<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov

Košice (17. - 18. 9. 2022)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.9.2022 - 11:10) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 07.39 Q 0.187
2 617 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 07.53 q 0.165
3 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 PB 07.56 q 0.203
4 171 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 07.69 0.178
5 26 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 07.70 0.198
6 252 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 07.98 0.178
7 124 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 08.00 0.165
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 17.9.2022 - 11:10) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 476 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 07.62 Q 0.198
2 195 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 07.69 q 0.178
3 223 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.74 0.146
4 623 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 07.75 0.178
5 51 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 07.88 0.177
6 620 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.02 0.198
7 107 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.11 0.185
8 489 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 08.21 0.184
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 17.9.2022 - 11:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 544 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 07.49 Q 0.178
2 96 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 5 07.69 0.148
3 574 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.81 0.184
4 598 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 PB 07.84 0.195
5 91 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.03 0.196
6 511 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 08.15 0.173
7 576 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.37 0.172
572 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DQ 0.078
Poznámky:
DQ 16.7.1
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 17.9.2022 - 11:10) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 07.56 Q 0.158
2 10 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.57 q 0.165
3 98 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 07.70 0.177
4 261 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 07.75 0.198
5 423 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 07.89 0.165
6 509 Kasana FedorKasana Fedor 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.01 0.203
7 104 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.03 0.221
8 56 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.21 0.178
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 07.39 Q 0.187
2 544 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 07.49 Q 0.178
3 617 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 07.53 q 0.165
4 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 PB 07.56 q 0.203
4 193 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 07.56 Q 0.158
6 10 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.57 q 0.165
7 476 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 07.62 Q 0.198
8 171 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 07.69 0.178
8 195 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 07.69 q 0.178
8 96 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 5 07.69 0.148
11 26 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 07.70 0.198
11 98 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 07.70 0.177
13 223 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.74 0.146
14 623 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 07.75 0.178
14 261 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 07.75 0.198
16 574 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.81 0.184
17 598 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 PB 07.84 0.195
18 51 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 07.88 0.177
19 423 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 07.89 0.165
20 252 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 07.98 0.178
21 124 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 08.00 0.165
22 509 Kasana FedorKasana Fedor 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.01 0.203
23 620 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.02 0.198
24 91 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.03 0.196
24 104 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.03 0.221
26 107 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.11 0.185
27 511 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 08.15 0.173
28 489 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 08.21 0.184
28 56 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.21 0.178
30 576 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.37 0.172
572 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DQ 0.078

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 17.9.2022 - 13:50) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 SB 07.36 0.144
2 10 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 07.52 0.189
3 544 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.53 0.165
4 193 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 SB 07.55 0.165
5 617 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.57 0.187
6 195 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 SB 07.59 0.200
7 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 07.61 0.178
8 476 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 SB 07.62 0.177
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 17.9.2022 - 13:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 358 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 07.81 0.165
2= 121 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 07.91 0.166
2= 365 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 07.91 0.165
4 58 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.04 0.178
5 318 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.10 0.189
6 402 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 SB 08.12 0.165
7 262 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.20 0.178
8 441 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 08.22 0.169
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.9.2022 - 10:55) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 358 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.94 Q 0.165
2 428 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.17 0.178
3 357 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.22 0.188
4 524 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.27 0.198
5 176 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.39 0.211
6 86 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 08.52 0.201
7 579 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.57 0.178
8 71 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 08.61 0.177
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 17.9.2022 - 10:55) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.03 Q 0.198
2 441 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 08.16 q 0.165
3 219 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 SB 08.17 0.158
4 377 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.34 0.178
5 498 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.42 0.189
6 180 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.45 0.178
7 257 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 08.50 0.176
8 11 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.87 0.177
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 17.9.2022 - 10:55) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 365 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.97 Q 0.198
2 58 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 07.98 q 0.201
3 318 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 SB 08.05 q 0.202
4 637 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.30 0.178
5 594 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 08.46 0.198
6 593 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.50 0.199
7 100 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.55 0.204
8 101 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 08.75 0.178
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 17.9.2022 - 10:55) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.12 Q 0.165
2 402 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.15 q 0.198
3 113 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.23 0.199
4 581 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.32 0.203
5 569 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.40 0.178
6 592 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 08.43 0.177
7 59 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.51 0.165
8 528 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.64 0.176
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 358 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.94 Q 0.165
2 365 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.97 Q 0.198
3 58 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 07.98 q 0.201
4 121 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.03 Q 0.198
5 318 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 SB 08.05 q 0.202
6 262 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.12 Q 0.165
7 402 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.15 q 0.198
8 441 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 08.16 q 0.165
9 428 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.17 0.178
9 219 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 SB 08.17 0.158
11 357 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.22 0.188
12 113 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.23 0.199
13 524 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.27 0.198
14 637 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.30 0.178
15 581 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.32 0.203
16 377 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.34 0.178
17 176 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.39 0.211
18 569 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.40 0.178
19 498 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.42 0.189
20 592 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 08.43 0.177
21 180 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.45 0.178
22 594 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 08.46 0.198
23 257 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 08.50 0.176
23 593 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.50 0.199
25 59 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.51 0.165
26 86 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 08.52 0.201
27 100 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.55 0.204
28 579 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.57 0.178
29 71 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 08.61 0.177
30 528 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.64 0.176
31 101 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 08.75 0.178
32 11 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.87 0.177

