.80.04890.00.00.0
7 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 481 +0.4 m/s 481  +0.40.00.04810.00.00.0
8 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 373 +2.0 m/s 373  +2.00.00.03730.00.00.0
Celkom 8 pretekárov