<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a mlad. Žiaci - 1. kolo

Košice (1. 5. 2022)

200 m - Juniori

(ne, 1.5.2022 - 14:15) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 281 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 PB 23.15
2 346 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.84
3 226 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 24.86
4 205 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 PB 25.08
5 203 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 25.37
MS 351 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 24.43
156 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:15) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 22.83 11.00
2 210 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 23.31 9.00
3 227 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.09 8.00
4 347 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.70 6.00
5 207 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 25.11 5.00
6 212 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 25.33 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:15) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.51 7.00
2 353 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.85 3.00
3 352 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.46 2.00
4 312 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 27.60 1.00
5 314 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.89
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 22.83 11.00
2 210 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 23.31 9.00
3 227 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.09 8.00
4 160 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.51 7.00
5 347 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.70 6.00
6 207 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 25.11 5.00
7 212 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 25.33 4.00
8 353 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.85 3.00
9 352 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.46 2.00
10 312 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 27.60 1.00
11 314 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.89

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:25) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 379 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 26.35 11.00
2 384 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 28.30 6.00
3 382 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.50 3.00
4 361 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 29.66 2.00
5 388 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.41 1.00
6 191 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 30.73
MS 377 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 25.98
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:25) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 26.39 9.00
2 190 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 27.73 8.00
3 359 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.06 7.00
4 180 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 29.27 5.00
5 141 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 29.49 4.00
6 133 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 31.37
7 143 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 32.69
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 377 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 25.98
2 379 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 26.35 11.00
3 142 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 26.39 9.00
4 190 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 27.73 8.00
5 359 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.06 7.00
6 384 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 28.30 6.00
7 180 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 29.27 5.00
8 141 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 29.49 4.00
9 382 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.50 3.00
10 361 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 29.66 2.00
11 388 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.41 1.00
12 191 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 30.73
13 133 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 31.37
14 143 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 32.69