100 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.9.2022 - 11:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 351 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.19 Q -0.200
2 612 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.23 q 0.187
3 52 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 SB 11.61 0.198
4 430 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 11.92 0.177
5 542 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.24 0.168
6 115 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 12.95 0.195
507 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 17.9.2022 - 11:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.95 Q 0.198
2 440 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.09 q 0.177
3 435 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 11.31 0.165
4 133 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.66 0.145
5 138 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.86 0.198
6 168 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.69 0.132
7 573 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 12.84 0.201
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 17.9.2022 - 11:40) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 355 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.97 Q 0.233
2 350 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.26 0.200
3 488 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.47 0.198
4 214 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.94 0.178
5 538 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.23 0.198
191 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 DQ
Poznámky:
DQ 16.7.1
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 17.9.2022 - 11:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 501 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.97 Q 0.178
2 129 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 11.11 q 0.165
3 97 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.18 q 0.166
4 212 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.46 0.198
5 505 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.79 0.178
6 622 Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 11.92 0.168
7 9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.31 0.168
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.95 Q 0.198
2 355 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.97 Q 0.233
2 501 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.97 Q 0.178
4 440 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.09 q 0.177
5 129 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 11.11 q 0.165
6 97 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.18 q 0.166
7 351 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.19 Q -0.200
8 612 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.23 q 0.187
9 350 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.26 0.200
10 435 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 11.31 0.165
11 212 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.46 0.198
12 488 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.47 0.198
13 52 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 SB 11.61 0.198
14 133 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.66 0.145
15 505 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.79 0.178
16 138 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.86 0.198
17 430 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 11.92 0.177
17 622 Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 11.92 0.168
19 214 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.94 0.178
20 538 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.23 0.198
21 542 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.24 0.168
22 9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.31 0.168
23 168 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.69 0.132
24 573 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 12.84 0.201
25 115 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 12.95 0.195
507 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
191 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 DQ

100 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 17.9.2022 - 14:05) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 355 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 10.76 0.156
2 501 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 10.85 0.155
3 89 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 SB 10.86 0.198
4 440 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 11.02 0.165
5 129 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 SB 11.04 0.178
6 351 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 SB 11.04 0.194
7 612 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 11.13 0.189
8 97 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 SB 11.16 0.178
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 17.9.2022 - 14:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.90 0.165
2 367 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 12.42 0.199
3 443 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.52 0.178
4 546 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.79 0.168
5 454 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 13.06 0.135
6 529 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 13.16 0.178
7 72 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 13.21 0.155
8 304 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 SB 13.48 0.198
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 17.9.2022 - 11:30) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.87 Q 0.135
2 546 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.70 Q 0.178
3 454 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.99 Q 0.198
4 529 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.40 q 0.185
5 523 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.19 0.183
6 459 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 14.30 0.175
279 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 17.9.2022 - 11:30) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 443 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.49 Q 0.189
2 367 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.55 Q 0.189
3 72 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 13.17 Q 0.176
4 304 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.58 q 0.147
5 647 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 13.79 0.189
6 234 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.10 0.146
7 558 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.21 0.173
8 190 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 15.40 0.172
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.87 Q 0.135
2 443 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.49 Q 0.189
3 367 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.55 Q 0.189
4 546 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.70 Q 0.178
5 454 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.99 Q 0.198
6 72 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 13.17 Q 0.176
7 529 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.40 q 0.185
8 304 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.58 q 0.147
9 647 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 13.79 0.189
10 234 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.10 0.146
11 523 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.19 0.183
12 558 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.21 0.173
13 459 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 14.30 0.175
14 190 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 15.40 0.172
279 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS

150 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 17.74 Q 0.251
2 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 PB 18.17 q 0.262
3 96 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 6 18.61 0.241
4 623 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 18.70 0.233
5 509 Kasana FedorKasana Fedor 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 19.33 0.205
6 576 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 19.82 0.215
7 489 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 19.88 0.214
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:15) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 617 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 17.89 Q 0.248
2 544 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 18.22 q 0.235
3 572 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 18.51 0.255
4 620 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 18.92 0.262
5 104 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 19.18 0.264
6 485 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 19.64 0.241
7 91 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 19.69 0.265
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 586 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 17.83 Q 0.187
2 134 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 18.03 q 0.169
3 598 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 18.33 q 0.201
4 223 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.35 0.245
5 65 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 18.67 0.288
6 511 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 19.62 0.213
7 312 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 20.11 0.222
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 18.9.2022 - 10:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 18.05 Q 0.265
2 34 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.38 0.247
3 51 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 18.78 0.247
4 98 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 18.94 0.236
5 574 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 19.23 0.265
6 330 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 PB 20.61 0.244
7 79 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 21.23 0.215
308 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 17.74 Q 0.251
2 586 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 17.83 Q 0.187
3 617 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 17.89 Q 0.248
4 134 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 18.03 q 0.169
5 195 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 18.05 Q 0.265
6 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 PB 18.17 q 0.262
7 544 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 18.22 q 0.235
8 598 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 18.33 q 0.201
9 223 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.35 0.245
10 34 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.38 0.247
11 572 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 18.51 0.255
12 96 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 6 18.61 0.241
13 65 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 18.67 0.288
14 623 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 18.70 0.233
15 51 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 18.78 0.247
16 620 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 18.92 0.262
17 98 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 18.94 0.236
18 104 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 19.18 0.264
19 574 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 19.23 0.265
20 509 Kasana FedorKasana Fedor 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 19.33 0.205
21 511 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 19.62 0.213
22 485 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 19.64 0.241
23 91 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 19.69 0.265
24 576 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 19.82 0.215
25 489 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 19.88 0.214
26 312 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 20.11 0.222
27 330 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 PB 20.61 0.244
28 79 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 21.23 0.215
308 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS

150 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 18.9.2022 - 13:05) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 586 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 17.65 0.198
2 251 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 SB 17.66 0.178
3 617 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 17.92 0.198
4 134 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 17.98 0.199
5 195 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 SB 18.01 0.201
6 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 18.24 0.203
7 544 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 18.34 0.241
8 598 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 18.50 0.215
Celkom 8 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 18.9.2022 - 12:55) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 365 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 18.61 0.198
2 144 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 19.03 0.178
3 58 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 SB 19.15 0.198
4 318 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 19.44 0.165
5 219 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 SB 19.72 0.175
6 428 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 19.94 0.148
7 184 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 19.96 0.128
8 402 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 20.56 0.177
Celkom 8 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.39 Q 0.201
2 402 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.00 q 0.223
3 73 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 20.04 0.165
4 581 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 20.25 0.189
5 377 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.28 0.178
6 579 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 20.90 0.178
7 582 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 20.97 0.198
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 365 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 19.02 Q 0.253
2 428 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 19.86 q 0.222
3 595 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.21 0.241
4 359 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 20.33 0.214
5 101 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 20.90 0.262
6 528 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 21.07 0.200
7 71 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 21.42 0.198
262 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 DNF 0.177
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.31 Q 0.123
2 184 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 19.81 q 0.187
3 561 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 20.14 0.165
4 524 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.18 0.198
5 637 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 20.40 0.200
6 548 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 20.53 0.204
7 93 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 20.62 0.247
8 59 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.23 0.233
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 18.9.2022 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 318 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 19.33 Q 0.200
2 219 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 19.79 q 0.274
3 113 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.27 0.264
4 265 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 20.53 0.201
5 176 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 20.55 0.247
6 86 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 20.84 0.187
7 183 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 21.20 0.241
8 100 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.36 0.251
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 365 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 19.02 Q 0.253
2 144 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.31 Q 0.123
3 318 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 19.33 Q 0.200
4 58 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.39 Q 0.201
5 219 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 19.79 q 0.274
6 184 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 19.81 q 0.187
7 428 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 19.86 q 0.222
8 402 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.00 q 0.223
9 73 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 20.04 0.165
10 561 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 20.14 0.165
11 524 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.18 0.198
12 595 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.21 0.241
13 581 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 20.25 0.189
14 113 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.27 0.264
15 377 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.28 0.178
16 359 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 20.33 0.214
17 637 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 20.40 0.200
18 548 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 20.53 0.204
18 265 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 20.53 0.201
20 176 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 20.55 0.247
21 93 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 20.62 0.247
22 86 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 20.84 0.187
23 579 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 20.90 0.178
23 101 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 20.90 0.262
25 582 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 20.97 0.198
26 528 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 21.07 0.200
27 183 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 21.20 0.241
28 59 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.23 0.233
29 100 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.36 0.251
30 71 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 21.42 0.198
262 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 DNF 0.177

200 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21.91 Q 0.254
2 355 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 22.34 q 0.266
3 129 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 22.77 q 0.248
4 372 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.76 0.247
5 430 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.93 0.265
6 133 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.07 0.264
7 573 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.25 0.233
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 350 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.50 Q 0.245
2 612 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 23.45 0.212
3 84 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 23.87 0.236
4 138 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.02 0.278
5 512 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.24 0.218
6 538 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 24.73 0.217
7 268 Lukashenko TarasLukashenko Taras 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 28.35 0.222
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 351 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.62 Q 0.223
2 97 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.04 q 0.234
3 212 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 23.49 0.265
4 55 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.49 0.241
5 9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.07 0.214
6 273 Timko MartinTimko Martin 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 26.42 0.274
137 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 18.9.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 501 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.19 Q 0.245
2 507 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.28 q 0.263
3 412 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 24.08 0.222
4 290 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.11 0.213
5 53 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.63 0.241
6 172 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.85 0.217
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21.91 Q 0.254
2 501 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.19 Q 0.245
3 507 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.28 q 0.263
4 355 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 22.34 q 0.266
5 350 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.50 Q 0.245
6 351 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.62 Q 0.223
7 129 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 22.77 q 0.248
8 97 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.04 q 0.234
9 612 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 23.45 0.212
10 212 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 23.49 0.265
10 55 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.49 0.241
12 372 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.76 0.247
13 84 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 23.87 0.236
14 430 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.93 0.265
15 138 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.02 0.278
16 133 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.07 0.264
17 412 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 24.08 0.222
18 290 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.11 0.213
19 512 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.24 0.218
20 53 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.63 0.241
21 538 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 24.73 0.217
22 9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.07 0.214
23 172 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.85 0.217
24 273 Timko MartinTimko Martin 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 26.42 0.274
25 573 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.25 0.233
26 268 Lukashenko TarasLukashenko Taras 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 28.35 0.222
137 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS

200 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 18.9.2022 - 13:25) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 21.38 0.189
2 501 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 21.83 0.178
3 351 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 21.96 0.200
4 507 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 22.01 0.215
5 355 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 22.07 0.201
6 350 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 22.29 0.233
7 129 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 SB 22.32 0.222
8 97 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 SB 22.97 0.198
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 18.9.2022 - 13:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 SB 24.30 0.158
2 443 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 SB 25.25 0.159
3 367 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 25.52 0.188
4 142 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 26.06 0.179
5 362 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 26.39 0.165
6 520 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 26.66 0.178
7 198 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 SB 26.91 0.200
8 529 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 27.34 0.214
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 25.54 Q 0.214
2 362 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 26.82 Q 0.236
3 198 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 27.13 q 0.215
4 366 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 27.39 0.202
5 319 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 28.65 0.251
6 521 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.13 0.222
7 190 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 32.88 0.231
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.67 Q 0.245
2 529 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.63 Q 0.222
3 527 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 28.18 0.231
4 523 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.13 0.216
5 516 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.85 0.265
279 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 367 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.23 Q 0.222
2 443 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 26.64 Q 0.236
3 520 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 26.83 q 0.241
4 72 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 27.63 0.215
5 525 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 27.88 0.265
6 558 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.64 0.214
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 25.54 Q 0.214
2 367 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.23 Q 0.222
3 443 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 26.64 Q 0.236
4 142 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.67 Q 0.245
5 362 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 26.82 Q 0.236
6 520 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 26.83 q 0.241
7 198 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 27.13 q 0.215
8 366 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 27.39 0.202
9 529 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.63 Q 0.222
9 72 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 27.63 0.215
11 525 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 27.88 0.265
12 527 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 28.18 0.231
13 319 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 28.65 0.251
14 521 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.13 0.222
14 523 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.13 0.216
16 558 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.64 0.214
17 516 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.85 0.265
18 190 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 32.88 0.231
279 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 17.9.2022 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 38.28 0.256
2 598 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 38.36 0.245
3 134 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 38.65 0.223
4 337 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 38.82 0.247
5 106 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 39.53 0.215
87 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 DQ 0.222
195 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 DQ -0.300
Poznámky:
DQ 17.3.2
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 17.9.2022 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 38.44 0.233
2 288 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 38.99 0.225
3 301 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 PB 39.26 0.265
4 51 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 39.61 0.214
5 289 Ivančík DominikIvančík Dominik 08 08 Bratislava runnersBratislava runners 4 39.81 0.236
6 261 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 40.28 0.224
7 604 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 41.88 0.265
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 17.9.2022 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 41.59 0.265
2 308 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 42.31 0.245
3 511 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 42.39 0.231
4 625 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 42.63 0.264
5 479 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 42.91 0.213
6 483 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 43.33 0.247
7 32 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 43.58 0.265
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 17.9.2022 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 42.59 0.245
2 31 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 44.23 0.232
3 502 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 44.58 0.222
4 312 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 44.71 0.214
5 79 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 46.54 0.265
6 465 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 47.02 0.265
7 605 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 49.57 0.266
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 38.28 0.256
2 598 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 38.36 0.245
3 27 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 38.44 0.233
4 134 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 38.65 0.223
5 337 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 38.82 0.247
6 288 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 38.99 0.225
7 301 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 PB 39.26 0.265
8 106 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 39.53 0.215
9 51 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 39.61 0.214
10 289 Ivančík DominikIvančík Dominik 08 08 Bratislava runnersBratislava runners 4 39.81 0.236
11 261 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 40.28 0.224
12 131 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 41.59 0.265
13 604 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 41.88 0.265
14 308 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 42.31 0.245
15 511 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 42.39 0.231
16 38 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 42.59 0.245
17 625 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 42.63 0.264
18 479 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 42.91 0.213
19 483 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 43.33 0.247
20 32 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 43.58 0.265
21 31 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 44.23 0.232
22 502 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 44.58 0.222
23 312 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 44.71 0.214
24 79 Barát MarekBarát Marek 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 46.54 0.265
25 465 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 47.02 0.265
26 605 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 49.57 0.266
87 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 DQ 0.222
195 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 DQ -0.300

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 17.9.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 40.42 0.256
2 58 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 40.99 0.241
3 359 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 42.33 0.245
4 417 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 43.16 0.231
5 184 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 43.21 0.222
6 441 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 43.49 0.264
7 548 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 43.94 0.200
8 569 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 45.02 0.236
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.9.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 561 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 42.89 0.214
2 283 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 43.54 0.222
3 265 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 43.69 0.265
4 581 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 44.12 0.241
5 606 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 44.37 0.235
6 635 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 44.38 0.245
7 71 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 45.96 0.261
8 220 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 46.00 0.265
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 17.9.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 45.50 0.245
2 632 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 45.60 0.222
3 215 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 46.47 0.265
4 95 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 46.61 0.231
5 180 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 47.09 0.222
6 282 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 47.26 0.201
7 164 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 48.00 0.214
8 534 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 48.47 0.232
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 17.9.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 284 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 45.78 0.222
2 19 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 46.49 0.236
3 178 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 46.91 0.224
4 531 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 46.93 0.256
5 238 Hyránková AdelaHyránková Adela 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 4 PB 47.06 0.247
6 92 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 47.08 0.245
7 406 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 47.99 0.222
8 522 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 48.08 0.221
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 40.42 0.256
2 58 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 40.99 0.241
3 359 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 42.33 0.245
4 561 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 42.89 0.214
5 417 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 43.16 0.231
6 184 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 43.21 0.222
7 441 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 43.49 0.264
8 283 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 43.54 0.222
9 265 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 43.69 0.265
10 548 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 43.94 0.200
11 581 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 44.12 0.241
12 606 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 44.37 0.235
13 635 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 44.38 0.245
14 569 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 45.02 0.236
15 24 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 45.50 0.245
16 632 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 45.60 0.222
17 284 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 45.78 0.222
18 71 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 45.96 0.261
19 220 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 46.00 0.265
20 215 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 46.47 0.265
21 19 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 46.49 0.236
22 95 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 46.61 0.231
23 178 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 46.91 0.224
24 531 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 46.93 0.256
25 238 Hyránková AdelaHyránková Adela 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 4 PB 47.06 0.247
26 92 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 47.08 0.245
27 180 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 47.09 0.222
28 282 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 47.26 0.201
29 406 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 47.99 0.222
30 164 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 48.00 0.214
31 522 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 48.08 0.221
32 534 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 48.47 0.232

400 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 17.9.2022 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 504 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:47.42
2 353 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:48.61
3 352 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 0:48.96
4 372 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:50.87
5 55 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:52.39
6 84 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 0:52.91
7 412 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 0:53.12
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 17.9.2022 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 0:52.68
2 512 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:53.65
3 28 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:54.11
4 48 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:54.15
5 315 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 0:54.43
6 53 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:54.71
7 172 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:56.23
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 17.9.2022 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:56.22
2 616 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:57.98
3 273 Timko MartinTimko Martin 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:58.54
4 570 Janček RichardJanček Richard 06 06 TRIKLUB PopradTRIKLUB Poprad 7 1:00.34
5 268 Lukashenko TarasLukashenko Taras 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 1:07.52
9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 504 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:47.42
2 353 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:48.61
3 352 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 0:48.96
4 372 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:50.87
5 55 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:52.39
6 214 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 0:52.68
7 84 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 0:52.91
8 412 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 0:53.12
9 512 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:53.65
10 28 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:54.11
11 48 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:54.15
12 315 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 0:54.43
13 53 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:54.71
14 25 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:56.22
15 172 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:56.23
16 616 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:57.98
17 273 Timko MartinTimko Martin 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:58.54
18 570 Janček RichardJanček Richard 06 06 TRIKLUB PopradTRIKLUB Poprad 7 1:00.34
19 268 Lukashenko TarasLukashenko Taras 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 1:07.52
9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS

400 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 17.9.2022 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 442 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:57.46 0.200
2 376 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 0:58.64 0.235
3 546 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:59.22 0.265
4 367 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 0:59.37 0.274
5 520 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:59.64 0.234
6 362 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:00.72 0.265
7 650 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 1:03.70 0.244
279 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.9.2022 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 366 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 1:00.64 0.246
2 525 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:02.62 0.278
3 523 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:04.57 0.224
4 516 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:04.95 0.241
5 577 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:05.33 0.298
6 527 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:07.16 0.300
7 521 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:07.35 0.265
8 459 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 1:12.03 0.245
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 442 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:57.46 0.200
2 376 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 0:58.64 0.235
3 546 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:59.22 0.265
4 367 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 0:59.37 0.274
5 520 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:59.64 0.234
6 366 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 1:00.64 0.246
7 362 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:00.72 0.265
8 525 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:02.62 0.278
9 650 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 1:03.70 0.244
10 523 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:04.57 0.224
11 516 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:04.95 0.241
12 577 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:05.33 0.298
13 527 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:07.16 0.300
14 521 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:07.35 0.265
15 459 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 1:12.03 0.245
279 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS

800 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (ne, 18.9.2022 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 294 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:56.86
2 600 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 1:57.34
3 270 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:57.47
4 619 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:58.88
5 316 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:00.61
6 536 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:00.75
7 48 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:03.74
8 82 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 2:05.18
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 18.9.2022 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 211 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 SB 2:03.00
2 315 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:03.17
3 646 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 2:04.12
4 411 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 2:05.46
5 613 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:06.90
6 297 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 2:08.46
7 287 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:11.30
8 642 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 2:12.77
36 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 294 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:56.86
2 600 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 1:57.34
3 270 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:57.47
4 619 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:58.88
5 316 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:00.61
6 536 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:00.75
7 211 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 SB 2:03.00
8 315 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:03.17
9 48 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:03.74
10 646 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 2:04.12
11 82 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 2:05.18
12 411 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 2:05.46
13 613 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:06.90
14 297 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 2:08.46
15 287 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:11.30
16 642 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 2:12.77
36 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 18.9.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:07.25
2 289 Ivančík DominikIvančík Dominik 08 08 Bratislava runnersBratislava runners 6 2:07.65
3 106 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:10.47
4 337 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:16.07
5 604 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:17.03
6 87 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 2:17.12
7 299 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 PB 2:17.56
8 314 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:26.02
261 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 DNS
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 18.9.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 105 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 2:11.05
2 288 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 2:18.21
3 413 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 PB 2:20.18
4 575 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:24.97
5 69 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:28.50
6 571 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:30.91
7 465 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:35.48
8 68 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:53.45
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:07.25
2 289 Ivančík DominikIvančík Dominik 08 08 Bratislava runnersBratislava runners 6 2:07.65
3 106 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:10.47
4 105 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 2:11.05
5 337 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:16.07
6 604 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:17.03
7 87 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 2:17.12
8 299 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 PB 2:17.56
9 288 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 2:18.21
10 413 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 PB 2:20.18
11 575 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:24.97
12 314 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:26.02
13 69 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:28.50
14 571 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:30.91
15 465 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:35.48
16 68 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:53.45
261 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 DNS

800 m - Ženy 20-22 rokov

(ne, 18.9.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 610 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:10.13
2 609 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:14.53
3 292 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 SB 2:25.24
4 636 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:25.52
5 155 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:35.01
6 650 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:37.53
Celkom 6 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 18.9.2022 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 283 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 2:25.49
2 284 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:26.93
3 332